Hazır Şal
7918
₺59,00 KDV Dahil
₺65,00 KDV Dahil
Hazır Şal
7675
₺59,00 KDV Dahil
₺65,00 KDV Dahil

Hazır Şal

Tesettür giyimin en önemli parçalarından birisi şallardır. Çok farklı modeller ve kumaşlar ile tarzınızı elde edebileceğiniz hazır şal çeşitlerini Sofia Tesettür olarak sayfamızda bulabilirsiniz.

Hazır şal modelleri 2021 trendlerimiz farklı kumaşlardan üretilerek her mevsimin şartlarına uyum sağlayabilmektedir. Bu sayede her mevsim kullanabileceğiniz, birbirinden şık zarif hazır şal modelleri sizleri beklemektedir.

Hazır şal modelleri arasında tercih yaparken çeşitli hususlara dikkat etmekte fayda var. Öncelikle hazır şal dahil başa takılan tesettür giyim ürünleri, dini bir anlam taşır.

Bu yüzden tesettür gereklerini yerine getirmeli, saçlarınızı kapatmalıdır. Sayfamızdaki hazır şal modelleri 2021 trendleri alanında uzman tasarımcılar tarafından tasarlanmış, her birisi zevkli detaylara sahiptir. Tesettürün temel gerekleri göz önünde bulundurularak gerçekleştirilen birbirinden şık hazır şal modelleri 2021 trendleri ile beklentilerin üzerinde sonuçlar alabilirsiniz.

Hazır şal çeşitlerimizin bir diğer temel özelliği kalitesidir. Gerek yazlık gerekse kılık en kaliteli hazır şal modelleri zengin model alternatifine sahiptir. Satışını yaptığımız hazır şal çeşitlerimizin tamamı birinci sınıf kumaşlardan üretilmiştir.

Kumaşlarımız solmaya, yıpranmaya, tüylenmeye, buruşmaya dayanıklı olup en uzun kullanım ömrünü vaat ediyor. Bu sayede en kaliteli hazır şal modelleri ile uzun süre aradığınız kombinleri yapma avantajı elde edebilirsiniz.

Hazır Şal Modelleri 2021

Hazır şal modelleri 2021 trendlerimiz her mevsime uygun tasarımlarıyla dört mevsim kullanım imkanı sunar. Bununla birlikte diğer aksesuarlara nazaran kullanım kolaylığı sağlamasıyla da hazır şal en ideal alternatiflerden birisini oluşturur.

Abiye bone çeşitleriyle rahatlıkla kullanabileceğiniz en ucuz hazır şal modelleri için kadınların kurtarıcısı diyebiliriz. En acil durumlarda dahi kolayca başınıza takabilir, pratik kullanımı ile işe, etkinliğe, davete ya da herhangi bir organizasyona giderken dahi kısa sürede hazırlanabilirsiniz. Pratik hazır şal çeşitlerimiz aynı zamanda şıklığın ve zarafetin timsalidir.

Hazır şal modelleri 2021 trendlerimiz tasarım olarak çok geniş bir alternatife sahiptir. Dantelli, hazır büzgülü, pullu, kot desenli, pullu büzgülü, indigo desenli, dantelli, desen büzgülü, batik desenli, gül kurusu dantelli, işlemeli, püsküllü ve daha pek çok farklı detayla zenginleştirilmiş en kaliteli hazır şal modelleri sizleri beklemektedir.

Hazır şal fiyatları ve modeller konusunda çok geniş bir alternatif olduğu gibi renk olarak da sınırsız bir seçenek sunuyoruz. Bulabileceğiniz bütün ana renkleri ve ara renkleri tek halde, bütün modellerde tercih edebileceğiniz gibi farklı renk kombinlerinden oluşan hazır şallar da sizleri bekliyor. Bu sayede ten renginize ya da diğer kıyafetlerinize, katılacağınız organizasyonun ağırlığına ya da ruh halinize göre renk seçimi yapabilirsiniz.

 En Ucuz Hazır Şal Fiyatları

Hazır şal fiyatları ve modelleri ile çok geniş seçenek sunuyor. Tercihlerinizi çok geniş şekilde kombinleyebilirsiniz. Eğer klasik bir giyim tarzı tercih edecekseniz daha sade şallara yönelebilirsiniz. Spor bir tarz elde etmek isterseniz daha hareketli modellere yönelebilirsiniz. Şunu da belirtmekte fayda var ki en ucuz hazır şal modelleri spor giyim tarzı için daha havalı, daha zengin ve şık bir alternatif sunmaktadır. Kot ceketlerle, montlarla, kabanlarla, blazer ceketlerle uygun hazır şal fiyatları ile sahip olacağınız modellerimizi kombinleyebilir, hayallerinizdeki estetiğe kavuşabilirsiniz.

Sofia Tesettür olarak ilk günden bu yana amacımız kaliteyi uygun fiyatla buluşturmak. Bu açıdan sayfamızdaki hazır şal fiyatları her bütçeye hitap edecek genişliktedir.

En ucuz hazır şal modelleri kaliteden herhangi bir taviz verilmeden tasarlanmış, kullanıma hazır sunulmaktadır. Abiye bone çeşitleriyle pratik kullanım sunan ürünlerimizi güvenli ödeme yöntemleriyle kolayca sipariş verebilir, rahatlığın, şıklığın ve kalitenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.