Zümrüt Dantelli Şapkalı Şal

Yeni Sezon Zümrüt Dantelli Şapkalı Şal Işığınızı Yansıtacak Kumaş Cinsi : Wortex Ürün Özelliği : Hazır şal ve şapka şıklığı bir arada. Her kafaya uygundur. Arka kısmı düz şal şeklindedir , Boy nu kapalı kullanabilirsiniz.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu   Yepyeni bir model, yeni trend ve yeni bir hazır şal sizinle 2019 yeni ürünü yeni hazır türba..

80,00TL 69,00TL Vergiler Hariç: 63,89TL

Zümrüt Abiye Tesettür Bone

Zümrüt Abiye Tesettür Bone Farklı Tasarımlar Arayanlar İçin Kumaş Cinsi : Abiye kumaş Ürün Özelliği : Hazır bone, taşlı aksesuar sabittir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu      Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmakta, bir numara diyebileceğiniz ölçüde iddialı olmakta..

79,00TL 65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Zebra Desen Tesettür Mayo

Zebra Desenli Tesettür MayoÜrünün çeşitli bedenleri bulunuyor. Her bedenden kadının rahatlıkla giyebileceği bir üründür.Zebra Desenli tesettür mayo %40 polyamid ve % 60 likralı bir yapıya sahiptir. Tesettür mayosunun kumaşı ince, nefes aldıran aynı zamanda iç göstermeyen bir kumaş tercih edilmesi gerekiyor. Denize girdiğiniz zaman ürün üzerinize ağırlık yapmaz ve adeta bikini varmış gibi Kolay hareket etmenize izin verir. Bu özelliklerinin yanı sıra kumsala uzandığınızda ürün uzun zaman ıslak k..

229,00TL 199,00TL Vergiler Hariç: 184,26TL

Siyah Vişne Tesettür Bone

Siyah Vişne Tesettür Bone  İle  Farklı Tasarımlar Arayanlar İçinKumaş Cinsi : Abiye kumaş Ürün Özelliği : Hazır bone, taşlı aksesuar sabittir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu      Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmakta, bir numara diyebileceğiniz ölçüde i..

79,00TL 65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Payetli Tesettür Bone

​Siyah Payetli Tesettür Bone İle Hem Çok Rahatlık Hem Çok Şık Olacak Siyah Payetli Tesettür Bone , ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlana..

99,00TL 80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Payetli Tesettür Abiye Bone

Siyah Payetli Tesettür Abiye Bone Farklı Tasarımlar Arayanlar İçin Kumaş Cinsi : Abiye kumaş Ürün Özelliği : Hazır bone, taşlı aksesuar sabittir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu      Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmakta, bir numara diyebileceğiniz ölçüde iddialı ..

99,00TL 80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Payet Abiye Tesettür Bone

     Göz Kamaştıran Tasarımlar Siyah Payet Abiye Tesettür Bone ile Işıldayın Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmaktadır. Bir numara diyebileceğiniz ölçüde iddialı olmaktadır. ve kendisini tercih edenlerin sahip oldukları rahatlık neticesinde bir daha vazgeçemedikleri ürünlerden biri niteliğini taşımaktadır. Sizler için dikimi yapılmış, kumaşı kalitesiyle göz doldurmuş, duruşuyla ise asilliğini ortaya koymuş bir şekilde boy gösteren ha..

99,00TL 80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Kırmızı Tesettür Bone

Siyah Kırmızı Tesettür Bone İle  Farklı Tasarımlar Arayanlar İçinKumaş Cinsi : Abiye kumaş Ürün Özelliği : Hazır bone, taşlı aksesuar sabittir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu      Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmakta, bir numara diyebileceğiniz ölçüde iddi..

79,00TL 65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Kırmızı Simli Abiye Tesettür Bone

Ürün Rengi : siyah-kırmızı Kumaş cinsiKumaş Bilgis : Siyah Kırmızı Simli Abiye Tesettür Bone özel davetlerde kullanabileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda.Sandy kumaştan yapılmıştır. bonemizin iç kısmında esnek kumaş kullanılmıştır. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri tasarlarken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz. Göz Kamaştıran Tasarımlar Siyah Kırmızı Simli Abiye Tesettür Bone Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk göstere..

79,00TL 65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Detaylı Atkılı Bere

Kış Rengiyle Siyah Detaylı Atkılı Bere  Farkınızı Gösterecek Kumaş Cinsi : Çelik dokuma Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında bere. Kışlık ve sonbaharlık kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu Şıklığın birinci adresi olan Aişe Tesettür yeni sezonda yepyeni modelleriyle karşınızd..

70,00TL 59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Siyah Desenli Şapkalı Bone

Bej Siyah Desenli Şapkalı Bone ile Çok Tarz Olacaksınız Kumaş Cinsi : Dokuma süprem Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka. Fularlı yada fularsız kullanılabilir.Yazlık kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tüm güzel şeylere layık sevgili hanımlarımız için, muhteşem tasarımlarımızla yeni sezona artık hazırız ..

99,00TL 85,00TL Vergiler Hariç: 78,70TL

Siyah Bordo Tesettür Bone

Siyah Bordo Tesettür Bone İle  Farklı Tasarımlar Arayanlar İçinKumaş Cinsi : Abiye kumaş Ürün Özelliği : Hazır bone, taşlı aksesuar sabittir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu      Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmakta, bir numara diyebileceğiniz ölçüde iddial..

79,00TL 65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Pudra Detaylı Tesettür Bone

Pudra Detaylı Tesettür Bone İle  Farklı Tasarımlar Arayanlar İçinKumaş Cinsi : Abiye kumaş Ürün Özelliği : Hazır bone, taşlı aksesuar sabittir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu      Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmakta, bir numara diyebileceğiniz ölçüde iddi..

79,00TL 65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mor Detaylı Abiye Bone

Gold Detaylı Abiye Bone İle  Farklı Tasarımlar Arayanlar İçinKumaş Cinsi : Abiye kumaş Mor Detaylı Abiye Bone Ürün Özelliği : Hazır bone, taşlı aksesuar sabittir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu      Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmakta, bir numara diyebil..

79,00TL 65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mercan Bandana Pratik Hazır Şal

Mercan Bandana Pratik Hazır Şal İle Tarzını ve Şıklığını GösterTesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız ,Mercan Bandana pratik hazır şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir.Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İster bone ola..

70,00TL 49,00TL Vergiler Hariç: 45,37TL

Lahza Abiye - Ekru

Tesettur nikah elbiselerınde bircok çesit bulunan Sofia Tesettur yepyeni modellerle sızlerle.. Lahza elbisemız Önü nakış işlemeli işlemelidir. kolları volan tüldür. Ve tüy detayları sayesınde size farklılık katacak.Kumaşı şifondur. Dilerseniz şal ile de kombin yapabilirsiniz . Manken Boy: 170 cmManken Beden :38Elbise Boy: 180 cm..

550,00TL 479,00TL Vergiler Hariç: 443,52TL

Lacivert Tesettür Bone

Ürün Rengi : lacivertLacivert Tesettür Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz. Lacivert Tesettür Bone İle Deniz Şıklığı Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmaktadır. Bir numara diyebileceğiniz ölçüde iddialı ol..

65,00TL 49,00TL Vergiler Hariç: 45,37TL

Lacivert Tesettür Abiye Bone

     Göz Kamaştıran Tasarımlar Lacivert Tesettür Abiye Bone ile Işıldayın Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmaktadır. Bir numara diyebileceğiniz ölçüde iddialı olmaktadır. ve kendisini tercih edenlerin sahip oldukları rahatlık neticesinde bir daha vazgeçemedikleri ürünlerden biri niteliğini taşımaktadır. Sizler için dikimi yapılmış, kumaşı kalitesiyle göz doldurmuş, duruşuyla ise asilliğini ortaya koymuş bir şekilde boy gösteren haz..

99,00TL 80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL