Siyah Drapeli Abiye Şal

Siyah Drapeli Abiye ŞalSıradanlıktan sıkılan kadınlar farklı şal modelleri arayışına girerler. Renk uyumu ve pratik kullanımıyla tercih sebebi olan hazır şallarda siyah drapeli olduklarında daha çok beğenilmektedir. Farklılık arayanlar ve şal bağlamaktan sıkılanlar için tasarlanan Siyah Drapeli Abiye Şal hızla satılmaktadır. Uygun kıyafetlerin tamamlayıcısı olan siyah drapeli hazır şal sizi olduğunuzdan daha şık ve özel gösterecek. Özel günlerinizde kendinize verdiğiniz önemi hazır tüban modelle..

120,00TL Vergiler Hariç: 111,11TL

Siyah Burgu Hazır Şal

Siyah Burgu Hazır Şal Fark YaratıyorSiyah Drapeli Bandana Hazır Şal ile oldukça rahat ve zarifÇeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Siyah Drapeli Bandana Hazır Şal farklı şal bağlama teknikleri ile kullanılmaktadır. Şifon kumaş olduğu için makinede elde zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir kaç saniyede renk renk, desen dese..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Drapeli Bandana Hazır Şal

Siyah Drapeli Bandana Hazır  Şal Fark YaratıyorSiyah Drapeli Bandana Hazır Şal  ile oldukça rahat ve zarif Çeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Siyah Drapeli Bandana Hazır Şal farklı şal bağlama teknikleri ile kullanılmaktadır. Şifon kumaş olduğu için makinede elde zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir kaç saniy..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Büzgülü Siyah Vizon Bandana Pratik Şal

Büzgülü Siyah Vizon Bandana Pratik Şal İle Hem Şık Hem Rahat Kumaş Cinsi : Koton Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü EDİTÖRÜN NOTU    Siz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Büzgülü Siyah Vizon Bandana Pratik Şal. İster dolama şal ister bone şal istersenizde dökümlü şal ola..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mürdüm Büzgülü Bandana Hazır Şal

Mürdüm Büzgülü Bandana Hazır Şal ile Tamamlayın Kumaş Cinsi : wortex Ürün Özelliği : Hazır şal. bütün şal önüne bant monte edilmiştir. Kafa büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz.Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Haki Koton Bandana Pratik Hazır Şal

   Haki Koton Bandana Pratik Hazır Şal İle Tarzını YansıtTesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız Haki Koton Bandana pratik hazır şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir.Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İster bone olara..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Desenli Bandana Hazır Şal

Lacivert Desenli Bandana Hazır Şal  ile oldukça rahat ve zarif Çeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Lacivert Desenli Bandana Hazır Şal ister dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır. Şifon kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. B..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Bandana Pratik Hazır Şal

Siyah Bandana Pratik Hazır Şal İle Tarzını YansıtTesettürlü bayanların yaz kış kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız. Siyah Bandana pratik hazır şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir.Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İster bone olarak ister dökümlü şal..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Siyah Beyaz Desenli Şal Boyunluk

Siyah Beyaz Desenli Şal Boyunluk Takım Tesettürlü hanımların kıyafetlerini tamamlayıcı olacak şık bir tasarımla karşınızdayız. Genellikle yakaları oldukça açık yapılan yada v yaka kıyafetlerinizi giymek için malesef bir çok zorlukla uğraşıyoruz. İçine giydiğiniz badyler ya yeterince şık olmuyor yada sizi sıkıyor. Hazır şal boyunluk sayesinde açık yaka olan kıyafetlerinize şık bir görünüm katabilirsiniz. Özellikle Siyah Beyaz Şal Boyunluk özel günlerde kıyafetlerinize hareket katacak, günlük hay..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Füme Büzgülü Bandana Hazır Şal

Füme Büzgülü Bandana Hazır Şal Tarzını Yansıtır Tesettürlü bayanların Her mevsim kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız Mürdüm Desenli Hazır Şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İster bone olarak ister dökümlü ş..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Kolaj Desenli Şal Boyunluk

Şık ve Pratik Siyah Beyaz Şal Boyunluk Modelleri Kombinlerini Tamamlayacak Tesettürlü hanımların kıyafetlerini tamamlayıcı olacak şık bir tasarımla karşınızdayız. Genellikle yakaları oldukça açık yapılan yada v yaka kıyafetlerinizi giymek için malesef bir çok zorlukla uğraşıyoruz. İçine giydiğiniz badyler ya yeterince şık olmuyor yada sizi sıkıyor. Hazır şal boyunluk sayesinde açık yaka olan kıyafetlerinize şık bir görünüm katabilirsiniz. Özellikle Siyah Beyaz Şal Boyunluk özel günlerde kıyafe..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Lacivert Desenli Bandana Şal

Yeni Şal Modellerimizden  Lacivert Desenli Bandana Şal Şıklığınızı Tamamlayacak Kumaş Cinsi : Koton Ürün Özelliği : Hazır şal. bütün şal önüne bant monte edilmiştir. Kafa büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü EDİTÖRÜN NOTU : Tesettürlü bayanların yaz, kış günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızday..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Kahverengi Bandana Hazır Şal

Yeni Şal Modellerimizden  Kahverengi Bandana Hazır Şal Şıklığınızı Tamamlayacak Kumaş Cinsi : Koton Ürün Özelliği : Hazır şal. bütün şal önüne bant monte edilmiştir. Kafa büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü EDİTÖRÜN NOTU : Tesettürlü bayanların yaz, kış günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızday..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Mavi Bandana Şal

Yeni Şal Modellerimizden  Lacivert Mavi Bandana Şal Şıklığınızı Tamamlayacak Kumaş Cinsi : Koton Ürün Özelliği : Hazır şal. bütün şal önüne bant monte edilmiştir. Kafa büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü EDİTÖRÜN NOTU : Tesettürlü bayanların yaz, kış günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Bordo Burgu Bandana Hazır Şal

Bordo Burgu Bandana Hazır Şal ile Tarzını Göster Çeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Bordo  Burgu Bandana Hazır Şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır. Koton kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir kaç saniyede Renk Renk, Desen Desen ve..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Siyah Hazır Burgu Şal

Şık , Zarif Siyah Hazır Burgu Şal Her Zaman ModaKumaş Cinsi : Koton Ürün Özelliği : Hazır şal , bağla ve çık. Ön bandı hazır burgu modeldir. Yıkama: 30 derecede elde yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün NotuBurgu modeller son zamanlarda açık kapalı tüm kadınların gözdesi. Kıyafetlerde , saç bantlarında, bone yada şallarda çok sık kullanılıyor. Muhafazakar hanımlar yüz hatlarını da..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Gri Somon Bandana Hazır Şal

Gri Somon Bandana Hazır Şal ile oldukça rahat ve zarifÇeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Gri Somon Bandana Hazır Şal ister dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır. Şifon kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir kaç saniyede Renk R..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bordo Hazır Şal

Tarzınızı Bordo Hazır Şal ile Tamamlayın Kumaş Cinsi : wortex Ürün Özelliği : Hazır şal. bütün şal önüne bant monte edilmiştir. Kafa büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz.Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Mürdüm Hazır Şal

Çiçek Deseniyle Mürdüm Hazır Şal Farkınızı Gösterir Kumaş Cinsi : jakarlı kumaş Ürün Özelliği : Hazır şal. bütün şal önüne bant monte edilmiştir. Kafa büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz.Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Desenli Hazır Şal Modelleri

Desenli Hazır Şal Modelleri Şık ve Pratik Kumaş Cinsi : koton Ürün Özelliği : Hazır şal, mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

75,00TL Vergiler Hariç: 69,44TL

Bordo Ekoseli Burgu Şal

Ekose Şıklığı,  Bordo Ekoseli Burgu Şal Rahatlığı Kumaş Cinsi : koton, ön bandı dokuma triko Ürün Özelliği : hazır şal, mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Gün içinde hayatınızı Kolaylaştıran hazır şallar her hanımın dolabında bulunması gereken parçalardan oluyor. Kolay bağlanabilir ve her yüz şekline uyumlu olan burgu şallar çok tercih e..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bej Petek Bandana Şal

​Desen Şıklığı, Bej Petek Bandana Şal Sayesinde Muhteşem Olacak Kumaş Cinsi : Pashmina Koton Ürün Özelliği : Hazır şal, krep Desenli bant. Ütü istemez , kırşmaz , kayma yapmaz    Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. Yaz kış vazgeçilmez kumaşlar koton ve krep şıklığı bir araya geldi. Bej Petek Bandana Şal Kış ve bahar aylarında tercih edeceğiniz , günlük hayatta kullanacağınız tarzda bir üründür. Arka kısmı koton, ön bandı krep kumaştan üretilmiş ürünümüzle kayma bozulma gibi problemler yaşamazsınız..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Bordo Kışlık Bandana Şal

Kaşe Sıcaklığı, Siyah Bordo Kışlık Bandana Şal İle Kış Stilin Muhteşem OlacakTesettürlü bayanların kış günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız, Siyah Bordo Kışlık Bandana Şal rengi ve her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir.Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Büzgülü Siyah Bandana Pratik Şal

Ürün Rengi : siyahKumaş Bilgis : ipek taftaSiz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Büzgülü Siyah Bandana Pratik Şal. İster dolama şal ister bone şal istersenizde dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. Siyah koton kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Ön bandı siyah ve füme Renk koton kumaştan yapılmıştır. Büzgülü Siyah Bandana Pratik Şal İle Tarzını Göster Kolay kullanımı ile çeşitli şal bağlama teknikleri ya..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Haki Burgu Bandana Şal

Haki  Burgu Bandana Şal ile şık ve zarifÇeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Haki   burgu bandana şal ister dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır. Koton kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir kaç saniyede Renk Renk, Desen Desen ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Mürdüm Büzgülü Bandana Hazır Şal

Ürün Rengi : siyahKumaş Bilgis : kotonSiz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Siyah Bordo Büzgülü Bandana Hazır Şal. İster dolama şal ister bone şal istersenizde dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. Siyah koton kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Ön bandı siyah ve bordo Renk koton kumaştan yapılmıştır. Siyah Mürdüm Büzgülü Bandana Hazır Şal İle Hem Şık Hem Rahat Kolay kullanımı ile çeşitli şal bağlama tek..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Hardal Tesettür Tunik

​ Spor Klasik Tarzıyla Siyah Hardal Tesettür Tunik Çok Tarz Kumaş Özelliği :  pamuklu dokuma  Ürün Boy u : Tunik Boy u 90 cm'dir. Ürün Özelliği :  Bol kesim Tesettür tunik. Siyah Hardal Tesettür Tunik , bel ve Kol ucunda lastik deyayı kullanılmıştır. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama : 30 derecede sıktırmadan yıkanabilir.Manken Ölçüleri Boy : 165 cm Göğüs : 80 cmBel : 68 cmKalça : 99 cm   Editörün Notu Bu yılda tesettür giyim modellerinde haki Desenlerini vitrinlerde bolca göreceksiniz. S..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

İndigo Hazır Şal

Şifon ve Dantel Şıklığıyla ile İndigo Hazır Şal Çok Tarz Kumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır şal. bütün şal önüne bant monte edilmiştir. Kafa büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz.Yazlık kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bordo Ekoseli Kışlık Hazır Şal

Ekose Şıklığı, Bordo Ekoseli Kışlık Hazır Şal ile Kış TarzınTesettürlü bayanların kış günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız, Bordo Ekoseli Kışlık Hazır Şal rengi ve her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir.Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İster bone olarak i..

70,20TL Vergiler Hariç: 65,00TL

Siyah Bordo Büzgülü Bandana Hazır Şal

Ürün Rengi : siyahKumaş Bilgis : kotonSiz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Siyah Bordo Büzgülü Bandana Hazır Şal. İster dolama şal ister bone şal istersenizde dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. Siyah koton kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Ön bandı siyah ve bordo Renk koton kumaştan yapılmıştır. Siyah Bordo Büzgülü Bandana Hazır Şal İle Hem Şık Hem Rahat Kolay kullanımı ile çeşitli şal bağlama tekn..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Burgu Hazır Şal

Pilise Şıklığı , Siyah Burgu Şal ile Zarafetinizi Tamamlayın Çeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Siyah Burgu Hazır Şal modelleri ister dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır. Yumuşak koton kumaş loduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Ön bandı piliseli kumaştan yapılmıştır. Hazır Şal Modelimiz Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Pudra Detaylı Burgu Şal

Soft Renklerden, Pudra Detaylı Burgu Şal ile Dantel Şıklığı  Çeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Pudra Detaylı Burgu Şal modelleri ister dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır. Koton kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir kaç s..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Duman Desenli Burgu Bandana Şal

Siyah Duman Desenli  Burgu Bandana ŞalÇeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Siyah Duman Desenli  burgu bandana şal ister dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır. Koton kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir kaç saniyede Renk Renk, ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Bordo Hazır Burgu Şal

Siyah Bordo Hazır Burgu Şal ile şık ve zarifÇeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan  Siyah Bordo Hazır Burgu Şal ister dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır. Koton kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir kaç saniyede Renk Renk, Dese..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kırık Beyaz Biritli Bandana Şal

Sarı ve Kırık Beyaz Biritli Bandana Şal ile oldukça rahat ve zarifÇeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Kırık Beyaz Biritli Bandana Şal ister dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır. Şifon kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir kaç..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gold Leopar Bandana Pratik Hazır Şal

 Gold Leopar Bandana Pratik Hazır Şal İle Tarzını ve Şıklığını GösterTesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız, Gold Leopar Bandana pratik hazır şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir.Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Füme Bandana Şal

 Hazır Rahatlığı ile Füme Bandana Şal Hayatınızı KolaylaştıracakKumaş Cinsi : koton Ürün Özelliği : Hazır şal. bütün şal önüne bant monte edilmiştir. Kafa büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz.Kışlık kullanıma uygundur.  Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Sezon açıldı şal modellerimiz ve günlük modelle..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Beyaz Desenli Bandana Hazır Şal

Siyah Beyaz Desenli Bandana Hazır Şal ile oldukça rahat ve zarifÇeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olanSiyah Beyaz Desenli Bandana Hazır Şal ister dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır. Şifon kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir ..

79,00TL 65,01TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Leopar Şal Boyunluk

Şık ve Pratik Siyah Beyaz Şal Boyunluk Modelleri Kombinlerini Tamamlayacak Tesettürlü hanımların kıyafetlerini tamamlayıcı olacak şık bir tasarımla karşınızdayız. Genellikle yakaları oldukça açık yapılan yada v yaka kıyafetlerinizi giymek için malesef bir çok zorlukla uğraşıyoruz. İçine giydiğiniz badyler ya yeterince şık olmuyor yada sizi sıkıyor. Hazır şal boyunluk sayesinde açık yaka olan kıyafetlerinize şık bir görünüm katabilirsiniz. Özellikle Siyah Beyaz Şal Boyunluk özel günlerde kıyafe..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah Kışlık Şal Boyunluk

Şık ve Pratik Siyah Beyaz Şal Boyunluk Modelleri Kombinlerini Tamamlayacak Tesettürlü hanımların kıyafetlerini tamamlayıcı olacak şık bir tasarımla karşınızdayız. Genellikle yakaları oldukça açık yapılan yada v yaka kıyafetlerinizi giymek için malesef bir çok zorlukla uğraşıyoruz. İçine giydiğiniz badyler ya yeterince şık olmuyor yada sizi sıkıyor. Hazır şal boyunluk sayesinde açık yaka olan kıyafetlerinize şık bir görünüm katabilirsiniz. Özellikle Siyah Beyaz Şal Boyunluk özel günlerde kıyafe..

70,00TL 49,00TL Vergiler Hariç: 45,37TL

Kamuflaj Şal Boyunluk

Şık ve Pratik Kamuflaj Desenli Şal Boyunluk Modelleri Kombinlerini Tamamlayacak  Takım olarak satılmaktadır. Tesettürlü hanımların kıyafetlerini tamamlayıcı olacak şık bir tasarımla karşınızdayız. Genellikle yakaları oldukça açık yapılan yada v yaka kıyafetlerinizi giymek için malesef bir çok zorlukla uğraşıyoruz. İçine giydiğiniz badyler ya yeterince şık olmuyor yada sizi sıkıyor. Hazır şal boyunluk sayesinde açık yaka olan kıyafetlerinize şık bir görünüm katabilirsiniz. Özellikle Kamufl..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah Beyaz Şal Boyunluk

Şık ve Pratik Siyah Beyaz Şal Boyunluk Modelleri Kombinlerini Tamamlayacak Tesettürlü hanımların kıyafetlerini tamamlayıcı olacak şık bir tasarımla karşınızdayız. Genellikle yakaları oldukça açık yapılan yada v yaka kıyafetlerinizi giymek için malesef bir çok zorlukla uğraşıyoruz. İçine giydiğiniz badyler ya yeterince şık olmuyor yada sizi sıkıyor. Hazır şal boyunluk sayesinde açık yaka olan kıyafetlerinize şık bir görünüm katabilirsiniz. Özellikle Siyah Beyaz Şal Boyunluk özel günlerde kıyafe..

39,90TL Vergiler Hariç: 36,94TL

Koyu Leopar Desenli Bone Şal

Ürün Rengi : kahverengi leopar DesenKumaş Bilgis : kotonKoyu Leopar Desenli Bone Şal Uzun süreli kullanımlara uygun, yıpranmaya dayanıklı olan bu ürünler hanımlara Kolaylık sağlıyor. Kuaföre gitmeden , zaman kaybetmeden kullanabileceğiniz hazır ürünlerdir. Hazır Şallarımızı tek başınıza Kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Şık, rahat, pratik sizler için. Rahat, Şık, Pratik, Koyu Leopar Desenli Bone Şal İle Tarzını GösterŞal Boy u 2 metre, eni 75 cmdir. Elde yıkama yapabilirsiniz. Kırışma ya..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Toz Pembe Büzgülü Bandana Pratik Şal

Ürün Rengi : siyahKumaş Bilgis : kotonSiz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Siyah Toz Pembe Büzgülü Bandana Pratik Şal. İster dolama şal ister bone şal istersenizde dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. Siyah koton kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Ön bandı siyah ve toz pembe Renk koton kumaştan yapılmıştır. Siyah Toz Pembe Büzgülü Bandana Pratik Şal İle Daha Şıksın Kolay kullanımı ile çeşitli şal bağl..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Pudra Burgu Bandana Hazır Şal

Pudra  Burgu Bandana Hazır Şal ile Tarzını Göster Çeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan  Pudra  Burgu Bandana Hazır Şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır. Koton kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir kaç saniyede Renk Renk, Desen Desen ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Hardal Çiçek Desenli Şal

​ Kombin Şıklığı, Siyah Bej Cepli Tunik Modelleri Çok Rahat Kumaş Özelliği :  Viskon krep  Ürün Boy u : Tunik Boy u 115 cm'dir. Ürün Özelliği :  Kanguru cep detaylı . Siyah Bej cepli tunik yetim Kol olarak tasarlanmıştır. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama : 30 derecede sıktırmadan yıkanabilir.Manken Ölçüleri Boy : 165 cm Göğüs : 80 cmBel : 68 cmKalça : 99 cm   Editörün Notu Çift Renkli kumaşlar tesettür giyim modellerinde bu yıl çok trend. Her zaman olduğu gibi siyah ağırlıklı Desenler ka..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Haki Desenli Hazır Şal

Asit yeşili Haki Desenli Hazır Şal ile Bahar Şıklığı Kumaş Cinsi : ipek tafta Ürün Özelliği : Hazır şal. bütün şal önüne bant monte edilmiştir. Kafa büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz.Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    ..

65,00TL 49,00TL Vergiler Hariç: 45,37TL

Kırmızı Hazır Şal Modelleri

Desenli Kırmızı Hazır Şal Modelleri Feminen Hanımlara Kumaş Cinsi : koton  Ürün Özelliği : Hazır şal, mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu  Yaz günleri cıvıl cıvıl geçecek...

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Pudra Hazır Şal Modelleri

Çiçekli Pudra Hazır Şal Modelleri Bu Yaz Gözleri Üzerinize Toplayacak Kumaş Cinsi : koton  Ürün Özelliği : Hazır şal, mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Biritli Bone Şal

Yaz Şıklığı, Siyah Biritli Bone Şal ile Rahat Siyah Biritli Bone Şal günlük hayatta vazgeçilmeziniz olacak. Yeni sezon ürünlerimiz arasında satışa sunuyoruz. En çok tercih edilen biritli bandana hazır şalı yoğun talep üzerine bone şıklığı ile bir araya getirdik. Yazın vazgeçilmez kumaş cinsi krep kullanılarak üretilmiştir. Saatlerce şal bağlamaya çalışmaktan sıkıldıysanız kış şıklığınızı tamamlayacak Siyah Biritli Bone Şal ile çok rahat edeceksiniz. Makinada yıkabileceğiniz özel tasarım bone şa..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Vizon Hazır Türban

​Şık ve Rahat Siyah Vizon Hazır Türban İle Şıklığını Tamamla Kumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır şal, çıkartılabilir bantlıdır.    Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. Siyah Vizon Hazır Türban ile farklı bağlama şekilleri yapabilirsiniz. Çıkartılabilir bantları sayesinde değişik bantlar takabilirsiniz. Şifon kumaşı sayesinde kafanız hava alır ve makinada yıkayarak Kolayca temizleyebilirsiniz. dökümlü kumaşıyla göz doldurur, rahat şekil alır. Özel günlerde ve günlük hayatta rahatlıkla kullana..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Desenli Kışlık Hazır Şal

Kotlarınızla Kombinleyebileceğiniz , Lacivert Desenli Kışlık Hazır Şal ile Kış Tarzın Muhteşem OlacakKış günlerinde tesettürlü hanımların kurtarıcısı olan Lacivert Desenli Kışlık Hazır Şal rengi ve her kıyafete uyum sağlıyor. Şık modeli ile bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlıyor, hanımlara gün içinde vakit kazandırıyor. Şık ve kullanışlı bir modeldir.Kot kombinlerinizle çok şık kullanabilirsiniz. Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller a..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL