Vizon Hazır Atkılı Bone

Vizon Hazır Atkılı Bone ile Sadeliğini TamamlaKumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Krem Desenli Atkılı Şal Bone

Krem Desenli Atkılı Şal Bone ile Sadeliğini TamamlaKumaş Cinsi : İthal viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Mavi Atkılı Bone

Lacivert Mavi Atkılı Bone ile Sadeliğini TamamlaKumaş Cinsi : İthal viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Vizon Desenli Atkılı Bone

Vizon Desenli Atkılı Bone ile Sadeliğini TamamlaKumaş Cinsi : İthal viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Kot Mavi Atkılı Bone

Kot Mavi Atkılı Bone ile Sadeliğini TamamlaKumaş Cinsi : İthal viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Ekru Atkılı Bone

Siyah Ekru Atkılı Bone ile Sadeliğini TamamlaKumaş Cinsi : İthal viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Desen Atkılı Bone

Lacivert Desen Atkılı Bone ile Sadeliğini TamamlaKumaş Cinsi : İthal viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Pudra Desenli Atkılı Bone

Pudra Desenli Atkılı Bone Kumaş Cinsi : İthal viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Hardal Desenli Atkılı Bone

Hardal Desenli Atkılı Bone Kumaş Cinsi : İthal viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Yeşil Atkılı Bone

Yeşil Atkılı Bone ile Sadeliğini Tamamla Kumaş Cinsi : İthal viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kırık Beyaz Yaldızlı Şal Bone

Sofia Tesettür Kırık Beyaz Yaldızlı Şal Bone ile Kendi Tarzını GösterLikralı piliseli kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Kırık Beyaz Yaldızlı Şal Bone günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katacaktır. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Kırık Beyaz Yaldızlı Şal Bone modeli K..

65,01TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Hardal Piliseli Çiçek Şal Bone

 İçinizi Açacak Uyumuyla Hardal Piliseli Çiçek Şal Bone İle Şık, Rahat, Pratik Viskon penye kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Hardal Piliseli Çiçek Şal Bone günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katacaktır. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Haki Çiçek Şal Bone modeli kolaylıkla yapılabili..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gold Fularlı Bone

Bordo Desenli Gold Fularlı Bone Yaz Şıklığınız İçin Kumaş Cinsi : ince triko - fuları hayal tül Ürün Özelliği : Çıkartılabilir fularlı hazır bone. Günlük kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkama yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Vizon Desenli Atkılı Bone

 Çiçekli Siyah Vizon Desenli Atkılı Bone Tarz ve Modern Bir Tasarım Kumaş Cinsi : ince süprem Ürün Özelliği : Hazır atkılı bone. Atkı kısmı opsiyoneldir. Dilerseniz farklı atkı takabilirsiniz. Yazlık kullanımına uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu    Siyah Vizon Desenli Atkılı Bone yaz ve bahar günlerinde ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Desenli Atkılı Bone

Petrol Siyah Desenli Atkılı Bone ile Pilise Şıklığı Kumaş Cinsi : piliseli süprem Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Petrol Mavi Atkılı Bone

Şık ve Rahat Petrol Mavi Atkılı Bone Kumaş Cinsi : viskon Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri olan fularlı boneler de toprak tonları ağırlı olan Petrol Mavi Atkılı Bone yeni k..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Taba Desenli Atkılı Bone

Siyah Taba Desenli Atkılı Bone ile Pilise Şıklığı Kumaş Cinsi : çelik likralı dokuma Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri olan fularlı boneler de toprak tonları ağırlı olan Tab..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mavi Atkılı Bone

 Piliseli Mavi Atkılı Bone Tarz ve Modern Bir Tasarım Kumaş Cinsi : piliseli viskon Ürün Özelliği : Hazır atkılı bone. Atkı kısmı opsiyoneldir. Dilerseniz farklı atkı takabilirsiniz. Yazlık kullanımına uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Piliseli Atkılı Bone

 Piliseli Siyah Atkılı Bone Tarz ve Modern Bir Tasarım Kumaş Cinsi : piliseli viskon Ürün Özelliği : Hazır atkılı bone. Atkı kısmı opsiyoneldir. Dilerseniz farklı atkı takabilirsiniz. Yazlık kullanımına uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Hardal Atkılı Bone

 Piliseli Hardal Atkılı Bone Tarz ve Modern Bir Tasarım Kumaş Cinsi : piliseli viskon Ürün Özelliği : Hazır atkılı bone. Atkı kısmı opsiyoneldir. Dilerseniz farklı atkı takabilirsiniz. Yazlık kullanımına uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Haki Atkılı Bone

 Piliseli Haki Atkılı Bone Tarz ve Modern Bir Tasarım Kumaş Cinsi : piliseli viskon Ürün Özelliği : Hazır atkılı bone. Atkı kısmı opsiyoneldir. Dilerseniz farklı atkı takabilirsiniz. Yazlık kullanımına uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bebe Mavi Atkılı Bone

​Tarzınızı Tamamlayacak Şık Tasarımıyla Siyah Desenli Tesettür Bone Kumaş Cinsi :  piliseli süprem Ürün Özelliği : Çıkartılabilir fularlı hazır bone. Günlük kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Krem Atkılı Bone

Şık ve Rahat Krem Atkılı Bone Kumaş Cinsi : Likralı çelik Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri olan fularlı boneler de toprak tonları ağırlı olan Krem Atkılı Bone yeni koleksi..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Kırmızı Desenli Atkılı Bere

Düz Kombinlerinizi Siyah Kırmızı Desenli Atkılı Bere ile Canlandırın Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka. Yazlık kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Düz ve sade kombinlerinizi tamamlayacak bir ürün daha Siyah Kırmızı Desenli Atkılı Bere.Kırmızı ve siyah dese..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Ekose Fularlı Şal Bone

 Çiçekli Siyah Vizon Atkılı Bone Tarz ve Modern Bir Tasarım Kumaş Cinsi : viskon penye Ekose Fularlı Şal Bone Şıklığınızı Gözler Önüne Serecek Kumaş Cinsi : Çelik penye Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.Tavsiyemiz elde yıkamadır. Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu  Şal bone modelleri bu yıl dahada gözde desenlerle karşınız..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Taba Fularlı Bone

Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri olan fularlı boneler de toprak tonları ağırlı olan Taba Fularlı Bone yeni koleksiyonumuzdan. Siyah ve toprak ton..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Taba Atkılı Bone

Toprak Tonlarının Şıklığı Taba Atkılı Bone ile Buluştu Kumaş Cinsi : viskon Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri olan fularlı boneler de toprak tonları ağırlı olan Taba Atkılı B..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Geometrik Desenli Atkılı Bone

Geometrik Desenli Atkılı Bone Tarz ve Modern Bir Tasarım Kumaş Cinsi : krep Ürün Özelliği : Hazır atkılı bone. Atkı kısmı opsiyoneldir. Dilerseniz farklı atkı takabilirsiniz. Mevsimlik kullanımına uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu  Desenli Atkılı Bone yaz ve bahar günlerinde kombinlerinize eşlik edecek. Bu yılın ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Beyaz Atkılı Bone

Siyah Beyaz Atkılı Bone ile Muhteşem Oldu Kumaş Cinsi : Viskon Penye Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında bere. Fular şapkaya monte edilmiştir.Yazlık kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Her renkle kombin yapabileceğiniz Pudra Desenli Tesettür Bere Tarzınızı tamamlayan rengiyle gün içinde zaman kazanmanızı ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Vizon Atkılı Bone

 Çiçekli Siyah Vizon Atkılı Bone Tarz ve Modern Bir Tasarım Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır atkılı bone. Atkı kısmı opsiyoneldir. Dilerseniz farklı atkı takabilirsiniz. Yazlık kullanımına uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu    Siyah Vizon Atkılı Bone yaz ve bahar günlerinde kombinlerinize ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Pudra Tesettür Bere

