Siyah Tesettür Pareo

Aişe Ürünleri Pareo Modelleri
Ürün Kodu: aise-t4925-4925
  • 79,00TL
  • Tahmini Teslimat Zamanı: 3 Gün

Vizon Detayıyla Siyah Tesettür Pareo Asil Bir Duruşa Sahip

Tesettür Kombine Dahil Ürünler : Pareo, fular

Kumaş Cinsi : hayal tül

Ürün Özelliği : 36-52 beden uyumlu bol kesim pareo. vizon nakış detaylı 

Yıkama: Kuru Temizleme yada elde yıkama

Mankenin ÖlçüleriBoy : 165 cm Göğüs : 80 cmBel: 68 cmKalça : 99 cm

Editörün Notu

Tatil hazırlıklarınız bitti mi ? Peki pareo aldınız mı ? Şık bir tatil için detaylar çok önemlidir. Pareo modellerinde bu yazda en şık tasarımlarımızla karşınızdayız. Farklı olmak ve fark yaratmak için doğru adres Aişe tesettür. Siyah tesettür pareo siyah detayıyla çok tarz bir model oldu. Hayal tül kumaşıyla uçuş uçuş bir tasarıma sahip . Üstelik bol kesimiyle rahat edeceksiniz.

Değerli müşterimiz;

Satın almış olduğunuz ürün bedeni veya numarası üzerinize olmaz ise info@sofiatesettur.com adresine sistemimize kayıtlı oldugunuz e-mail adresinden değişiklikle ilgili mail atarak ya da 0850 885 2 879 nolu telefon aracılığı ile talebinizi iletmelisiniz.

Değişim yapmak istediğiniz ürün deneme haricinde kullanılmış olmamalıdır.

Değiştirmek istenen ürünü faturada yer alan firma adresimize peşin ödemeli olarak Yurtiçi Kargo aracılığıyla gönderebilirsiniz. 

Yurtiçi İade Prosedürü:

Faturanın üzerinde yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak, teslim aldığınız kutu ve faturayla birlikte (varsa tüm aksesuarlarıyla) Yurtiçi Kargo ile ücretsiz iade yapabilirsiniz. İadenizi ücretsiz yapabilmek için Sofia Tesettür Kodunu Yurtiçi Kargo ile paylaşınız. 

Yurtiçi İadelerde Sofia Tesettür Yurtiçi Kargo Anlaşma Kodu: 382099127

İade ettiğiniz ürünler firmamıza ulaştıktan sonra, bilgilendirme SMS'i paylaşılmaktadır. Ürünler firmamıza ulaştığı andan itibaren 7 gün içerisinde iade işlemi gerçekleştirilir. 
 

İade Şartları:

Satın aldığınız ürünü (abiye kategorisindeki ürünler hariç) kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

Abiye kategorisindeki ürünleri; ambalajı açılmamış, etiketi koparılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmaları halinde, ürünü teslim aldığınız gün içerisinde kargoya teslim edilmesi şartıyla iade edebilirsiniz.

    Kötü           İyi