Turuncu Hazır Şal

Bahar Şıklığı Turuncu Hazır Şal ile Buluştu Kumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır şal , yazlık kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Camel Hazır Şal

Camel Doğal Pamuk Klasik Şal Modanın Öncüsü Aişe Tesettür'de Kumaş Cinsi : Koton Ürün Rengi : Camel Ürün Özelliği : Hazır şal. Kolay kullanım. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama : 30 derecede elde yıkama tavsiye edilir. İade ve Değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mürdüm Etnik Desenli Hazır Şal

Desen Şıklığı, Pudra Hazır Şal Rahatlığı Bahar Şıklığıyla Mürdüm Etnik Desenli Hazır Şal Kombinlerini Tamamlayacak Kumaş Cinsi : koton Ürün Özelliği : Hazır şal ön bandı desenli kumaş. Yıkama: Elde Temizlemeye uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Zümrüt Yeşili Hazır Şal

Desen Şıklığı, Pudra Hazır Şal Rahatlığı Zümrüt Yeşili Hazır Şal ile Tarzını Göster Çeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Zümrüt Burgu Bandana Hazır Şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır. Koton kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. B..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Pudra Hazır Şal

Desen Şıklığı, Pudra Hazır Şal Rahatlığı Kumaş Cinsi : koton Ürün Özelliği : hazır şal, mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Gün içinde hayatınızı kolaylaştıran hazır şallar her hanımın dolabında bulunması gereken parçalardan oluyor. Kolay bağlanabilir ve her yüz şekline uyumlu olan burgu şallar çok tercih ediliyor. Pu..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bej Tesettür Şal Modelleri

Bahar Şıklığı Bej Tesettür Şal Modelleri ile Göz Alıyor Kumaş Cinsi : ince yazlık kumaş Ürün Özelliği : Hazır şal Yıkama: Kuru Temizleme yada elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Saks Mavi Hazır Şal

 Moda Rengiyle Saks Mavi Hazır Şal Göz Alıyor Kumaş Cinsi : koton Ürün Özelliği : Hazır şal. bütün şal önüne bant monte edilmiştir. Kafa büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz.Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru temizleme önerilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Desenli Hazır Şal

  Yılan Derisi Detayıyla, Siyah Desenli Hazır Şal ile Çok Şık Olacaksınız Tesettürlü bayanların her mevsim kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni renklerle karşınızdayız, Siyah Desenli Hazır Şal rengi ve her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İs..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Fuşya Büzgülü Bandana Pratik Şal

  Ürün Rengi : Fuşya Kumaş Bilgisi : Koton Fuşya Büzgülü Bandana Pratik Şal Siz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Bandana Şal. İster dolama şal ister bone şal istersenizde dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. Fuşya koton kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Ön bandı çiçekli penye kumaştan yapılmıştır. Günlük kullanıma uygundur. Fuşya Büzgülü Bandana Pratik Şal İle Bir Yıldız Gibi Parla Hazır kul..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Beyaz Hazır Bandana Şal

  Siyah Beyaz Hazır Bandana Şal ile oldukça rahat ve zarif Çeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Siyah Beyaz Hazır Bandana Şal ister dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır.Koton kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir kaç s..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Açık Somon Bandana Pratik Hazır Şal

 Açık Somon Bandana Pratik Hazır Şal İle Tarzını Ve Şıklığını Göster Tesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni renklerle karşınızdayız, Açık Somon Bandana pratik hazır şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir...

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Büzgülü Bandana Hazır Şal

Ürün Rengi : siyah Kumaş Bilgis : koton Siz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Siyah Bordo Büzgülü Bandana Hazır Şal. İster dolama şal ister bone şal istersenizde dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. Siyah koton kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Ön bandı siyah ve bordo renk koton kumaştan yapılmıştır. Siyah Büzgülü Bandana Hazır Şal İle Hem Şık Hem Rahat Kolay kullanımı ile çeşitli şal bağlama tekn..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mint Bandana Şal

Yeni Şal Modellerimizden Mint Bandana Şal Şıklığınızı Tamamlayacak Kumaş Cinsi : Koton Ürün Özelliği : Hazır şal. Kafa büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Haki Bandana Şal

Siyah Haki Bandana Şal İle Tarzını ve Şıklığını GösterTesettürlü bayanların kış günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız, Siyah Haki Bandana Şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir.Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İster bone olarak ister dökümlü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gülkurusu Koton Bandana Pratik Hazır Şal

Gülkurusu Koton Bandana Pratik Hazır Şal İle Tarzını YansıtTesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız ,Gülkurusu Koton Bandana pratik hazır şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir.Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İster bo..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Leopar Bandana Şal

 Siyah Leopar Bandana Şal İle Tarzını ve Şıklığını GösterTesettürlü bayanların yaz kış kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız Siyah Leopar Bandana Şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir.Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İster bone olarak ister dökümlü şa..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Desenli Hazır Şal

 Yaprak Siyah Desenli Hazır Şal Farklı Tasarımıyla Göz Alıyor Kumaş Cinsi : koton Ürün Özelliği : Hazır şal. bütün şal önüne bant monte edilmiştir. Kafa büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz.Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Turkuaz Tesettür Şal

Spor Şık Kombinler İçin Turkuaz Tesettür Şal Tamamlayıcı Olacak Kumaş Cinsi : koton Ürün Özelliği : Hazır şal, Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Petrol Hazır Burgu Şal

Lacivert Petrol Hazır Burgu ŞalÇeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Lacivert Petrol Hazır Burgu Şal modelleri ister dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır. Yumuşak koton kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir kaç saniyede Renk Re..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

İndigo Mavi Hazır Şal

İndigo Mavi Hazır Şal İle Bahara Cıvıl Cıvıl Giriyoruz Kumaş Cinsi : Koton Ürün Özelliği : Hazır şal. bütün şal önüne bant monte edilmiştir. Kafa büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kırmızı Büzgülü Hazır Şal

Kırmızı Büzgülü Hazır Şal Sadece Modanın Öncüsü Aişe Tesettür'de Kumaş Cinsi : koton Ürün Özelliği : Hazır model başlıklıdır. Ön bandı hazır dikilmiş şal enseden bağlanır ve saniyeler içinde takılır. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir...

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Oranj Hazır Şal

Ürün Rengi : oranj Kumaş Bilgis : koton Siz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Siyah Bordo Büzgülü Bandana Hazır Şal. İster dolama şal ister bone şal istersenizde dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. Siyah koton kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Ön bandı siyah ve bordo renk koton kumaştan yapılmıştır. Oranj Hazır Şal İle Hem Şık Hem Rahat Kolay kullanımı ile çeşitli şal bağlama teknikleri yapabilece..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bordo Hazır Bandana Şal

Ürün Rengi : Bordo Kumaş Bilgis : şifon Siz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Bandana Bone Şal. Bone ve şal şıklığını bir arada kullanabilirsiniz. Sandy kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Bordo Hazır Bandana Şal ile şıklıkta zirveyi yakalayın Özel günlerinizde ve günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Sandy kumaşı sayesinde kafanız hava alır.Kayma yapmaz rahat kullanım sağlar. Düğünlük şal modeller..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Desenli Hazır Şal

Truncu Desenli Hazır Şal ile Bahar Şıklığı Kumaş Cinsi : krep Ürün Özelliği : Hazır şal. bütün şal önüne bant monte edilmiştir. Kafa büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz.Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Vizon Hazır Şal

Siyah Detayıyla Vizon Hazır Şal Çok Şık Kumaş Cinsi : İpek tafta Ürün Özelliği : Hazır şal. bütün şal önüne bant monte edilmiştir. Kafa büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz.Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gülkurusu Hazır Şal

Mavi Çiçekli Bej Hazır Şal Bu Yaz Gözleri Üzerinize Toplayacak Kumaş Cinsi : koton  Ürün Özelliği : Hazır şal, mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu  2019 ilkbahar yaz Koleksiyonumuz hazırlandı. Her hafta yenilenen hazır şal modelleri Koleksiyonumuzda bu yıl büzgülü model çok tercih ediyor. Bizde sizlerden aldığımız ger..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Bej Rengi Hazır Şal

Kahve Bej Hazır Şal Bu Yaz Gözleri Üzerinize Toplayacak Kumaş Cinsi : koton Ürün Özelliği : Hazır şal, mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mürdüm Desenli Hazır Şal

 Desen Şıklığı ile Mürdüm Desenli Hazır Şal Tarzını Yansıtır Tesettürlü bayanların Her mevsim kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız Mürdüm Desenli Hazır Şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İster bone olarak ister dö..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gri Büzgülü Bandana Pratik Şal

Gri Büzgülü Bandana Pratik ŞalKadınların sıklıkla kullandığı ve vazgeçemedikleri bir Renk olan Gri , bu kez şallara canlılık katıyor. Tesettürlü kadınların elbiselerine kombin şeklinde kullandıkları  Gri şallar çok beğenilmektedir. Büzgülü öz bandı şala pırıltı katar ve özellikle gece abiye kıyafetlerin üzerine en büyük tamamlayıcı olar kullanılır.Gri Simli Bandana Abiye Şal zevk sahibi kadınların vazgeçilmez Aksesuarıdır.Pratik bağlama modelleri ve Gri Renk olmasından kaynaklanan iç açıcı duru..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Vişne Hazır Şal

 Desen Şıklığıyla Vişne Hazır Şal Çok Tarz Kumaş Cinsi : koton Ürün Özelliği : Hazır şal. bütün şal önüne bant monte edilmiştir. Kafa büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz.Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Desenli Bone Şal

Bone Şal ile Gözler Üzerinizde Olacak Kumaş Cinsi : saten Ürün Özelliği : Hazır şal bone. Ütü istemez, kırışmaz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Haki Bandana Şal

Haki Bandana Şal İle Tarzını Ve Şıklığını Göster Tesettürlü bayanların yaz kış kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni renklerle karşınızdayız, Haki Bandana Şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. Mıknatıslı şal olarak kullanılabilir bir mode..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Pudra Desenli Burgu Şal

Vazgeçilmeyen Renkler , Siyah Pudra Desenli Burgu Şal ile Zarafetinizi Tamamlayın Çeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Siyah Pudra Desenli Burgu Şal modelleri ister dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır. Yumuşak koton kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Ön bandı şifon kumaştan yapılmıştır. Rahat ve yumuşak olduğu için s..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Vizon Desenli Bandana Şal

Tarzını Gösteren,Vizon Desenli Bandana Şal  İle Şıklığını TamamlaDuruşu , Kolaylığı ve kumaşlarıyla satış rekorlarını kıran özel tasarın zircir bone şal modellerine yeni Desenler ekliyoruz. Otantik Zincir Bone Şal viskon penye kumaşı ile göz doldurur. Şal bağlama teknikleri aramaktan sıkıldıysanız sizde kendiniz bağlamış gibi duran hazır bone şal modellerini deneyin. 2019 için yeni sezon kumaş ve Desenleriyle her hafta yenileniyor.Otantik Zincir Bone Şal viskon penye kumaştan üretilmiştir..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Otantik Zincir Bone Şal

Tarzını Gösteren, Otantik Zincir Bone Şal İle Şıklığını TamamlaDuruşu , Kolaylığı ve kumaşlarıyla satış rekorlarını kıran özel tasarın zircir bone şal modellerine yeni Desenler ekliyoruz. Otantik Zincir Bone Şal viskon penye kumaşı ile göz doldurur. Şal bağlama teknikleri aramaktan sıkıldıysanız sizde kendiniz bağlamış gibi duran hazır bone şal modellerini deneyin. 2019 için yeni sezon kumaş ve Desenleriyle her hafta yenileniyor.Otantik Zincir Bone Şal viskon penye kumaştan üretilmiştir.Siyah f..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kot Mavi Desenli Hazır Şal

Kot Mavi Desenli Hazır Şal Yazın Favori Parçanız Olabilir Kumaş Cinsi : koton Ürün Özelliği : Hazır model başlıklıdır. Ön bandı hazır dikilmiş şal enseden bağlanır ve saniyeler içinde takılır. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   Modanın öncüsü hanımların birinci tercihi olan hazır şal modellerine yepyeni renkler ekleyerek yaz ve bahar şıklığınızı tamamlıyoruz. Kot ve spor kombinlerinizi tamamlayacak rengi ve deseniyle farklı bağlama stillerine uygun büzgülü model hazır şal bu ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kot Mavi Hazır Şal

Kot Mavi Hazır Şal Yazın Favori Parçanız Olabilir Kumaş Cinsi : koton  Ürün Özelliği : Hazır model başlıklıdır. Ön bandı hazır dikilmiş şal enseden bağlanır ve saniyeler içinde takılır.  Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.  İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mürdüm Hazır Şal Modelleri

 Desenli Mürdüm Hazır Şal Modelleri Farklı Tasarımıyla Göz Alıyor Kumaş Cinsi : şifon   Ürün Özelliği : Hazır şal. bütün şal önüne bant monte edilmiştir. Kafa büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz.Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Bandana Pratik Hazır Şal

Lacivert Bandana Pratik Hazır Şal İle Tarzını ve Şıklığını GösterTesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız ,Lacivert Bandana Pratik Hazır Şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir.Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İster bone..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Zümrüt Burgu Bandana Hazır Şal

Zümrüt Burgu Bandana Hazır Şal ile Tarzını GösterÇeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Zümrüt Burgu Bandana Hazır Şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır. Koton kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir kaç saniyede Renk Renk, Desen Desen ve..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Sütlü Kahve Biritli Bandana Hazır Şal

Sütlü Kahve Biritli Bandana Hazır Şal ile oldukça rahat ve zarifÇeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Sütlü Kahve Leopar Biritli Bandana Hazır Şal ister dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır. Koton kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabil..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bordo Krem Bandana Pratik Hazır Şal

Bordo Krem Bandana Pratik Hazır Şal İle Tarzını Ve Şıklığını Göster Tesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni renklerle karşınızdayız, Bordo Krem Bandana pratik hazır şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralarda..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kahverengi Bandana Pratik Hazır Şal

Kahverengi Bandana Pratik Hazır Şal İle Tarzını Ve Şıklığını Göster Tesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni renklerle karşınızdayız, Kahverengi Bandana pratik hazır şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardad..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Beyaz Bandana Şal

Siyah Beyaz Bandana Şal İle Tarzını YansıtTesettürlü bayanların yaz, kış günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız , Siyah Beyaz Bandana Şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir.Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İster bone olarak ister dökümlü şal ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kırmızı Koton Bandana Pratik Hazır Şal

 Kırmızı Koton Bandana Pratik Hazır Şal İle Tarzını YansıtTesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız Kırmızı Koton Bandana pratik hazır şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir.Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İster bone o..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Siyah Burgu Hazır Şal

Siyah Burgu Hazır Şal Fark YaratıyorSiyah Drapeli Bandana Hazır Şal ile oldukça rahat ve zarifÇeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Siyah Drapeli Bandana Hazır Şal farklı şal bağlama teknikleri ile kullanılmaktadır. Şifon kumaş olduğu için makinede elde zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir kaç saniyede renk renk, desen dese..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Drapeli Bandana Hazır Şal

Siyah Drapeli Bandana Hazır  Şal Fark YaratıyorSiyah Drapeli Bandana Hazır Şal  ile oldukça rahat ve zarif Çeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Siyah Drapeli Bandana Hazır Şal farklı şal bağlama teknikleri ile kullanılmaktadır. Şifon kumaş olduğu için makinede elde zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir kaç saniy..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Büzgülü Siyah Vizon Bandana Pratik Şal

Büzgülü Siyah Vizon Bandana Pratik Şal İle Hem Şık Hem Rahat Kumaş Cinsi : Koton Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü EDİTÖRÜN NOTU    Siz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Büzgülü Siyah Vizon Bandana Pratik Şal. İster dolama şal ister bone şal istersenizde dökümlü şal ola..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mürdüm Büzgülü Bandana Hazır Şal

Mürdüm Büzgülü Bandana Hazır Şal ile Tamamlayın Kumaş Cinsi : wortex Ürün Özelliği : Hazır şal. bütün şal önüne bant monte edilmiştir. Kafa büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz.Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Haki Koton Bandana Pratik Hazır Şal

   Haki Koton Bandana Pratik Hazır Şal İle Tarzını YansıtTesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız Haki Koton Bandana pratik hazır şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir.Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İster bone olara..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Bandana Pratik Hazır Şal

Siyah Bandana Pratik Hazır Şal İle Tarzını YansıtTesettürlü bayanların yaz kış kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız. Siyah Bandana pratik hazır şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir.Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İster bone olarak ister dökümlü şal..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Siyah Beyaz Desenli Şal Boyunluk

Siyah Beyaz Desenli Şal Boyunluk Takım Tesettürlü hanımların kıyafetlerini tamamlayıcı olacak şık bir tasarımla karşınızdayız. Genellikle yakaları oldukça açık yapılan yada v yaka kıyafetlerinizi giymek için malesef bir çok zorlukla uğraşıyoruz. İçine giydiğiniz badyler ya yeterince şık olmuyor yada sizi sıkıyor. Hazır şal boyunluk sayesinde açık yaka olan kıyafetlerinize şık bir görünüm katabilirsiniz. Özellikle Siyah Beyaz Şal Boyunluk özel günlerde kıyafetlerinize hareket katacak, günlük hay..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL