Siyah Işıltılı Abiye Başlık Modelleri

Aişe Ürünleri Abiye Şal Modelleri
Ürün Kodu: aise-t4471-4471
  • 95,00TL
  • Tahmini Teslimat Zamanı: 3 Gün

Asil ve Şık Siyah Işıltılı Abiye Başlık Modelleri Bu Yılın Trendi

Kumaş Cinsi : şifon Ürün Özelliği : Boy unlu pelerin model başlıklıdır. Ön bandı hazır dikilmiş ve Boy un kısmına monte edilmiş başlık saniyeler içinde takılır.Kuaföre gitmenize gerek kalmaz.   Yıkama: Kuru Temizlemeye uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü   Editörün Notu  Tesettür Abiye modellerinde yeni sezon Desenleri ve modelleri bir araya getiren Siyah Işıltılı Abiye Başlık Modelleri. Bu sezonun favorisi, oldukça rahat kalıbıyla muhteşem bir rahatlık hissedeceğiniz bu abiye başlık ile yazın sıcağında yanmayacak özel günlerinizde zarif ve şık olacaksınız. Sizin çizginizin tarzınızın doğrultusunda hazırlanmıştır. Ne takacağım endişesi artık yok düşünmeniz gereken çok daha önemli şeyler var diğeri artık bizim işimiz.

Değerli müşterimiz;

Satın almış olduğunuz ürün bedeni veya numarası üzerinize olmaz ise info@sofiatesettur.com adresine sistemimize kayıtlı oldugunuz e-mail adresinden değişiklikle ilgili mail atarak ya da 0850 885 2 879 nolu telefon aracılığı ile talebinizi iletmelisiniz.

Değişim yapmak istediğiniz ürün deneme haricinde kullanılmış olmamalıdır.

Değiştirmek istenen ürünü faturada yer alan firma adresimize peşin ödemeli olarak Yurtiçi Kargo aracılığıyla gönderebilirsiniz. 

Yurtiçi İade Prosedürü:

Faturanın üzerinde yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak, teslim aldığınız kutu ve faturayla birlikte (varsa tüm aksesuarlarıyla) Yurtiçi Kargo ile ücretsiz iade yapabilirsiniz. İadenizi ücretsiz yapabilmek için Sofia Tesettür Kodunu Yurtiçi Kargo ile paylaşınız. 

Yurtiçi İadelerde Sofia Tesettür Yurtiçi Kargo Anlaşma Kodu: 382099127

İade ettiğiniz ürünler firmamıza ulaştıktan sonra, bilgilendirme SMS'i paylaşılmaktadır. Ürünler firmamıza ulaştığı andan itibaren 7 gün içerisinde iade işlemi gerçekleştirilir. 
 

İade Şartları:

Satın aldığınız ürünü (abiye kategorisindeki ürünler hariç) kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

Abiye kategorisindeki ürünleri; ambalajı açılmamış, etiketi koparılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmaları halinde, ürünü teslim aldığınız gün içerisinde kargoya teslim edilmesi şartıyla iade edebilirsiniz.

    Kötü           İyi