Siyah Desenli Zincir Şal Bone

Aişe Ürünleri Fularlı Bone Modelleri
Ürün Kodu: aise-t4173-4173
  • 65,00TL

Kışın Vazgeçilmez Kumaşı, Siyah Desenli Zincir Şal Bone Tarzınızı Yansıtacak

Kumaş Cinsi : Dalgıç Ürün Özelliği : Likralı kumaş, ütü istemez, kırışmaz, hazır ürün.   Yıkama: Bonesi 30 derecede yıkanabilir.

Yaz kış kullanabileceğiniz kombinlerinizin tamamlayıcı rengi siyah ağırlıklı Siyah Desenli Zincir Şal Bone yeni sezon ürünlerimiz arasında. Günlük yada spor kıyafetlerinizle uyumlu olan ürünlerimiz kullanım Kolaylığı ile hanımların vazgeçilmezi oldu. Şal bağlama teknikleri aramaktan yorulduysanız sizler için kesimi dikimi yapılmış özel tasarım şal bonelerle tanışın. Şık ve rahat olmak artık Kolay. Saniyeler içinde takılabilen hazır şal boneler hem şıklığınızı hemde rahatlığı bir araya getirdi. Hemen sipariş verin kapınıza gelsin.

Değerli müşterimiz;

Satın almış olduğunuz ürün bedeni veya numarası üzerinize olmaz ise info@sofiatesettur.com adresine sistemimize kayıtlı oldugunuz e-mail adresinden değişiklikle ilgili mail atarak ya da 0850 885 2 879 nolu telefon aracılığı ile talebinizi iletmelisiniz.

Değişim yapmak istediğiniz ürün deneme haricinde kullanılmış olmamalıdır.

Değiştirmek istenen ürünü faturada yer alan firma adresimize peşin ödemeli olarak Yurtiçi Kargo aracılığıyla gönderebilirsiniz. 

Yurtiçi İade Prosedürü:

Faturanın üzerinde yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak, teslim aldığınız kutu ve faturayla birlikte (varsa tüm aksesuarlarıyla) Yurtiçi Kargo ile ücretsiz iade yapabilirsiniz. İadenizi ücretsiz yapabilmek için Sofia Tesettür Kodunu Yurtiçi Kargo ile paylaşınız. 

Yurtiçi İadelerde Sofia Tesettür Yurtiçi Kargo Anlaşma Kodu: 382099127

İade ettiğiniz ürünler firmamıza ulaştıktan sonra, bilgilendirme SMS'i paylaşılmaktadır. Ürünler firmamıza ulaştığı andan itibaren 7 gün içerisinde iade işlemi gerçekleştirilir. 
 

İade Şartları:

Satın aldığınız ürünü (abiye kategorisindeki ürünler hariç) kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

Abiye kategorisindeki ürünleri; ambalajı açılmamış, etiketi koparılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmaları halinde, ürünü teslim aldığınız gün içerisinde kargoya teslim edilmesi şartıyla iade edebilirsiniz.

    Kötü           İyi