Ekru Fularlı Şal Bone

Bu Yılın Modası Açık Renkler,  Ekru Fularlı Şal Bone ile Yaz Şıklığı Satış rekorları kıran fularlı şal bonelerin yazlıklarını üretime aldık. Her yüz şekline uygun Kolay kullanıma sahip olan fularlı tesettür bone modelleri kış aylarında da vazgeçilmeziniz olacak. Saniyeler içinde hazır olan fularlı bonelere farklı Renkler takarak kombinlerinizi Renklendirebilirsiniz. En şık tesettür bone modellerini Aişe tesettür farkıyla temin edebilirsiniz. Viskon krep kumaşa sahip Ekru Fularlı Şal Boneyle şı..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kırmızı Desenli Şal Bone

​Trend Renk Kombinleri, Kırmızı Desenli Şal Bone ile Şıklığınızı Tamamlayın Esnek Sandy kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Kırmızı Desenli Şal Boneye farklı fularlar takarak değişik kombinler yapıp günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katar. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Kırmızı Desenli Şa..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Desenli Zincir Şal Bone

Kışın Vazgeçilmez Kumaşı, Siyah Desenli Zincir Şal Bone Tarzınızı Yansıtacak Kumaş Cinsi : Dalgıç Ürün Özelliği : Likralı kumaş, ütü istemez, kırışmaz, hazır ürün.   Yıkama: Bonesi 30 derecede yıkanabilir. Yaz kış kullanabileceğiniz kombinlerinizin tamamlayıcı rengi siyah ağırlıklı Siyah Desenli Zincir Şal Bone yeni sezon ürünlerimiz arasında. Günlük yada spor kıyafetlerinizle uyumlu olan ürünlerimiz kullanım Kolaylığı ile hanımların vazgeçilmezi oldu. Şal bağlama teknikleri aramaktan yorulduy..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Yılan Desenli Hazır Türban

​Yılan Desenli Türban Modelleri Farklı Bir Tarz İçinKumaş Cinsi : ince kadife Ürün Özelliği : Hazır türban bone Yıkama: Elde yada makinada yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Beyaz Desenli Hazır Türban

​Fular Detaylı Siyah Beyaz Desenli Hazır Türban Modelleri Farklı Bir Tarz İçinKumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır türban bone Yıkama: Elde yada makinada yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Desenli Fularlı Şal Bone

​ Siyah Desenli Fularlı Şal Bone ile Şıklığınız Tamamlanacak     Kumaş Cinsi : Viskon Krep , fuları şifon Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü EDİTÖRÜN NOTU : Viskon penye kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Siyah Desenli Fularlı Şal B..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Fularlı Şal Bone

Dantel Lacivert Fularlı Şal Bone Bu Yılın favori Rengi Kumaş Cinsi : Dantel Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modellerinde en çok tercih edilenlerden biri fularlı şal bone modelleri. Zarif ve asil bir duruşa sahip lacivert fularlı şal bone yaldızlı f..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Tesettür Bone

Desenli Fularıyla Siyah Tesettür Bone Kolay Kullanıma SahipKumaş Cinsi : Viskon Krep , fuları şifon Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Hazır Bone Şal

Tak ve Çık Lacivert Hazır Bone Şal ile çok rahat edeceksiniz...Aişe tesettür'den bir yenilik daha.. Bone şal kullanmak istiyorsunuz ama şifon ürünlerle rahat etmiyormusunuz ? Sizler için viskon krep bone ve saten fular şal rahatlığını bir araya getirdik. Lacivert Hazır Bone Şal modelimiz makinada düşük ısıda yıkanmaya uygundur. Kırışma ve terleme yapmaz. Kafanız hava alır.Uzun süreli kullanımlara uygun, yıpranmaya dayanıklı olan bu ürünler hanımlara Kolaylık sağlıyor. Kuaföre gitmeden , zaman k..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Puantiyeli Şal Bone

Aişe Tesettür Lacivert Puantiyeli Şal Bone ile Şıklığınız Göz Kamaştırsın Likralı ince dalgıç kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Lacivert Puantiyeli Şal Bone günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katacaktır. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Lacivert Puantiyeli Şal Bone modeli Kolaylıkla yapılab..

65,01TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Şal Bone Modelleri

Vizon Siyah Renkli Fularıyla, Siyah Şal Bone Modelleri Şıklığın Adresi Kumaş Cinsi : viskon sandy Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün NotuŞık ve kullanışlı yeni çıkan şal modelleri arıyorsanız tamda aradığınız adres burası. Farklı fularla çeşitli olarak kullanabileceğini..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Fularlı Mürdüm Tesettür Bone

Çiçek Desenli Fularlı Mürdüm Tesettür Bone Hem Spor Hem Tarz Kumaş Cinsi : Full likralı sandy Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Fularlı Bone Modelleri

Siyah Fularlı Bone Modelleri Şıklığınızı Tamamlayacak Kumaş Cinsi : Full likralı viskon krep Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün NotuSezonun gözdesi olan fularlı şal bone modellerine yeni fular seçenekleri ekliyoruz. En çok tercih edilen rengiyle Siyah Fularlı Bone Model..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Desenli Hazır Türban

Rahat ve Şık Lacivert Desenli Hazır Türban Gün İçinde Kolaylık Sağlayacak Kumaş Cinsi : Viskon Penye Ürün Özelliği : Hazır bone, Aksesuarı dileğiniz gibi takabilirsiniz.   Yıkama: Elde yıkama yapılabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu   ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Desenli Bone Modelleri

Zümrüt Yeşili Desenli Bone Modelleri Yeni Sezonda Sizlerle Kumaş Cinsi : Full likralı viskon krep Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Siyah ve bahar şıklığının ana Renkleriyle kombinlenmiş olan Desenli bone modelleri sayesinde kombinleriniz muhteşem olacak. Kolay k..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bebe Mavi Hazır Fularlı Bone

Bebe Mavi Hazır Fularlı Bone Desenli dantele sahip olan bone kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Bebe Mavi Hazır Fularlı Bone günlük kullanımlarda ve özel davetlerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Abiyeler için de bu boneleri kullanabilirsiniz. Abiyelerinize şık bir görüntü katacaktır. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Bebe Mavi Hazır Fularlı Bone modeli Kolaylıkla yapılabiliyor. ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bordo Piliseli Fularlı Bone

Bordo Piliseli Fularlı Bone Likralı viskon kumaşa sahip olan bone kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Bordo Piliseli Fularlı Bone günlük kullanımlarda ve özel davetlerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Abiyeler için de bu boneleri kullanabilirsiniz. Abiyelerinize şık bir görüntü katacaktır. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Bordo Piliseli Fularlı Bone modeli Kolaylıkla yapılabiliyo..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Desenli Bone Modelleri

Vizon Siyah Desenli Bone Modelleri Rahat ve ŞıkKumaş Cinsi : Viskon Krep , fuları ipek saten Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Mürdüm Çiçekli Pratik Şal

Ürün Rengi : siyah-mürdümKumaş Bilgis : likralı viskon krepSiyah Mürdüm Çiçekli Pratik Şal Hayatınıza Kolaylık KatarHazır boneler şıklığınızı tamamlayacak. İster fularını değiştirin istersenizde üzerindeki fularıyla kullanın. Bir çok seçenekle kullanabileceğiniz özel tasarım bone tam kafanızı sarar. Gün içinde hayatınıza Kolaylık katar...

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Beyaz Bone Modelleri

Sarı Desenli Fularıyla Beyaz Bone Modelleri Bu Yazın Moda RengiKumaş Cinsi : Full likralı sandy Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu  Moda Renklerle hazırladığımız yeni Kolesiyonumuzda taiki bu yılın rengi sarı olmazsa olmaz. Beyazla kombin olarajk hazırladığımız f..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Vizon Siyah Fularlı Bone

Toprak Tonlarının Şıklığı Vizon Siyah Fularlı Bone ile BuluştuKumaş Cinsi : çelik dokuma Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz.  Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri olan fularlı boneler de toprak tonları ağırlı olan Vizon Siyah Fularlı Bone ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Saks Mavi Hazır Fularlı Bone Eşarp

Ürün Rengi : siyah saks mavi Kumaş cinsiKumaş Bilgis : Siyah Saks Mavi Hazır Fularlı Bone Eşarp dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sandy kumaş kullanılmıştır. Fular kısmı çıkabilir dilerseniz farklı Renk fular takabilirsiniz. Aişe Tesettür sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri üretirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyor. Siyah Saks Mavi Hazır Ful..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gri Tonlamalı Fularlı Bone

Ürün Rengi : gri tonlarıKumaş Bilgis : süpremGri Tonlamalı Fularlı Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz. Gri Tonlamalı Fularlı Bone Şıklığınıza Şıklık Katacak Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmaktadır. Bir..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Haki Desenli Fularlı Bone

Yılın Moda Rengi, Haki Desenli Fularlı Bone ile Tamamlayıcı Kombinler YapabilirsinizHaki Desenli Fularlı Bone tesettür abiyelere ve günlük kıyafetlere uygunluğu ile göze çarpıyor. Zümrüt yeşili rengiyle ve haki Desenli fularıyla zarif ve şık bir görünüme sahip olan fularlı abiye bone sayesinde çok daha güzel bir tarz yakalayacaksınız. Hazır olarak sunulan boneler size kullanım Kolaylığı da sağlıyor. Hem zamanda hem enerjiden tasarruf ediyorsunuz. Fiyatları da uygun olan ürünler herkes için uygu..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Hazır Türban

Siyah Hazır Türban İle Tarzını SergileÇeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Siyah Hazır Türban ister dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır.Yumuşak İpek Tafta kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir kaç saniyede Renk Renk, Desen De..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Piliseli Fularlı Şal Bone

Yılın En Çok Satan Modeli Siyah Piliseli Fularlı Şal Bone Yeniden Üretimde Yaz kış kullanabileceğiniz siz pratik hanımlar için ürettiğimiz fularlı şal boneler satış rekorları kırıyor. Kullanım Kolaylığı ve her yüz şekline uygun olması sebebiyle tercih edilen fularlı bonelerimize farklı fularlar takarak her kombininizle uyumlu hale getirebilirsiniz. Tesettür kombinlerinizin tamamlayıcısı olacak olan hazır bonelerimizi saniyeler içinde takabilirsiniz. Drapeli esnek süprem kumaşa sahip Siyah Pili..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Somon Fularlı Bone

Kumaş Bilgisi : SandyKırmızı Siyah Desenli Fularlı Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz. Soft Renklerin Vazgeçilmezi, Somon Fularlı Bone Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmaktadır. Bir numara diyebileceğini..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Dore Fularlı Şal Bone

Mor Çiçekli  Dore Fularlı Şal Bone Çıtı Pıtı Hanımlarımıza Kumaş Cinsi : Full likralı sandy Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Yaz günlerinizi tesettür bone modelleri ile rahat geçireceksiniz. Full likralı kumaşlardan tasarlıdığımız hazır tesettür bone modellerimiz..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gri Siyah Atkılı Tesettür Bone

Açık Renk Sevenler İçin Gri Siyah Atkılı Tesettür Bone İçinizi Açacak Kumaş Cinsi : mulinex triko Ürün Özelliği : Full Likralı Hazır bone Ütü istemez, kırışmaz.    Yıkama: Makinada hassas programda yıkayarak temizleyebilirsiniz. Kış stiliniz için atkılı boneleri tasarladık. Rahat ve şık en çok tercih edilen model tesettür bone oldu. Yumuşacık mulinex triko kumaşıyla şık ve rahat olurken atkısı sayesinde bonunuzu da kapatabilirsiniz. Gri ve siyah tonlarındaki çizgili Deseni bir çok Renkle kombin ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Haki Fularlı Şal Bone

​ Pilise Şıklığı, Haki Fularlı Şal Bone Bu Yılın Trend Rengi Kumaş Cinsi : Piliseli  Ürün Özelliği : Likralı kumaş, ütü istemez, kırışmaz, hazır ürün. Yıkama: Bonesi 30 derecede yıkanabilir. Fiyonklu bandı kuru temizleme yapabilirsiniz.      Haki Fularlı Şal Bone; modern örtünme tarzı tercih eden, son dönemlerin favori modeli olmuştur. Talebin artmasıyla gelişen modellerin arasında en yüksek beğeniyi toplayan tesettür bone, fularli bone olmuştur. Bu yaza damga vuran en çok satılan fularli bone k..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Hazır Fularlı Bone

Lacivert Hazır Fularlı Bone Likralı viskon kumaşa sahip olan bone kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Lacivert Hazır Fularlı Bone günlük kullanımlarda ve özel davetlerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Abiyeler için de bu boneleri kullanabilirsiniz. Abiyelerinize şık bir görüntü katacaktır. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Lacivert Hazır Fularlı Bone modeli Kolaylıkla yapılabiliyo..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mürdüm Fularlı Tesettür Bone

Çiçek Desenli Mürdüm Fularlı Tesettür Bone Hem Spor Hem Tarz Kumaş Cinsi : Full likralı sandy Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Fularlı Şal Bone

Puanlı Deseniyle , Siyah Fularlı Şal Bone Şık Kombinlerinizi Tamamlayacak Kumaş Cinsi : Full likralı viskon krep Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün NotuFularlı şal boneler son zamanların en gözde modeli oldu. Farklı fularlar takarak bir çok farklı kombin yapılabilen , ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Geometrik Desen Şal Bone

Aişe Tesettür Siyah Geometrik Desen Şal Bone ile Kendi Tarzını Göster Likralı dalgıç kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Siyah Geometrik Desen Şal Bone günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katacaktır. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Siyah Geometrik Desen Şal Bone modeli Kolaylıkla yapılabiliyo..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Şarabi Somon Hazır Fularlı Bone Eşarp

Ürün Rengi : şarabi somon Kumaş cinsiKumaş Bilgis : Şarabi Somon Hazır Fularlı Bone Eşarpdilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sandy kumaş kullanılmıştır. Fular kısmı çıkabilir dilerseniz farklı Renk fular takabilirsiniz. Aişe Tesettür sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri üretirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyor. Şarabi Somon Hazır Fularlı Bone ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Desenli Fularlı Bone

Kırmızı Siyah Desenli Fularlı Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz. Üzerinizdeki Asil Duruşuyla Siyah Desenli Fularlı Bone Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmaktadır. Bir numara diyebileceğiniz ölçüde iddia..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gri Tokalı Hazır Bone

Yeni Sezonda Tercihin Gri Tokalı Hazır Bone , Trendi Kaçırma Gri tokalı hazır bone kış aylarında vazgeçilmeziniz olacak.Tokalı yada tokasız olarak kullanabilirsiniz. Tokasız kullanımda üzerine fular yada çeşitli eşarplar takarak kendi stilinizi oluşturun. Gri rengi bir çok Renkle kombin yapabilirsiniz. Bone kadife kumaştan bandı buklet kumaştan üretilmiştir.30 derecede makinada yıkanabilir. Şık rahat pratik hazır bone öodellerimizi sitemizden çeşitli ödeme Kolaylıklarıyla temin edebilirsiniz. H..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Beyaz Fularlı Şal Bone

​Zıt Kombinlerin Öncüsü Siyah Beyaz Fularlı Şal Bone Duruşuyla Göz Doldurur Kumaş Cinsi : Bone Full likralı viskon krep , fular hayal tül  Ürün Özelliği : hazır bone, çıkartılabilir fular. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Bone denince akla artık geçtiğimiz yazın en gözde tesettür bonesi olan hazır türban hazır şal gruplarını sollayan hazır bonemiz fularli bone geliy..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Haki Ekoseli Şal Bone

​Ekose Şıklığı, Haki Ekoseli Şal Bone ile Şık Kombinler Yap Viskon krep kumaştan üretilen hazır bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandırır. Haki Ekoseli Şal Boneyi istergünlük isterseniz özel davetlerde kullanabilirsiniz.Spor ve günlük kombinlerinize şık bir görüntü katar. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olan boneleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şık ve kullanışlı bir model olan Haki Ekoseli Şal Bone modeli sayesinde saniyeler içinde hazır olabilirsiniz. Saatlerce uğraşmaya g..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Zümrüt Fularlı Hazır Bone

Kumaş Bilgisi : SandyZümrüt Fularlı Hazır Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz.Soft Renklerin Vazgeçilmezi, Zümrüt Fularlı Hazır Bone Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmaktadır. Bir numara diyebileceğiniz ö..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Vişne Geometrik Fularlı Şal Bone