Fular Şıklığı Pudra Desenli Tesettür Bere ile Muhteşem Oldu Kumaş Cinsi : Viskon Penye Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında bere. Fular şapkaya monte edilmiştir.Yazlık kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Her renkle kombin yapabileceğiniz Pudra Desenli Tesettür Bere Tarzınızı tamamlayan rengiyle gün içinde ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Pudra Desenli Tesettür Bere

Fular Şıklığı Pudra Desenli Tesettür Bere ile Muhteşem Oldu Kumaş Cinsi : Viskon Penye Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında bere. Fular şapkaya monte edilmiştir.Yazlık kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Her renkle kombin yapabileceğiniz Pudra Desenli Tesettür Bere Tarzınızı tamamlayan rengiyle gün içinde ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Mavi Tesettür Bere

Fular Şıklığı Mavi Tesettür Bere ile Muhteşem Oldu Kumaş Cinsi : Viskon Penye Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında bere. Fular şapkaya monte edilmiştir.Yazlık kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Her renkle kombin yapabileceğiniz Mavi Tesettür Bere Tarzınızı tamamlayan rengiyle gün içinde zaman kazanmanızı ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Beyaz Desenli Atkılı Bere

Beyaz Desenli Atkılı Bere Kombinlerini Tamamlar Kumaş Cinsi : Likralı dokuma Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka.Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Lacivert Desenli Atkılı Bere

Düz Kombinlerinizi Lacivert Desenli Atkılı Bere ile Canlandırın Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka bere . Yazlıklık kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Kahverengi Fularlı Şal Bone

Yılın Moda Rengi, Kahverengi Fularlı Bone ile Tamamlayıcı Kombinler Yapabilirsiniz Kahverengi Desenli Fularlı Bone tesettür abiyelere ve günlük kıyafetlere uygunluğu ile göze çarpıyor. Kahve krem rengiyle ve kendinden desenli fularıyla zarif ve şık bir görünüme sahip olan fularlı abiye bone sayesinde çok daha güzel bir tarz yakalayacaksınız. Hazır olarak sunulan boneler size kullanım kolaylığı da sağlıyor. Hem zamanda hem enerjiden tasarruf ediyorsunuz. Fiyatları da uygun olan ürünler herkes iç..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Hazır Fularlı Bone Eşarp

Siyah Hazır Fularlı Bone Eşarp Şıklığını Yansıtır...Kumas: Bürümcük  Siyah Hazır Fularlı Bone Eşarp dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Fular kısmı çıkabilir dilerseniz farklı renk fular takabilirsiniz. Aişe Tesettür sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri üretirken fiyat konusunda da kolaylıkları es geçmiyor...

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bej Siyah Desenli Fularlı Şal Bone

Lacivert Desenli Fularlı Şal Bone Şıklığını Gösterir Kumaş Cinsi : Keten pamuk karışımlı doğal kumaş Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.Tavsiyemiz elde yıkamadır. Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Puanlı Hazır Fularlı Bone

Çiçekli Fularıyla Yeşil Şapka Bone Cıvıl Cıvıl Kumaş Cinsi : astarlı dokuma Ürün Özelliği : Hazır şapka bone, fular dahildir. Fular çıkartılarak kullanıma uygundur. Yazlık Kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Puanlı Fularlı Bone

Kırmızı Siyah Puanlı Burgu Bone İle Rahatlık ve Şıklık Siyah Puanlı Fularlı Bone, günlük ve mevsimlik kullanılabilir. Çok şık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Atkılı yada atkısız kullanıma uygundur. Kullanım kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlanan bir modeldir. Kullanımı kolay olduğu gibi temizl..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Haki Fularlı Bone

Haki Fularlı Bone Yaz Şıklığınız İçin Kumaş Cinsi : penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri olan fularlı boneler de toprak tonları ağırlı olan Haki Fularlı Bone yeni koleksiy..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Desenli Fularlı Bone

Şal Desenli Fularlı Bone Yaz Şıklığınız İçin Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri olan fularlı boneler de toprak tonları ağırlı olan Desenli Fularlı B..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kırmızı Fularlı Bone

Feminen Rengiyle Kırmızı Fularlı Bone Yaz Şıklığınız İçin Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Şal bone modelleri bu yıl dahada gözde desenlerle karşınızda. Her mevsim kullanabileceğiniz her kombinle bütünlük sağlayacak Gri desenl..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Pudra Fularlı Bone

Pilise Şıklığı Pudra Fularlı Bone ile Buluştu Kumaş Cinsi : piliseli kumaş Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri olan fularlı boneler de toprak tonları ağırlı olan Pudra Fularlı ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Antrasit Atkılı Bone

Antrasit Atkılı Bone  Şıklığınızı Gözler Önüne SerecekAntrasit Atkılı Bone Tarz ve Modern Bir Tasarım Kumaş Cinsi : Bürümcük Ürün Özelliği : Hazır atkılı bone. Atkı kısmı opsiyoneldir. Dilerseniz farklı atkı takabilirsiniz. Mevsimlik kullanımına uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu  Şal bone modelleri bu yıl daha..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Zeytuni Tesettür Bone

Yaz Şıklığı Zeytuni Tesettür Bone ile Çok Tarz Kumaş Cinsi : bürümcük Ürün Özelliği : Çıkartılabilir fularlı hazır bone. Günlük ve mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: Elde Yıkama yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü   Şal bone modelleri bu yıl dahada gözde desenlerle karşınızda. Her mevsim kullanabileceğiniz her kombinle bütünlük sağlayacak Gri desenli fular..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Zebra Fularlı Şal Bone

Vazgeçemediğiniz Desenlerden Tasarlanan Zebra Fularlı Şal Bone Şıklığını Tamamlayacak Kumaş Cinsi : Bone likralı çelik dokuma    Ürün Özelliği : hazır bone, çıkartılabilir fular.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Tesettürlü hanımlar için dışarı çıkma hiç bu kadar kolay olmamıştı, tak çık hiç bir başka bir ap..

65,01TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Vişne Fularlı Bone

Bahar Şıklığı Vişne Fularlı Bone ile Buluştu Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri olan fularlı boneler de toprak tonları ağırlı olan Vişne Fularlı Bon..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Desenli Şal Bone

Desenli Siyah Desenli Şal Bone Şıklığını Gösterir Kumaş Cinsi : Full likralı sandy Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.Tavsiyemiz elde yıkamadır. Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Puanlı Tesettür Bere

Fular Şıklığı Puanlı Tesettür Bere ile Muhteşem Oldu Kumaş Cinsi : penye - atkısı dokuma Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında bere. Fular şapkaya monte edilmiştir.Yazlık kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Her renkle kombin yapabileceğiniz Puanlı Tesettür Bere Tarzınızı tamamlayan rengiyle gün içinde zaman..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Leopar Desenli Fularlı Şal Bone

Yılın Moda Rengi, Leopar Desenli Fularlı Bone ile Tamamlayıcı Kombinler Yapabilirsiniz Leopar Desenli Fularlı Bone tesettür abiyelere ve günlük kıyafetlere uygunluğu ile göze çarpıyor. Zarif ve şık bir görünüme sahip olan fularlı abiye bone sayesinde çok daha güzel bir tarz yakalayacaksınız. Hazır olarak sunulan boneler size kullanım kolaylığı da sağlıyor. Hem zamanda hem enerjiden tasarruf ediyorsunuz. Fiyatları da uygun olan ürünler herkes için uygun oluyor. Her yüz tipi için tesettür boneler..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah Beyaz Puanlı Fularlı Şal Bone

Zıt Kombinlerin Öncüsü Siyah Beyaz Fularlı Şal Bone Duruşuyla Göz Doldurur Kumaş Cinsi : Bone Full likralı ithal viskon krep Ürün Özelliği : hazır bone, çıkartılabilir fular. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL