Ürünümü iade etmek istiyorum, iade şartları nelerdir?

Satın aldığınız ürünü (gelinlik, bindallı ve abiye kategorisindeki ürünler hariç) kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren  3 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Kolye ve diğer takı ürünlerinde iade malesef kabul edilmemektedir. Gelinlik,bindallı kategorisindeki ürünleri; ambalajı açılmamış, etiketi koparılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmaları halinde, ürünü teslim aldığınız gün içerisinde kargoya teslim edilmesi şartıyla iade edebilirsiniz.

Not: Abiye kategorisindeki ürünlerde iade yoktur, değişim vardır.

 

Yurtiçi İade Prosedürü:

Ürünü teslim aldığınız kutu ve faturayla birlikte (varsa tüm aksesuarlarıyla) Yurtiçi Kargo ile peşin ödemeli olarak iade yapabilirsiniz.

Eğer kapıda ödeme ve banka kartı seçeneği ile sipariş verdiyseniz; 0850 885 2 879 no’lu müşteri destek hattıyla iletişime geçebilirsiniz.

Ücret iadesi yapılırken kargo masrafı ve kapıda ödeme ile satın alındıysa, kapıda ödeme masrafları düşülerek hesabınıza havale işlemi gerçekleştirilir.

 

 

İade Adresi:

Sofia Tesettür - Harika Kunt

Adres :Fevzipaşa Bulv. No:14 K:3 D:305 Konak / İZMİR

Telefon : 0850 885 2 879

İade ettiğiniz ürünler firmamıza ulaştıktan sonra, bilgilendirme SMS’i paylaşılmaktadır. Ürünler firmamıza ulaştığı andan itibaren 15 ile 30 gün içerisinde iade işlemi gerçekleştirilir.İade süreciniz ile ilgili yetkililerimiz size geri dönüş sağlayacaklardır.