Füme Kaymaz Bone

Aişe Ürünleri Burgu Bone Modelleri
Ürün Kodu: aise-b1014-4666
  • 20,00TL

Battal Boy Füme Kaymaz Bone Rahat Kullanım Sağlar

Kumaş Cinsi : süprem Ürün Özelliği : özel dikişli kumaşıyla başınızda iz bırakmaz. Bağlama uçları uzundur.    Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu Bone eşarp yada şal yada dış bone ne takarsanız takın her kadının kullanındığı kurtarıcı bir üründür. Dış türbanınızın rengine uygun yada kombin olarak takdığınızda daha uyumlu bir elde etmiş olursunuz. Füme kaymaz bone battal Boy dur tüm topuzunuzu içine alır. Süprem kumaşı sayesinde kayma bozulma yapmaz. Özel dikişiyle baş ağrısı yapmaz ve alnınızda iz kalmaz. Uzun saplarını ister bağlı olarak isternizde tepe kısmına dolayarak kullanabilirsiniz. 

Değerli müşterimiz;

Satın almış olduğunuz ürün bedeni veya numarası üzerinize olmaz ise info@sofiatesettur.com adresine sistemimize kayıtlı oldugunuz e-mail adresinden değişiklikle ilgili mail atarak ya da 0850 885 2 879 nolu telefon aracılığı ile talebinizi iletmelisiniz.

Değişim yapmak istediğiniz ürün deneme haricinde kullanılmış olmamalıdır.

Değiştirmek istenen ürünü faturada yer alan firma adresimize peşin ödemeli olarak Yurtiçi Kargo aracılığıyla gönderebilirsiniz. 

Yurtiçi İade Prosedürü:

Faturanın üzerinde yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak, teslim aldığınız kutu ve faturayla birlikte (varsa tüm aksesuarlarıyla) Yurtiçi Kargo ile ücretsiz iade yapabilirsiniz. İadenizi ücretsiz yapabilmek için Sofia Tesettür Kodunu Yurtiçi Kargo ile paylaşınız. 

Yurtiçi İadelerde Sofia Tesettür Yurtiçi Kargo Anlaşma Kodu: 382099127

İade ettiğiniz ürünler firmamıza ulaştıktan sonra, bilgilendirme SMS'i paylaşılmaktadır. Ürünler firmamıza ulaştığı andan itibaren 7 gün içerisinde iade işlemi gerçekleştirilir. 
 

İade Şartları:

Satın aldığınız ürünü (abiye kategorisindeki ürünler hariç) kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

Abiye kategorisindeki ürünleri; ambalajı açılmamış, etiketi koparılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmaları halinde, ürünü teslim aldığınız gün içerisinde kargoya teslim edilmesi şartıyla iade edebilirsiniz.

    Kötü           İyi