Piliseli Tesettür Pareo

Piliseli Tesettür Pareo Modelleri Tatilde Gözdeniz Olacak Tesettür Kombine Dahil Ürünler : Pareo, bone Kumaş Cinsi : Piliseli hayal tül   Ürün Özelliği : 36-50 beden uyumludur.   Yıkama: Kuru temizleme yada elde yıkamaya uygundur.Mankenin ÖlçüleriBoy : 165 cm Göğüs : 80 cmBel: 68 cmKalça : 99 cm Editörün Notu Kimine göre yaz demek, tatil demek ! Yine kimine göre de, tatil demek; deniz, kum ve güneş demek ! Biz kadınlar içinse, tüm bunlarla beraber deniz giysileri demek !... Artık tesettür giyi..

159,00TL Vergiler Hariç: 147,22TL

Dantel Tesettür Pareo

Gold Dantel Tesettür Pareo Takım ile Sahillere İmzanızı Atın Yaz geldi ve en güzel mayolar, bikiniler, haşema modelleri ve Tesettür mayo modelleri dolaplardan çıktı. Yazın keyfini denizde çıkarmak isteyenler için hazırlanan pareolar arasında bu yıl gold Renk tonları revaçta. Pudranın en güzel tonundan elde edilmiş bu Dantel Tesettür Pareo ürünü de hanımların vazgeçilmezi olmaya geliyor. Oldukça şık, salaş ve rahat olan bu ürünü ister mayonun, ister bikininin, ister tesettür mayonun üzerine alabi..

99,00TL Vergiler Hariç: 91,67TL

Gri Detaylı Tesettür Pareo

Siyah Detayıyla Gri Detaylı Tesettür Pareo Asil Bir Duruşa Sahip Tesettür Kombine Dahil Ürünler : Pareo, fularKumaş Cinsi : hayal tül Ürün Özelliği : 36-52 beden uyumlu bol kesim pareo. vizon nakış detaylı  Yıkama: Kuru Temizleme yada elde yıkamaMankenin ÖlçüleriBoy : 165 cm Göğüs : 80 cmBel: 68 cmKalça : 99 cm Editörün Notu Tatil hazırlıklarınız bitti mi ? Peki pareo aldınız mı ? Şık bir tatil için detaylar çok önemlidir. Pareo modellerinde bu yazda en şık tasarımlarımızla karşınızdayız. Fa..

99,00TL Vergiler Hariç: 91,67TL

Siyah Tesettür Pareo

Vizon Detayıyla Siyah Tesettür Pareo Asil Bir Duruşa Sahip Tesettür Kombine Dahil Ürünler : Pareo, fularKumaş Cinsi : hayal tül Ürün Özelliği : 36-52 beden uyumlu bol kesim pareo. vizon nakış detaylı  Yıkama: Kuru Temizleme yada elde yıkamaMankenin ÖlçüleriBoy : 165 cm Göğüs : 80 cmBel: 68 cmKalça : 99 cm Editörün Notu Tatil hazırlıklarınız bitti mi ? Peki pareo aldınız mı ? Şık bir tatil için detaylar çok önemlidir. Pareo modellerinde bu yazda en şık tasarımlarımızla karşınızdayız. Farklı o..

79,00TL Vergiler Hariç: 73,15TL

Nakışlı Tesettür Pareo

Siyah Detayıyla Truncu Nakışlı Tesettür Pareo Asil Bir Duruşa Sahip Tesettür Kombine Dahil Ürünler : Pareo, fularKumaş Cinsi : krep şifon Ürün Özelliği : 36-52 beden uyumlu bol kesim pareo. Siyah nakış detaylı  Yıkama: Kuru Temizleme yada elde yıkamaMankenin ÖlçüleriBoy : 165 cm Göğüs : 80 cmBel: 68 cmKalça : 99 cm Editörün Notu Tatil hazırlıklarınız bitti mi ? Peki pareo aldınız mı ? Şık bir tatil için detaylar çok önemlidir. Pareo modellerinde bu yazda en şık tasarımlarımızla karşınızdayız..

99,00TL Vergiler Hariç: 91,67TL

Mavi Tesettür Pareo

Mavi Tesettür Pareo Takım ile Sahillere İmzanızı Atın Yaz geldi ve en güzel mayolar, bikiniler, haşema modelleri ve Tesettür mayo modelleri dolaplardan çıktı. Yazın keyfini denizde çıkarmak isteyenler için hazırlanan pareolar arasında bu yıl mavi Renk tonları revaçta. Mavinin en güzel tonundan elde edilmiş bu Mavi Tesettür Pareo ürünü de hanımların vazgeçilmezi olmaya geliyor. Oldukça şık, salaş ve rahat olan bu ürünü ister mayonun, ister bikininin, ister tesettür mayonun üzerine alabilirsiniz. ..

199,00TL Vergiler Hariç: 184,26TL

Koyu Mavi Tesettür Pareo

Koyu Mavi Tesettür Pareo Takım ile Sahillere İmzanızı Atın Yaz geldi ve en güzel mayolar, bikiniler, haşema modelleri ve Tesettür mayo modelleri dolaplardan çıktı. Yazın keyfini denizde çıkarmak isteyenler için hazırlanan pareolar arasında bu yıl mavi Renk tonları revaçta. Mavinin en güzel tonundan elde edilmiş bu Koyu Mavi Tesettür Pareo ürünü de hanımların vazgeçilmezi olmaya geliyor. Oldukça şık, salaş ve rahat olan bu ürünü ister mayonun, ister bikininin, ister tesettür mayonun üzerine alabi..

99,00TL Vergiler Hariç: 91,67TL

Lacivert Nakışlı Tesettür Pareo

Güpür Detayıyla Lacivery Nakışlı Tesettür Pareo Asil Bir Duruşa Sahip Tesettür Kombine Dahil Ürünler : Pareo, fularKumaş Cinsi : tül Ürün Özelliği : 36-52 beden uyumlu bol kesim pareo. Lacivert nakış detaylı  Yıkama: Kuru Temizleme yada elde yıkamaMankenin ÖlçüleriBoy : 165 cm Göğüs : 80 cmBel: 68 cmKalça : 99 cm Editörün Notu Tatil hazırlıklarınız bitti mi ? Peki pareo aldınız mı ? Şık bir tatil için detaylar çok önemlidir. Pareo modellerinde bu yazda en şık tasarımlarımızla karşınızdayız. ..

99,00TL Vergiler Hariç: 91,67TL