Tulum
BYM16
₺209,00 KDV Dahil
Tulum
BYM18
₺209,00 KDV Dahil
Tulum
BYM15
₺209,00 KDV Dahil
Takım
SEDA8
₺220,00 KDV Dahil
Takım
seda14
₺220,00 KDV Dahil
Takım
seda9
₺220,00 KDV Dahil
Takım
seda7
₺220,00 KDV Dahil
Takım
seda10
₺220,00 KDV Dahil
Takım
seda15
₺220,00 KDV Dahil
Takım
seda11
₺220,00 KDV Dahil
Takım
seda13
₺220,00 KDV Dahil
Takım
seda1
₺285,00 KDV Dahil
Takım
seda2
₺285,00 KDV Dahil
Takım
seda3
₺285,00 KDV Dahil
Takım
seda4
₺285,00 KDV Dahil
Tunik
seda5
₺185,00 KDV Dahil
Tunik
seda5
₺185,00 KDV Dahil
Elbise
seda16
₺235,00 KDV Dahil
Elbise
seda17
₺235,00 KDV Dahil
Elbise
seda18
₺235,00 KDV Dahil
Elbise
seda19
₺250,00 KDV Dahil
Elbise
seda20
₺195,00 KDV Dahil
Elbise
seda21
₺195,00 KDV Dahil
Panço
seda21
₺385,00 KDV Dahil
< 1 2 3 ... 14 >

Tesettür Giyim Modelleri

Muhafazakar hayat tarzını benimseyen kadınların tercih ettiği giyim stillerinden olan tesettür giyim, şık ve modern tasarımları ile oldukça ilgi görerek yakından takip edilmektedir. Sofia Tesettür muhafazakar giyim tarzının kurallarına uygun pek çok tesettür giyim modelleri sayesinde her kadının tarzına ve bütçesine hitap etmektedir.

Tesettür bere başta olmak üzere, tesettür etek, elbise, tunik gibi sayısız seçenek ve çeşitlilikte ürünler sunarak tarzınıza en uygun tesettür giyim modelleri arasından rahatlıkla kendinize uygun kombin yapmanıza olanak sağlamaktadır. Farklı tasarımları ve uygun fiyatlıları bulunan ürünleri sizler için seçer ve kaliteli tesettür giyim ayrıcalığını yakalamanıza imkan tanır.

Genç tesettür giyimden geniş bedene, aksesuardan spor giyime farklı tarzlara hitap eden geniş ürün yelpazesi ile aradığınız modelleri kolaylıkla bulabileceksiniz ve ayrıca indirimli ürünlere de göz atarak kendinizi en rahat hissedeceğiniz kombine ulaşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Tesettür giyim tarzını benimseyen kadınlara hitap ederken tesettürlü bir kadının dolabında bulunması gereken ve ihtiyacı olan tüm giyim modellerini tek bir çatı altında toplamaktadır. Her sezon kendini daha da yenileyerek sezonun nabzına yön veren Sofia Tesettür, bu yıl da yeni sezon tesettür giyim konusunda oldukça iddialı olup sezonun en tarz parçalarını müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Konforlu Tesettür Giyim Seçenekleri

Şık, spor, klasik gibi pek çok tarzı yakalayabileceğiniz tesettür giyim modelleri sayesinde hem istediğiniz tarzı kolaylıkla oluşturabilirsiniz hem de oluşturduğunuz tarzınızda konforunuzdan ödün vermeniz gerekmez. Ayrıca en ucuz tesettür giyimin adresi olan Sofia Tesettür, uygun fiyata en kaliteli giyim ürünlerini sizlere ulaştırırken aynı zamanda sezonun en trend ve en kaliteli parçalarına ev sahipliği yapmaktadır. Kaliteli tesettür giyim parçaları ile hem yazlık hem de kışlık olarak oluşturacağınız dolabınız sayesinde her mevsimin ve her sezonun.

En tarz kadınları arasında yerinizi alacaksınız. Her mevsimde birlikte kullanabileceğiniz tunik ve pantolonlar, en çok tercih edilen tesettür giyim modelleri arasında yer alırken aynı zamanda mükemmel tarzlara kavuşmanıza yardımcı olmaktadır. Günlük giyim, iş hayatı, davetler ya da düğünler için aradığınız her tarz ve modeldeki tesettür giyim parçalarını rahatlıkla bulabilmenin mutluluğunu yaşarken aynı zamanda en uygun fiyata yeni sezon tesettür giyim modellerine de sahip olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Sezonun en moda şal modelleri ile de tarzınıza tarz katarak tesettür kombininizi tamamlayabilirsiniz.

En  Uygun Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür giyimde, kategorilere ve ürünlere göre farklı fiyat aralığı belirlenmektedir. Bu fiyatlar belirlenirken kullanılan malzeme, model, kumaş gibi faktör göz önünde bulundurulmaktadır.

En uygun fiyatlı tesettür modellerini sizler için bir araya getiren Sofia Tesettür, genç tesettür giyimden geniş beden tesettür giyime, abiye giyimden aksesuara kadar pek çok çeşitte ve tarza tesettür giyimin kurallarına uygun parçaları ucuz tesettür giyim olarak sizlere ulaştırmaktadır. Bütçenizi zorlamadan her organizasyona uygun olarak kombin yapmanıza olanak sağlarken aynı zamanda sezonun en trend parçalarına uygun fiyatla sahip olma mutluluğunu yaşatır. Stilinize, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun tesettür giyim ürünleri incelemek ve fiyatları hakkında bilgi almak için kategoriler arasında gezinebilir ve beğendiğiniz ürünleri kolaylıkla ve güvenle satın alabilirsiniz.

Her yaş grubuna, giyim tarzına ve bütçeye hitap eden ve geniş ürün yelpazesi sunan Sofia Tesettür, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için var gücüyle çalışmakta ve en kaliteli ve şık ürünleri sizlere ulaştırmak için yoğun çaba harcamaktadır. Tesettür modasının yönünü belirleyen çeşitli modellere uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.