​ Zarafet ve Şıklık Vişne Geometrik Fularlı Şal Bone ile Bir Arada Kumaş Cinsi : Krep Viskon Ürün Özelliği : Likralı kumaş, ütü istemez, kırışmaz, hazır ürün. Yıkama: Bonesi 30 derecede yıkanabilir.      Zarafet ve şıklık Renklerin uyumu ve modelin rahatlığı ve kullanım Kolaylığı ile tesettürlü hanımların beğenisini kazanan fularli bone Koleksiyonumuzda Renkler ve Desenler oldukça fazla size uygun olanı mutlaka mevcuttur. Modern çizgisi ve her sezona damgasını vuran tasarımlar ile Aişe tesettü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Kırmızı Desenli Şal Bone

Siyah Kırmızı Desenli Şal Bone   Likralı dalgıç kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Siyah Kırmızı Desenli Şal Bone günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katacaktır. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Siyah Kırmızı Desenli Şal Bone modeli Kolaylıkla yapılabiliyor. Saatlerce uğraşmaya gerek kalmıyor v..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mürdüm Asimetrik Desenli Şal Bone

​Spor Şık Kombinler Mürdüm Asimetrik Desenli Şal Bone ile Şıklığınız Göz Kamaştırsın Esnek Sandy kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Mürdüm Asimetrik Desenli Şal Boneye farklı fularlar takarak değişik kombinler yapıp günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katar. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Beyaz Çizgili Fularlı Bone

Ürün Rengi : siyahKumaş Bilgis : dokuma trikoSiyah Beyaz Çizgili Fularlı Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz. Kullanımı Pratik Olan Siyah Beyaz Çizgili Fularlı Bone Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmaktad..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Puanlı Hazır Fularlı Bone

Ürün Kodu : tb2045Kumaş Bilgis : viskon penyeLacivert Puanlı Hazır Fularlı Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz. Vazgeçilmez Desen , Lacivert Puanlı Hazır Fularlı Bone ile Rahat ve Şık Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kırık Beyaz Hazır Fularlı Bone

Ürün Kodu : tb2052Kumaş Bilgis : ince dalgıç kumaşKırık Beyaz Hazır Fularlı Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz. Zarafetin Rengi, Kırık Beyaz Hazır Fularlı Bonenin Renga Renk Fularlarıyla Değişik Kombinler Yapın Her kafa ve tabi yüz şekli için uyg..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

İndigo Sandy Hazır Bone

Ürün Rengi : indigo maviKumaş Bilgis : sandyİndigo Sandy Hazır Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz. İndigo Sandy Hazır Bone İle Hem Şık Hem Pratik Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmaktadır. Bir numara diy..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gümüş Fularlı Abiye Bone

Ürün Kodu : BNA028Kumaş Bilgisi : Esnek simli fantezi kumasGümüş Fularlı Abiye Bone kendinden dökülme yapmayan simli esnek kumaştan yapılmıştır. Ütü istemez, makina da yıkanabilir en şık bone modelleri için acele edin. Sizde bu şıklığa ve rahatlığa kavuşun. İster özel davetlerde, İsterseniz de günlük kullanın. Çıkartılabilir fularlarıyla bir çok farklı kıyafetinizle kullanabilirsiniz.. Ekstra fular alarak değişik kombinler yapın..Yeni Moda Gümüş Fularlı Abiye Bone ile Işıltınız Göz KamaştırsınGü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gri Hazır Fularlı Bone

Kumaş Bilgis : sandyGri Hazır Fularlı Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz. Gri Hazır Fularlı Bonenin Renga Renk Fularlarıyla Değişik Kombinler Yapın, Şık ,Rahat ve Pratik Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştır..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Ekru Likralı Tesettür Bone

Ürün Rengi : ekruKumaş Bilgis : ince likralı örmeEkru Likralı Dış Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz. Büyüleyici Duruşuyla Ekru Likralı Dış Bone Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmaktadır. Bir numara diye..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Zümrüt Ekru Fularlı Bone Eşarp

Ürün Rengi : zümrüt ekru Kumaş cinsiKumaş Bilgis : Zümrüt Ekru Fularlı Bone Eşarp dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Dalgıç kumaş kullanılmıştır. Fular kısmı çıkabilir dilerseniz farklı Renk fular takabilirsiniz. Aişe Tesettür sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri üretirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyor. Zümrüt Ekru Fularlı Bone Eşarp Şıklığı..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL