Somon Fularlı Şal Bone

Sade ve Şık Somon Fularlı Şal Bone Tarz Hanımlar İçin Kumaş Cinsi : Full likralı sandy Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu Bu yılın trendleri belli oldu. Tesettür bone modellerinde çok tercih edilen modellerden biri fularlı şal boneler. Üzerinden geçen fula..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah Piliseli Fularlı Bone

Kumaş Bilgis : viskonSiyah Piliseli Fularlı Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz. Farklı Fularla Tarzını Göster Siyah Piliseli Fularlı Bone , Her Kombine Uyum Sağlar Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmaktad..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Bordo Hazır Fularlı Bone

Kumaş Bilgis : sandyBordo Hazır Fularlı Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz. Vazgeçilmeyen Renklerden, Bordo Hazır Fularlı Bone ile Zarif ve Şık Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmaktadır. Bir numara diyeb..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Haki Hazır Türban Bone

​ Hayal Tül Kumaşıyla Haki Hazır Türban Boneden Vazgeçemeyeceksiniz Kumaş Cinsi : Hayal tül Ürün Özelliği : Hazır türban bone, arka kısmında Aksesuar bulunmaktadır. Yazlık kullanıma uygundur.   Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Haki Yeşili Zincir Bandana Pratik Bone Şal

Haki Yeşili Zincir Bandana Pratik Hazır Şal İle Tarzını YansıtTesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız . Haki Yeşili pratik hazır şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir.Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İster bone olara..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Renkli Desenli Atkılı Bere

Düz Kombinlerinizi  Renkli Desenli Atkılı Bere ile Canlandırın Kumaş Cinsi : Çelik Triko Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka bere . Kışlık kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu   Düz ve sade kombinlerinizi tamamlayacak bir ürün daha  Renkli Desenli Atkılı Bere.Lacivert, taba,bordo ve beyaz Desenli kumaşıy..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Haki Yeşil Atkılı Bere

Düz Kombinlerinizi Haki Yeşil Atkılı Bere ile Canlandırın Kumaş Cinsi : Çelik Triko Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka bere . Kışlık kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu   Düz ve sade kombinlerinizi tamamlayacak bir ürün daha Haki Yeşil Atkılı Bere. Kombininiz tek Renk olursa hareket katmak için Desenli..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Kırçıllı Atkılı Bere

Düz Kombinlerinizi Kırçıllı Atkılı Bere ile Canlandırın Kumaş Cinsi : Triko Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka. Kışlık kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu   Düz ve sade kombinlerinizi tamamlayacak bir ürün daha Kırçıllı Atkılı Bere.Kırmızı ve gold Desenli kumaşıyla çizgilerin şıklığını yansıtıyor. Komb..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Taba Desenli Atkılı Bere

Düz Kombinlerinizi Taba Desenli Atkılı Bere ile Canlandırın Kumaş Cinsi : Çelik dokuma Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka. Kışlık kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu   Düz ve sade kombinlerinizi tamamlayacak bir ürün daha Taba Desenli Atkılı Bere.Taba ve siyah Desenli kumaşıyla çizgilerin şıklığını yan..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Lacivert Atkılı Bere

Düz Kombinlerinizi Lacivert Atkılı Bere ile Canlandırın Kumaş Cinsi : Triko Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka bere . Kışlık kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu   Düz ve sade kombinlerinizi tamamlayacak bir ürün daha Lacivert Atkılı Bere. Kombininiz tek Renk olursa hareket katmak için Desenli bir Akse..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Gri Atkılı Bere

Spor Kombinlerinizi Gri Atkılı Bere ile Canlandırın Kumaş Cinsi : Çelik dokuma Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka bere . Kışlık kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu   Düz ve sade kombinlerinizi tamamlayacak bir ürün daha Gri Atkılı Bere. Spor kombinlerinizle kullanabileceğiniz şık rengiyle kombinleriniz..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Gold Atkılı Bere

Düz Kombinlerinizi Gold Atkılı Bere ile Canlandırın Kumaş Cinsi : Triko Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka. Kışlık kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu   Düz ve sade kombinlerinizi tamamlayacak bir ürün daha Taba Desenli Atkılı Bere.Fitilli Desenli kumaşıyla çizgilerin şıklığını yansıtıyor. Kombininiz t..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Haki Desenli Atkılı Bere

Düz Kombinlerinizi Haki Desenli Atkılı Bere ile Canlandırın Kumaş Cinsi : Triko Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka. Kışlık kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu   Düz ve sade kombinlerinizi tamamlayacak bir ürün dahaHaki Desenli Atkılı Bere.Haki ve gold Desenli kumaşıyla çizgilerin şıklığını yansıtıyor. ..

69,00TL Vergiler Hariç: 63,89TL

Siyah Fitilli Atkılı Bere

Düz Kombinlerinizi Siyah Fitilli Atkılı Bere ile Canlandırın Kumaş Cinsi : Çelik Triko Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka bere . Kışlık kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu   Düz ve sade kombinlerinizi tamamlayacak bir ürün daha Siyah Fitilli Atkılı Bere.Siyah ve kahve Desenli kumaşıyla çizgilerin şıklı..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Lacivert Desenli Atkılı Bere

Düz Kombinlerinizi Lacivert Desenli Atkılı Bere ile Canlandırın Kumaş Cinsi : Çelik Triko Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka bere . Kışlık kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu   Düz ve sade kombinlerinizi tamamlayacak bir ürün daha Lacivert Desenli Atkılı Bere.Lacivert ve beyaz Desenli kumaşıyla çizgile..

69,00TL Vergiler Hariç: 63,89TL

Ekru Tokalı Şapka Bere

Atkılı Ekru Tokalı Şapka Bere ile Sonbahar Şıklığı Kumaş Cinsi : Triko Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında bere. Kışlık ve sonbaharlık kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu Şıklığın birinci adresi olan Aişe Tesettür yeni sezonda yepyeni modelleriyle karşınızda. Şık tasarımı , zarif duruşuyla hiçbir yerde bulama..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah Tokalı Şapka Bere

Atkılı Siyah Tokalı Şapka Bere ile Sonbahar Şıklığı Kumaş Cinsi : Triko Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka. Kışlık ve sonbaharlık kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu Şıklığın birinci adresi olan Aişe Tesettür yeni sezonda yepyeni modelleriyle karşınızda. Şık tasarımı , zarif duruşuyla hiçbir yerde bula..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Kırçıllı Gri Tokalı Şapka Bere

Atkılı Kırçıllı Gri Tokalı Şapka Bere ile Sonbahar Şıklığı Kumaş Cinsi : Örme Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında bere. Kışlık ve sonbaharlık kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu Şıklığın birinci adresi olan Aişe Tesettür yeni sezonda yepyeni modelleriyle karşınızda. Şık tasarımı , zarif duruşuyla hiçbir yerde..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Bej Tokalı Şapka Bere

Atkılı Bej Tokalı Şapka Bere ile Sonbahar Şıklığı Kumaş Cinsi : Futter  Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında bere. Kışlık ve sonbaharlık kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu Şıklığın birinci adresi olan Aişe Tesettür yeni sezonda yepyeni modelleriyle karşınızda. Şık tasarımı , zarif duruşuyla hiçbir yerde bulam..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Antrasit Zincir Bone Şal

Yeni Sezon, Antrasit Zincir Bone Şal ile şıklıkta zirveyi yakalayın Yeni sezon zincir modeller satışa sunuluyor.Hem şık hem pratik Antrasit Zincir Bone Şal ile farkınızı gösterin . Bürümcük Full Likralı Esnek kumaşı sayesinde kafanız hava alır. Mevsimlik kullanıma uygundur. Kırışma yapmaz, ütü istemez, bozulmaz. Saniyeler içinde hazır olabilirsiniz.Özel günlerinizde ve günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Kayma yapmaz rahat kullanım sağlar. Makinada Yıkamaya uygundur. Hazır bone şal sayesinde h..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Haki Yeşil Zincir Bandana Pratik Bone Şal

Haki Yeşil Zincir Bandana Pratik Bone Şal  ile şıklıkta zirveyi yakalayın   Siz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız ve rahat etmeniz için yeni şalımız Bandana Şal.Hem şık hem pratik. Esnek kumaşı sayesinde kafanız hava alır. Şal dijital baskılı tülden çiçekli haki Desenli kumaştan yapılmıştır. Mevsimlik kullanıma uygundur. Kırışma yapmaz, ütü istemez, bozulmaz. Özel günlerinizde ve günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Kayma yapmaz rahat kullanım sağlar. Düğünlük şal modelleri, ye..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Puantiyeli Zincir Bone Şal

Tarzını Yansıtacak, Siyah Puantiyeli Zincir Bone Şal ile Rahat,Şık Yeni sezon zincir modeller satışa sunuluyor.Hem şık hem pratik Siyah Puantiyeli Zincir Bone Şal ile farkınızı gösterin . Dokuma kumaşı sayesinde kafanız hava alır. Yazlık kullanıma uygundur. Kırışma yapmaz, ütü istemez, bozulmaz. Saniyeler içinde hazır olabilirsiniz.Özel günlerinizde ve günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Kayma yapmaz rahat kullanım sağlar. Makinada Yıkamaya uygundur. Hazır bone şal sayesinde hem bone hem şal g..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Zincir Bandana Pratik Bone Şal

Boy nu Kapatabilme Özelliği ile Siyah Zincir Bandana Pratik Bone Şalla şıklıkta zirveyi yakalayın   Siz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız ve rahat etmeniz için yeni şalımız Bandana Şal.Hem şık hem pratik. Esnek kumaşı sayesinde kafanız hava alır. Likralı sandy siyah kumaştan yapılmıştır. Kırışma yapmaz, ütü istemez, bozulmaz.  Özel günlerinizde ve günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Fransız şifon kumaşı sayesinde kafanız hava alır.Kayma yapmaz rahat kullanım sağlar. Düğünlük ş..

65,01TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mor Zincir Bandana Pratik Bone Şal

Ürün Rengi : morKumaş Bilgis : sandy kumaşSiz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız ve rahat etmeniz için yeni şalımız Bandana Şal.Hem şık hem pratik. Esnek kumaşı sayesinde kafanız hava alır. Likralı sandy mor rengi kumaştan yapılmıştır. Kırışma yapmaz, ütü istemez, bozulmaz. #bandanaşal #boneşal #dolamaşalMor Zincir Bandana Pratik Bone Şal ile şıklıkta zirveyi yakalayınÖzel günlerinizde ve günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Fransız şifon kumaşı sayesinde kafanız hava alır.Kaym..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Osmanlı Yeşili Zincir Bandana Pratik Bone Şal

Ürün Rengi : osmanlı yeşiliKumaş Bilgis : sandySiz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız ve rahat etmeniz için yeni şalımız Bandana Şal.Hem şık hem pratik. Esnek kumaşı sayesinde kafanız hava alır. Osmanlı Yeşili renginde sandy kumaştan yapılmıştır. Mevsimlik kullanıma uygundur.Kırışma yapmaz, ütü istemez, bozulmaz. #bandanaşal #boneşal #dolamaşalOsmanlı Yeşili Zincir Bandana Pratik Bone Şal   ile şıklıkta zirveyi yakalayınÖzel günlerinizde ve günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Beyaz Zincir Bone Şal

Işıltınızı Yansıtacak , Lacivert Beyaz Zincir Bone Şal İle Kombinin TamamlanacakTesettürlü bayanların kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız. Lacivert Beyaz Zincir Bone Şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan, modeli ile de bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir.Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İster bon..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Zincir Bone Şal

Fitilli Triko Lacivert Zincir Bone Şal Modelleri Çok RahatKumaş Cinsi : triko Ürün Özelliği : Hazır bone, ekstra dolgu yoktur.  Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün NotuŞık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone şal modelleriyle uyumlu yeni sezon tesettür bone modellerimiz hazırlandı. Lacivert Zincir bone sal modelleri ile şıklığınız..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kahverengi Tokalı Şapka Bere

Atkılı Kahverengi Tokalı Şapka Bere ile Sonbahar Şıklığı Kumaş Cinsi : Çelik dokuma Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında bere. Kışlık ve sonbaharlık kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu Şıklığın birinci adresi olan Aişe Tesettür yeni sezonda yepyeni modelleriyle karşınızda. Şık tasarımı , zarif duruşuyla hiçbir..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Kahverengi Zincir Bone Şal

Kahverengi Zincir Bone Şal Modelleri Çok RahatKumaş Cinsi : dokuma Ürün Özelliği : Hazır bone, ekstra dolgu yoktur.  Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün NotuŞık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone şal modelleriyle uyumlu yeni sezon tesettür bone modellerimiz hazırlandı. Kahverengi Zincir bone sal modelleri ile şıklığınız muhteşem..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Beyaz Atkılı Bere

Tokalı Siyah Beyaz Atıkılı Bone Kombinlerini TamamlarKumaş Cinsi : Likralı dokuma Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka.Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün NotuŞıklığın birinci adresi olan Aişe Tesettür yeni sezonda yepyeni modelleriyle karşınızda. Şık tasarımı , zarif duruşuyla hiçbir yerde bulamayacağın..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Gri Tokalı Şapka Bere

Kış Rengiyle Gri Tokalı Şapka Bere Farkınızı Gösterecek Kumaş Cinsi : Çelik dokuma Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında bere. Kışlık ve sonbaharlık kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu Şıklığın birinci adresi olan Aişe Tesettür yeni sezonda yepyeni modelleriyle karşınızda. Şık tasarımı , zarif duruşuyla hiçbir ..

69,00TL Vergiler Hariç: 63,89TL

Desenli Zincir Bandana Pratik Bone Şal

Somon ve Mavinin Uyumu, Desenli Zincir Bandana Pratik Bone Şal ile Şık ve Rahat Şık, rahat ve pratik bone modelleri üreten Aişe Tesettür'den yeni bir model daha Desenli Zincir Bandana Pratik Bone Şal. Dalgıç kumaşı sayesinde rahat edersiniz. Makinada yıkamaya uygundur. Kırışma yapmaz, ütü istemez. Günlük hayatta yada özel davetlerde kullanabilirsiniz. Boy nu kapatabilen atkıları sayesinde ister bone gibi istersenizde dolama yaparak kullanabilirsiniz. Yotube kanalımızda kullanım videoları bulunma..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Çizgili Tokalı Şapka Bere

Kolay Kullanımıyla Çizgili Tokalı Şapka Bere Çok Rahat Kumaş Cinsi : Çelik Dokuma Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka. Üzerindeki birintten fular geçirerek Boy nu kapatabilirsiniz.Kışlık kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu   Moda sektörü çok hızlı ve başarılı olmasına rağmen tesettür modası maalesef kı..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah Desenli Atkılı Bere

Düz Kombinlerinizi Siyah Desenli Atkılı Bere ile Canlandırın Kumaş Cinsi : Kaşe Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka. Üzerindeki biritten fular geçirerek Boy nu kapatabilirsiniz.Kışlık kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu   Düz ve sade kombinlerinizi tamamlayacak bir ürün daha Siyah Desenli Atkılı Bere. ..

69,00TL Vergiler Hariç: 63,89TL

Renkli Tokalı Şapka Bere

Düz Kombinlerinizi Renkli Tokalı Şapka Bere ile CanlandırınKumaş Cinsi : Kaşe Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka. Üzerindeki biritten fular geçirerek Boy nu kapatabilirsiniz.Kışlık kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Düz ve sade kombinlerinizi tamamlayacak bir ürün daha Bordo Desenli şapka bone. Açık gri ve ..

69,00TL Vergiler Hariç: 63,89TL

Renkli Bandana Hazır Şal

Siyah Füme Bandana Hazır Şal İle Tarzını ve Şıklığını Göster Tesettürlü bayanların günlük kombinlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız, Renkli Bandana Hazır Şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İster bone olara..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Renkli Zincir Bone Şal

Renkli Zincir Bone Şal Modelleri Çok Rahat Kumaş Cinsi : dokuma Ürün Özelliği : Hazır bone, ekstra dolgu yoktur.    Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu Şık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone şal modelleriyle uyumlu yeni sezon tesettür bone modellerimiz hazırlandı. Renkli Zincir bone sal modelleri ile şıklığınız muhte..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Haki Atkılı Bere

Otantik Tarzınızı Haki Atıkılı Bone ile TamamlayınKumaş Cinsi : Likralı pamuk dokuma Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka.Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün NotuŞıklığın birinci adresi olan Aişe Tesettür yeni sezonda yepyeni modelleriyle karşınızda. Şık tasarımı , zarif duruşuyla hiçbir yerde bulamayaca..

69,00TL Vergiler Hariç: 63,89TL

Krem Tokalı Atkılı Bere

Farklı Tasarımıyla Krem Tokalı Atkılı Bone Kombinlerini TamamlarKumaş Cinsi : Çelik dokuma Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka.Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün NotuŞıklığın birinci adresi olan Aişe Tesettür yeni sezonda yepyeni modelleriyle karşınızda. Şık tasarımı , zarif duruşuyla hiçbir yerde bula..

69,00TL Vergiler Hariç: 63,89TL

Gri Atkılı Şapka Bone

Spor Gri Atkılı Şapka Bone İle Şıklığınızı Tamamlayın Kumaş Cinsi : Çelik dokuma Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka. Kışlık ve sonbaharlık kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu Şıklığın birinci adresi olan Aişe Tesettür yeni sezonda yepyeni modelleriyle karşınızda. Şık tasarımı , zarif duruşuyla hiçbir y..

69,00TL Vergiler Hariç: 63,89TL

Gülkurusu Atkılı Şapka Bone

Soft Rengiyle Gülkurusu Atkılı Şapka Bone İle Şıklığınızı Tamamlayın Kumaş Cinsi : Kaşe Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka. Kışlık ve sonbaharlık kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu Şıklığın birinci adresi olan Aişe Tesettür yeni sezonda yepyeni modelleriyle karşınızda. Şık tasarımı , zarif duruşuyla h..

69,00TL Vergiler Hariç: 63,89TL

Bordo Atkılı Bere

Triko Şıklığıyla Bordo Atkılı Bere ile Sonbahar Şıklığı Kumaş Cinsi : Triko Örme Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında bere. Kışlık ve sonbaharlık kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu Şıklığın birinci adresi olan Aişe Tesettür yeni sezonda yepyeni modelleriyle karşınızda. Şık tasarımı , zarif duruşuyla hiçbir ye..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Taş Rengi Tokalı Bere

Fitilli Kumaşıyla Taş Rengi Tokalı Bere Farkınızı Gösterecek Kumaş Cinsi : Triko Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında bere. Kışlık ve sonbaharlık kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu Şıklığın birinci adresi olan Aişe Tesettür yeni sezonda yepyeni modelleriyle karşınızda. Şık tasarımı , zarif duruşuyla hiçbir ye..

69,00TL Vergiler Hariç: 63,89TL

Antrasit Tokalı Şapka Bere

Kış Rengiyle Antrasit Tokalı Şapka Bere Farkınızı Gösterecek Kumaş Cinsi : Çelik dokuma Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında bere. Kışlık ve sonbaharlık kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu Şıklığın birinci adresi olan Aişe Tesettür yeni sezonda yepyeni modelleriyle karşınızda. Şık tasarımı , zarif duruşuyla hi..

69,00TL Vergiler Hariç: 63,89TL

Siyah Burgulu Hazır Bone

Yeni Sezon, Yeni Model, Siyah Burgulu Hazır Bone İle Farkını Göster Siyah Burgulu Hazır Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz yeni sezon bone modelleri arasında satışa sunuldu. Esnek viskon kumaş kullanılmıştır.Ödeme ve fiyat konusunda Kolaylıklar sağlayan Aişe tesettürden Kolaylıkla temin edebilirsiniz. Her yüz şekline uyumlu Siyah Burgulu Hazır Bone ile göz kamaştırın. Makinada yıkamaya uygundur. Kumaşı kalitesiyle göz doldurur ve ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kiremit Atkılı Şapkalı Bone

Her Daim Vazgeçilmez Rengiyle Kiremit Atkılı Şapka Bone Favori Parçanız Olacak Kumaş Cinsi : Triko Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka. Kışlık ve Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu Şıklığın birinci adresi olan Aişe Tesettür yeni sezonda yepyeni modelleriyle karşınızda. Şık tasarımı , zarif..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Bakır Zincir Bandana Bone Şal

Ürün Rengi : Gri BejKumaş Bilgis : trikoBakır Zincir Bandana Bone Şal Siz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız ve rahat etmeniz için yeni şalımız Bandana Şal.Hem şık hem pratik. Esnek kumaşı sayesinde kafanız hava alır. Mevsimlik kullanıma uygundur. esnk sandy kumaştan yapılmıştır. Kırışma yapmaz, ütü istemez, bozulmaz.Bakır Zincir Bandana Bone Şal ile şıklıkta zirveyi yakalayınÖzel günlerinizde ve günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Fransız şifon kumaşı sayesinde kafanız hava a..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Pudra Atkılı Şapka Bone

Farkınızı Pudra Atkılı Şapka Bone Gösterecek Kumaş Cinsi : Çelik Dokuma Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka. Kışlık kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu Şıklığın birinci adresi olan Aişe Tesettür yeni sezonda yepyeni modelleriyle karşınızda. Şık tasarımı , zarif duruşuyla hiçbir yerde bulamayacağınız mo..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Bebe Mavi Atkılı Şapka Bone

Bebe Mavi Atıkılı Şapka Bone ile Kombinlerinize Renk Katacaksınız  Kumaş Cinsi : Çelik Dokuma Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka. Kışlık ve Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu Şıklığın birinci adresi olan Aişe Tesettür yeni sezonda yepyeni modelleriyle karşınızda. Şık tasarımı , zarif duru..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Bej Zincir Bone Şal

Kumaş Cinsi : triko Ürün Özelliği : Hazır bone, ekstra dolgu yoktur.  Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün NotuŞık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone şal modelleriyle uyumlu yeni sezon tesettür bone modellerimiz hazırlandı. Bej Tesettür bone sal modelleri ile şıklığınız muhteşem olacak. Her yüz şekline uyumlu tek hamlede takılabi..

65,01TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bordo Zincir Bone Şal

Triko Bordo Zincir Bone Şal Modelleri Çok RahatKumaş Cinsi : triko Ürün Özelliği : Hazır bone, ekstra dolgu yoktur.  Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün NotuŞık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone şal modelleriyle uyumlu yeni sezon tesettür bone modellerimiz hazırlandı. Bordo Zincir bone sal modelleri ile şıklığınız muhteşem olac..

65,01TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Desenli Zincir Bone Şal

Yılan Derisi Desenli Zincir Bone Şal Modelleri Çok RahatKumaş Cinsi : dalgıç- polyemid Ürün Özelliği : Hazır bone, ekstra dolgu yoktur.  Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün NotuŞık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone şal modelleriyle uyumlu yeni sezon tesettür bone modellerimiz hazırlandı. Desenli Tesettür bone sal modelleri ile ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL