Hardal Desenli Bandana Şal

Aişe Ürünleri Hazir Şal Modelleri
Ürün Kodu: t4199
  • 65,00TL
  • Tahmini Teslimat Zamanı: 3 Gün

Hazır Şal Şıklığı , Hardal Desenli Bandana Şal ile Zamanınız Size kalacak

Kumaş Cinsi : Koton Ürün Özelliği : Hazır şal, ütü istemez, bozulmaz, kırışma yapmaz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: Makinada Hassas yıkamaya uygundur.  Teslim Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü içinde teslimat. Avrupa ülkelerine 3-5 iş günü içinde teslimat.

Dışarı çıkmak için saatlerce ayna karşısında şal bağlamak için zaman kaybetmeyin. Hayatınıza Kolaylık katacak rahat ve şık hazır şal modelleri ile tanılın. Hardal Desenli Bandana Şal hardal ve krem Renklerinin ağırlıklı olduğu her mevsim kullanabileceğiniz bir üründür. Çeşitli bağlama teknikleriyle her yüz şekline uyumlu bir hazır şal modeldir. Zamandan tasarruf ettiren kullanım Kolaylığı sağlayan bu şallara sizde telefon, whatsapp ve web sitemizden Kolayca sipariş vererek sahip olabilirsiniz.

Değerli müşterimiz;

Satın almış olduğunuz ürün bedeni veya numarası üzerinize olmaz ise info@sofiatesettur.com adresine sistemimize kayıtlı oldugunuz e-mail adresinden değişiklikle ilgili mail atarak ya da 0850 885 2 879 nolu telefon aracılığı ile talebinizi iletmelisiniz.

Değişim yapmak istediğiniz ürün deneme haricinde kullanılmış olmamalıdır.

Değiştirmek istenen ürünü faturada yer alan firma adresimize peşin ödemeli olarak Yurtiçi Kargo aracılığıyla gönderebilirsiniz. 

Yurtiçi İade Prosedürü:

Faturanın üzerinde yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak, teslim aldığınız kutu ve faturayla birlikte (varsa tüm aksesuarlarıyla) Yurtiçi Kargo ile ücretsiz iade yapabilirsiniz. İadenizi ücretsiz yapabilmek için Sofia Tesettür Kodunu Yurtiçi Kargo ile paylaşınız. 

Yurtiçi İadelerde Sofia Tesettür Yurtiçi Kargo Anlaşma Kodu: 382099127

İade ettiğiniz ürünler firmamıza ulaştıktan sonra, bilgilendirme SMS'i paylaşılmaktadır. Ürünler firmamıza ulaştığı andan itibaren 7 gün içerisinde iade işlemi gerçekleştirilir. 
 

İade Şartları:

Satın aldığınız ürünü (abiye kategorisindeki ürünler hariç) kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

Abiye kategorisindeki ürünleri; ambalajı açılmamış, etiketi koparılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmaları halinde, ürünü teslim aldığınız gün içerisinde kargoya teslim edilmesi şartıyla iade edebilirsiniz.

    Kötü           İyi