Taba Renkli Fularlı Bone

​ Koyu Bordo Tesettür Tunik Modelleri Çok Rahat Kumaş Özelliği : Örme Triko Kumaş Bilgisi : süprem İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Taba Renkli Fularlı Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri be..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Yazılı Fularlı Bone

Kumaş Bilgisi : süprem İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Yazılı Fularlı Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da kolaylıkları es geçmiyoruz. Yazılı Fularlı Bone i..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Gülkurusu Çiçekli Fularlı Bone

Şıklık Gülkurusu Fularlı Bone ile BuluştuKumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır türban bone. Yazlık kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Lila Çiçekli Fularlı Bone

Lila Bone Şal ile Şıklığınız Taçlansın Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır türban bone. Yazlık kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Mavi Fularlı Bone

Lila Bone Şal ile Şıklığınız Taçlansın Şık ve Rahat Mavi Fularlı Bone Kumaş Cinsi : viskon Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri olan fularlı boneler de toprak tonları ağırlı o..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Mürdüm Çiçekli Fularlı Tesettür Bone

Bahar Şıklığı Vişne Fularlı Bone ile Buluştu Çiçek Desenli Mürdüm Fularlı Tesettür Bone Hem Spor Hem Tarz Kumaş Cinsi : Likralı Viskon Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. Tavsiyemiz elde yıkamadır. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu   Baharın gelişiyle içimizdeki ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Beyaz Mavi Fularlı Bone

Sade Şıklığı Beyaz Mavi Fularlı Bone ile Buluştu Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Pudra Çiçek Desen Fularlı Bone

Pudra Çiçekli Fularlı Bone Yaz Şıklığınız İçin Kumaş Cinsi : viskon  Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri olan fularlı boneler de toprak tonları ağırlı olan Çiçekli Fularlı B..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Bej Fularlı Şal Bone

Her Zaman Moda Olan Renk, Bej Fularlı Bone ile Tamamlayıcı Kombinler Yapabilirsiniz Bej Fularlı Bone tesettür abiyelere ve günlük kıyafetlere uygunluğu ile göze çarpıyor. Bej rengiyle ve desenli fularıyla zarif ve şık bir görünüme sahip olan fularlı abiye bone sayesinde çok daha güzel bir tarz yakalayacaksınız. Hazır olarak sunulan boneler size kullanım kolaylığı da sağlıyor. Hem zamanda hem enerjiden tasarruf ediyorsunuz. Fiyatları da uygun olan ürünler herkes için uygun oluyor. Her yüz tipi i..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Beyaz Fularlı Şal Bone

 Beyaz Fularlı Şal Bone Şık Kombinlerinizi Tamamlayacak Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Çiçek Desenli Fularlı Bone

Çiçek Desenli Fularlı Bone ile Sadeliğini TamamlaKumaş Cinsi : İthal viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Vişne Hazır Fularlı Bone

Çiçekli Vişne Hazır Fularlı Bone ile Şıklığınız Tamamlanacak Kumaş Cinsi : Viskon Ürün Özelliği : Hazır bone , fularlı ve fularsız kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Kırmızı Desenli Fularlı Bone

Lila Bone Şal ile Şıklığınız Taçlansın Gold Kırmızı Desenli Fularlı Bone ile Şıklığınız Tamamlanacak Kumaş Cinsi : Viskon Ürün Özelliği : Hazır bone , fularlı ve fularsız kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Lila Fularlı Bone

Lila Bone Şal ile Şıklığınız Taçlansın Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır türban bone. Yazlık kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Mint Yeşili Fularlı Şal Bone

Yılın Moda Rengi, Mint Yeşili Fularlı Bone ile Tamamlayıcı Kombinler Yapabilirsiniz Mint Yeşili Fularlı Bone tesettür abiyelere ve günlük kıyafetlere uygunluğu ile göze çarpıyor.Mint yeşili rengiyle ve leopar desenli fularıyla zarif ve şık bir görünüme sahip olan fularlı abiye bone sayesinde çok daha güzel bir tarz yakalayacaksınız. Hazır olarak sunulan boneler size kullanım kolaylığı da sağlıyor. Hem zamanda hem enerjiden tasarruf ediyorsunuz. Fiyatları da uygun olan ürünler herkes için uygun ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Zümrüt Asimetrik Desenli Şal Bone

Bu Yılın Favori Rengi Zümrüt Asimetrik Desenli Şal Bone ile Tarzını Göster   Esnek Sandy kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Zümrüt Asimetrik Desenli Şal Boneye farklı fularlar takarak değişik kombinler yapıp günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katar. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

İndigo Sandy Hazır Bone

Ürün Rengi : indigo maviKumaş Bilgis : sandyİndigo Sandy Hazır Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz. İndigo Sandy Hazır Bone İle Hem Şık Hem Pratik Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmaktadır. Bir numara diy..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Gri Tesettür Bone

Yeni Sezonda Tercihin Gri Tesettür Bone , Trendi Kaçırma Gri Tesettür bone her mevsim vazgeçilmeziniz olacak. Fularlı yada fularsız olarak kullanabilirsiniz. Fularsız kullanımda üzerine çeşitli eşarplar takarak kendi stilinizi oluşturun. Gri rengi bir çok renkle kombin yapabilirsiniz. Bone likralı sandy kumaştan fuları şifon kumaştan üretilmiştir.30 derecede makinada yıkanabilir. Şık rahat pratik hazır bone modellerimizi sitemizden çeşitli ödeme kolaylıklarıyla temin edebilirsiniz...

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Kırmızı Hazır Fularlı Bone

Lacivert Kırmızı Hazır Fularlı Bone ile Şıklığınız Tamamlanacak Kumaş Cinsi : Viskon  Ürün Özelliği : Hazır bone , atkılı ve atkısız kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Gri Hazır Fularlı Bone

Şık ve Rahat Gri Hazır Fularlı Bone Vazgeçilmez Olacak Kumaş Cinsi : penye Ürün Özelliği : Farklı fularla kullanılabilen hazır biritli bone. Yazlık kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Gri Hazır Fularlı Bone yepyeni bir bone ve şapka birleşiminden doğmuş bir tasarım ürünüdür. Tesettür için özel bir kalıp kullanılmış olmasına rağmen aynı zamanda şapka olması ile başını örtmeyen hanımların ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Pudra Hazır Fularlı Bone

Pudra Hazır Fularlı Bone ile Buluştu Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri olan fularlı boneler de soft tonları ağırlı olan Gülkurusu Fularlı Bone yeni..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Siyah Puanlı Fularlı Bone

Siyah Puanlı Fularlı Bone ile BuluştuKumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri olan fularlı boneler de soft tonları ağırlı olan Gülkurusu Fularlı Bone yen..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gülkurusu Desenli Fularlı Bone

Gülkurusu Desenli Fularlı Bone ile BuluştuKumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri olan fularlı boneler de soft tonları ağırlı olan Gülkurusu Fularlı Bon..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Siyah Renkli Fularlı Bone

Turuncu Şıklığı Siyah Renkli Fularlı Bone ile Buluştu Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri olan fularlı boneler de canlı tonlar ağırlı olan Siyah Renk..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Çiçekli Fularlı Bone

Siyah Çiçekli Fularlı Bone Yaz Şıklığınız İçin Kumaş Cinsi : viskon  Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri olan fularlı boneler de toprak tonları ağırlı olan Çiçekli Fularlı B..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Vizon Bordo Hazır Türban

Vizon Bordo Hazır Türban İle Tarzını SergileÇeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Vizon Bordo Hazır Türban ister dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır.Yumuşak İpek Tafta kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir kaç saniyede Renk Re..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Vişne Fularlı Bone

Bahar Şıklığı Vişne Fularlı Bone ile Buluştu Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri olan fularlı boneler de toprak tonları ağırlı olan Vişne Fularlı Bon..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Siyah Desenli Zincir Bone Şal

Yeni Sezon , Siyah Desenli Zincir Bone Şal İle Kombinin TamamlanacakTesettürlü bayanların kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız. Siyah Desenli Zincir Bone Şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan, modeli ile de bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir.Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İster bone olarak iste..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Saks Mavi Desenli Bone Şal

Spor Şık Kombinler Saks Mavi Desenli Bone Şal ile Şıklığınız Göz Kamaştırsın  viskon kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Saks Mavi Desenli Bone Şala farklı fular bağlama şekilleri yaparak rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katar. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Saks Mavi Desenli Şal Bone modeli kolay ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Kırık Beyaz Hazır Fularlı Bone

Kırık Beyaz Hazır Fularlı Bone ile Buluştu Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Somon Hazır Bone

Kumaş Bilgisi : dokumaSomon Hazır Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz.Soft Renklerin Vazgeçilmezi, Somon Hazır BoneHer kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmaktadır. Bir numara diyebileceğiniz ölçüde iddialı olma..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Vişne Desenli Fularlı Bone

Desenli Vişne Desenli Fularlı Bone Yaz Şıklığınız İçin Kumaş Cinsi : Viskon Ürün Özelliği : Çıkartılabilir fularlı hazır bone. Günlük kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Kahverengi Fularlı Bone

Kahverengi Fularlı Şal Bone ile Şıklığınıza Farklı Bir Yorum Katacaksınız Kumaş Cinsi : Viskon Krep , fuları şifon Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mor Fularlı Bone

Mor Fularlı Bone  ile TamamlanacakKumaş Cinsi : Bone Full likralı viskon , fular şifon Ürün Özelliği : hazır bone, çıkartılabilir fular. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Fuşya Fularlı Bone

Desenli Fuşya Fularlı Bone Yaz Şıklığınız İçin Kumaş Cinsi : Viskon Ürün Özelliği : Çıkartılabilir fularlı hazır bone. Günlük kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Desenli Şal Bone

Yeşil Gold Desenli Şal Bone Yaz Günlerini Canlandıracak Kumaş Cinsi : Viskon Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Desenli Fularlı Şal Bone

Yılın Moda Rengi, Desenli Fularlı Bone ile Tamamlayıcı Kombinler Yapabilirsiniz  Desenli Fularlı Bone tesettür abiyelere ve günlük kıyafetlere uygunluğu ile göze çarpıyor. Zümrüt yeşili rengiyle ve haki desenli fularıyla zarif ve şık bir görünüme sahip olan fularlı abiye bone sayesinde çok daha güzel bir tarz yakalayacaksınız. Hazır olarak sunulan boneler size kullanım kolaylığı da sağlıyor. Hem zamanda hem enerjiden tasarruf ediyorsunuz. Fiyatları da uygun olan ürünler herkes için uygun o..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Vişne Fularlı Bone

Ürün Rengi : ekruKumaş Bilgis : ince likralı örmeBahar Şıklığı Vişne Fularlı Bone ile Buluştu Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri olan fularlı bonele..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Somon Fularlı Tesettür Bone

Çiçek Desenli Somon Fularlı Tesettür Bone Hem Spor Hem Tarz Kumaş Cinsi : Full likralı sandy Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu  Yepyeni bir sezona hazırmısınız. Tatil hazırlıkları başladı mı? Peki tatilde en çok hangi parçalara ihtiyacınız var?   Özellikl..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Beyaz Fularlı Şal Bone

 Bone Trendi, Lacivert Fularlı Şal Bone Yeniden Üretimde   Yılın her mevsiminde kullanabileceğiniz fularlı bonelere her gün yeni modeller ekliyoruz. Farklı fularlar takarak yüzlerce kombin yapabileceğiniz fularlı tesettür bone modelleri kullanım kolaylığı sağlıyor. Saniyeler içinde takılabilen bone modellerimiz sayesinde hem şık hem rahat olacaksınız. ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Siyah Puanlı Tesettür Bone

​ Zarafet ve Şıklık Siyah Puanlı Tesettür Bone ile Bir Arada Kumaş Cinsi : Krep Viskon Ürün Özelliği : Likralı kumaş, ütü istemez, kırışmaz, hazır ürün. Yıkama: Bonesi 30 derecede yıkanabilir.      Zarafet ve şıklık Renklerin uyumu ve modelin rahatlığı ve kullanım Kolaylığı ile tesettürlü hanımların beğenisini kazanan fularli bone Koleksiyonumuzda Renkler ve Desenler oldukça fazla size uygun olanı mutlaka mevcuttur. Modern çizgisi ve her sezona damgasını vuran tasarımlar ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Lacivert Fularlı Bone

Batik Deseniyle Lacivert Fularlı Bone Yaz Kombinlerini Tamamlar Kumaş Cinsi : Viskon penye Ürün Özelliği : Hazır fularlı bone,farklı fularla kullanıma uygundur. Her kafaya uygundur. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Jakarlı Vişne Krem Hazır Türban

Jakarlı Vişne Krem Hazır Türban İle Tarzını SergileÇeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Jakarlı Vişne Krem Hazır Türban ister dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır.Yumuşak İpek Tafta kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir kaç sa..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Desenli Tesettür Bone

Kamuflaj Desenli Tesettür Bone Modelleri Çok Tarz Kumaş Cinsi : Full likralı viskon krep Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık. Fularlı yada fularsız kullanabilirsiniz Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Kırmızı Siyah Desenli Şal Bone

​Her Zaman Moda Renklerden Kırmızı Siyah Desenli Şal Bone ile Göz Alın Esnek Sandy kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Kırmızı Siyah Desenli Şal Boneye farklı fularlar takarak değişik kombinler yapıp günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katar. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Kırmızı Siyah Des..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Leopar Desen Bone Şal

Leopar Desen Bone Şal ile Gözler Üzerinizde Olacak Kumaş Cinsi : Sandy Ürün Özelliği : Hazır bone. Ütü istemez, kırışmaz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu :  Kullanım Kolaylığı, şıklığı ile her kombininizi tamamlayabileceğiniz bir ürün ile karşınızdayız. Siyah giymeyi çok seviyorsunuz ve yanına da Renk mi arıyors..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Fularlı Şal Bone Modelleri

Siyah Şıklığıyla Fularlı Şal Bone Modelleri Şıklığınızı Tamamlayacak Kumaş Cinsi : Viskon Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Stüdyo çekimlerinden dolayı renkte yanılma olabilir. Turkuaz rengi bone siyah desenli fular. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

İndigo Lacivert Desenli Şal Bone

​Trend Renk Kombinleri, İndigo Lacivert Desenli Şal Bone ile Kot Şıklığınızı Tamamlayın Viskon kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. İndigo Lacivert Desenli Şal Boneye farklı fularlar takarak değişik kombinler yapıp günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katar. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Lacivert Fularlı Şal Bone

Desenli Lacivert Fularlı Şal Bone Bu Yılın favori Rengi Kumaş Cinsi : viskon süprem Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Bordo Fularlı Şal Bone

Bordo Fularlı Şal Bone ile Bone Rahatlığına Sizde Kavuşun Viskon penye kumasa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Bordo Fularlı Şal Bone Boneye farklı fularlar takarak değişik kombinler yapıp günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katar. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Mürdüm Şal Bone modeli kolay..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Bordo Desenli Fularlı Şal Bone

 Kendinden Deseniyle , Bordo Fularlı Şal Bone Şık Kombinlerinizi Tamamlayacak Kumaş Cinsi : Viskon Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.Tavsiyemiz elde yıkamadır. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Fularlı şal boneler son zamanların en gözde modeli oldu. Farklı fularlar..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL