Siyah Desenli Zincir Bone Şal

Yeni Sezon , Siyah Desenli Zincir Bone Şal İle Kombinin TamamlanacakTesettürlü bayanların kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız. Siyah Desenli Zincir Bone Şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan, modeli ile de bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir.Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İster bone olarak iste..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Haki Çiçek Şal Bone

İçinizi Açacak Son Bahar Renkleriyle Haki Çiçek Şal Bone İle Şık, Rahat, Pratik Viskon Krep kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Haki Çiçek Şal Bone günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katacaktır. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Haki Çiçek Şal Bone modeli Kolaylıkla yapılabiliyor. Saatlerce uğr..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Desenli Şal Bone

Desenli Siyah Desenli Şal Bone Şıklığını GösterirKumaş Cinsi : Full likralı sandy Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu  Şal bone modelleri bu yıl dahada gözde Desenlerle karşınızda. Yaz Koleksiyonu için hazırladığımız fularlı bone modellerimiz arasında siyah tabi k..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kırık Beyaz Hazır Fularlı Bone

Ürün Kodu : tb2052Kumaş Bilgis : ince dalgıç kumaşKırık Beyaz Hazır Fularlı Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz. Zarafetin Rengi, Kırık Beyaz Hazır Fularlı Bonenin Renga Renk Fularlarıyla Değişik Kombinler Yapın Her kafa ve tabi yüz şekli için uyg..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Somon Hazır Bone

Kumaş Bilgisi : dokumaSomon Hazır Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz.Soft Renklerin Vazgeçilmezi, Somon Hazır BoneHer kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmaktadır. Bir numara diyebileceğiniz ölçüde iddialı olma..

70,20TL Vergiler Hariç: 65,00TL

Vişne Desenli Fularlı Bone

Vişne Desenli Fularlı Bone    ile TamamlanacakKumaş Cinsi : Bone Full likralı viskon , fular şifon Ürün Özelliği : hazır bone, çıkartılabilir fular. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gold Fularlı Bone

Gold Fularlı Bone   ile TamamlanacakKumaş Cinsi : Bone Full likralı viskon , fular şifon Ürün Özelliği : hazır bone, çıkartılabilir fular. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mor Fularlı Bone

Mor Fularlı Bone  ile TamamlanacakKumaş Cinsi : Bone Full likralı viskon , fular şifon Ürün Özelliği : hazır bone, çıkartılabilir fular. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Fuşya Fularlı Bone

Fuşya Fularlı Bone  ile Tamamlanacak Kumaş Cinsi : Bone Full likralı viskon , fular şifon Ürün Özelliği : hazır bone, çıkartılabilir fular. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Desenli Şal Bone

Siyah Nar Çiçeği Desenli Şal Bone Yaz Günlerini Canlandıracak Kumaş Cinsi : Viskon Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Gold Krem Desenli Şal Bone

Siyah Gold Krem Desenli Şal Bone Likralı viskon kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Siyah Gold Krem Desenli Şal Bonegünlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katacaktır. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Siyah Gold Krem Desenli Şal Bone modeli kolaylıkla yapılabiliyor. Saatlerce uğraşmaya gerek kalmı..

65,01TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Desenli Fularlı Şal Bone

Desenli Fularlı Şal Bone Likralı dalgıç kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Siyah Gold Çiçek Desenli Şal Bone günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katacaktır. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Desenli Fularlı Şal Bone   modeli Kolaylıkla yapılabiliyor. Saatlerce uğraşmaya gerek ka..

65,01TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Vişne Fularlı Bone

Ürün Rengi : ekruKumaş Bilgis : ince likralı örmeBahar Şıklığı Vişne Fularlı Bone ile Buluştu Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri olan fularlı bonele..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Gri Zebra Tokalı Bone

Fular Şıklığıyla Siyah Gri ZebraTokalı Bone Yaz günlerinin KurtarıcısıKumaş Cinsi : Viskon Krep Ürün Özelliği : Hazır bone. Çıkartılabilir fular özelliği   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Kadınsı Desenlerden zebra Desenli fularıyla siyah viskon krep kumaştan üretilmiş Siyah Gri Zebra Tokalı Bone her hanımın vazgeçilmezi olacak. Siyah ekru, ve gri ağırlıklı Dese..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gold Krem Hazır Türban

Gold Krem Hazır Türban İle Tarzını Sergile Çeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Gold Krem Hazır Türban fularlı yada fularsız kullanılmaktadır.Yumuşak viskon kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve kolay bir şekilde bozulmadan takılabilir. Bir kaç saniyede renk renk, desen desen ve farklı modellerde bulunan bu boneyi hemen bağlaya..

65,00TL 59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Somon Fularlı Tesettür Bone

Çiçek Desenli Somon Fularlı Tesettür Bone Hem Spor Hem Tarz Kumaş Cinsi : Full likralı sandy Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu  Yepyeni bir sezona hazırmısınız. Tatil hazırlıkları başladı mı? Peki tatilde en çok hangi parçalara ihtiyacınız var?   Özellikl..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Desenli Tesettür Bone

​Trend Renk Kombinleri, Siyah Desenli Tesettür Bone ile Kot Şıklığınızı Tamamlayın Esnek Sandy kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. İndigo Kamuflaj Desenli Şal Boneye farklı fularlar takarak değişik kombinler yapıp günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katar. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir mo..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Puanlı Tesettür Bone

​ Zarafet ve Şıklık Siyah Puanlı Tesettür Bone ile Bir Arada Kumaş Cinsi : Krep Viskon Ürün Özelliği : Likralı kumaş, ütü istemez, kırışmaz, hazır ürün. Yıkama: Bonesi 30 derecede yıkanabilir.      Zarafet ve şıklık Renklerin uyumu ve modelin rahatlığı ve kullanım Kolaylığı ile tesettürlü hanımların beğenisini kazanan fularli bone Koleksiyonumuzda Renkler ve Desenler oldukça fazla size uygun olanı mutlaka mevcuttur. Modern çizgisi ve her sezona damgasını vuran tasarımlar ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Jakarlı Vişne Krem Hazır Türban

Jakarlı Vişne Krem Hazır Türban İle Tarzını SergileÇeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Jakarlı Vişne Krem Hazır Türban ister dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır.Yumuşak İpek Tafta kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir kaç sa..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Zümrüt Fularlı Hazır Bone

Kumaş Bilgisi : SandyZümrüt Fularlı Hazır Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz.Soft Renklerin Vazgeçilmezi, Zümrüt Fularlı Hazır Bone Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmaktadır. Bir numara diyebileceğiniz ö..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah Kiremit Desenli Şal Bone

Siyah Kiremit Desenli Şal BoneLikralı dalgıç kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Siyah Kiremit Desenli Şal Bone günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katacaktır. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Siyah Kiremit Desenli Şal Bone modeli Kolaylıkla yapılabiliyor. Saatlerce uğraşmaya gerek kalmıyor ve k..

65,01TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kırmızı Siyah Desenli Şal Bone

​Her Zaman Moda Renklerden Kırmızı Siyah Desenli Şal Bone ile Göz Alın Esnek Sandy kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Kırmızı Siyah Desenli Şal Boneye farklı fularlar takarak değişik kombinler yapıp günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katar. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Kırmızı Siyah Des..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Haki Fularlı Bone Eşarp

Ürün Rengi : Haki Kumaş cinsiKumaş Bilgis : Haki Üç Renk Fularlı Bone Eşarp dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sandy kumaş kullanılmıştır. Fular kısmı çıkabilir dilerseniz farklı Renk fular takabilirsiniz. Krem haki yeşil ve kuşkonmaz yeşili Renklerinde 3 farklı fuları ile değişik kombinler yapabilirsiniz. Haki Üç Renk Fularlı Bone Eşarp İle Farklı Kombinler Yap Her kafa ve tabi yüz şekl..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Asimetrik Desenli Şal Bone

​Spor Şık Kombinler Asimetrik Desenli Şal Bone ile Şıklığınız Göz Kamaştırsın Esnek Sandy kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Mürdüm Asimetrik Desenli Şal Boneye farklı fularlar takarak değişik kombinler yapıp günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katar. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir mod..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gri Tesettür Bone

Triko Şıklığı , Gri Tesettür Bone İle Kış Şıklığını Göster her hafta sezona damga vuracak Renk ve Desenlerde yeni ürünler üretiyor. Hardal Triko Zincir Bone Şal kışın vazgeçilmez rengi ve triko fitilli kumaşıyla göz dolduruyor. Saniyeler içinde takılan gün içinde size kullanım Kolaylığı sağlayan modeli ile siz pratik hanımların kurtarıcısı oldu.Sezonun en çok satan zircir bone şal modeli , uygun fiyat ve kalite ile yepyeni Renk ve Desenlerle 2018 bone şal modelleri arasında tekrar s..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Leopar Desen Bone Şal

Leopar Desen Bone Şal ile Gözler Üzerinizde Olacak Kumaş Cinsi : Sandy Ürün Özelliği : Hazır bone. Ütü istemez, kırışmaz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu :  Kullanım Kolaylığı, şıklığı ile her kombininizi tamamlayabileceğiniz bir ürün ile karşınızdayız. Siyah giymeyi çok seviyorsunuz ve yanına da Renk mi arıyors..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mavi Hazır Türban Bone

Sportif Kombinler İçin İlk Tercihiniz Mavi Hazır Türban Bone Olacak Kumaş Cinsi : Likralı Sandy Ürün Özelliği : Hazır türban bone. Her mevsim kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu     Mavi Hazır Türban Bone günlük kullanımlarınız için yeni sezon bone modelleri arasında satışa sunuldu. Likralı sandy kumaş ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Fularlı Şal Bone Modelleri

Siyah Şıklığıyla Fularlı Şal Bone Modelleri Şıklığınızı Tamamlayacak Kumaş Cinsi : Viskon Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Stüdyo çekimlerinden dolayı renkte yanılma olabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Beyaz Puanlı Şal Bone

​Saflığın ve Temizliğin Rengi Beyaz Puanlı Şal Bone ile Göz Alın Viskon krep kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Beyaz Puanlı Şal Boneye farklı fularlar takarak değişik kombinler yapıp günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katar. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Beyaz Puanlı Şal Bone modeli Ko..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bordo Fularlı Şal Bone

Bordo Fularlı Şal Bone ile Bone Rahatlığına Sizde Kavuşun   Viskon kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Bordo Fularlı Şal Bone Boneye farklı fularlar takarak değişik kombinler yapıp günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katar. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Mürdüm Şal Bone modeli kola..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bordo Desenli Fularlı Şal Bone

Kendinden Deseniyle , Bordo Fularlı Şal Bone Şık Kombinlerinizi Tamamlayacak Kumaş Cinsi : Viskon Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.Tavsiyemiz elde yıkamadır. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Fularlı şal boneler son zamanların en gözde modeli oldu. Farklı fularlar takarak bir çok far..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Somon Fularlı Şal Bone

Sade ve Şık Somon Fularlı Şal Bone Tarz Hanımlar İçin Kumaş Cinsi : Full likralı sandy Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu Bu yılın trendleri belli oldu. Tesettür bone modellerinde çok tercih edilen modellerden biri fularlı şal boneler. Üzerinden geçen fula..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Ekru Fularlı Şal Bone

Bu Yılın Modası Açık Renkler,  Ekru Fularlı Şal Bone ile Yaz Şıklığı Satış rekorları kıran fularlı şal bonelerin yazlıklarını üretime aldık. Her yüz şekline uygun Kolay kullanıma sahip olan fularlı tesettür bone modelleri kış aylarında da vazgeçilmeziniz olacak. Saniyeler içinde hazır olan fularlı bonelere farklı Renkler takarak kombinlerinizi Renklendirebilirsiniz. En şık tesettür bone modellerini Aişe tesettür farkıyla temin edebilirsiniz. Viskon krep kumaşa sahip Ekru Fularlı Şal Boneyle şı..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kırmızı Desenli Şal Bone

​Trend Renk Kombinleri, Kırmızı Desenli Şal Bone ile Şıklığınızı Tamamlayın Esnek Sandy kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Kırmızı Desenli Şal Boneye farklı fularlar takarak değişik kombinler yapıp günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katar. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Kırmızı Desenli Şa..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Beyaz Çizgili Hazır Fularlı Bone

Beyaz Siyah Şıklığı Siyah Beyaz Çizgili Hazır Fularlı Bone ile Buluştu Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah Desenli Zincir Şal Bone

Kışın Vazgeçilmez Kumaşı, Siyah Desenli Zincir Şal Bone Tarzınızı Yansıtacak Kumaş Cinsi : Dalgıç Ürün Özelliği : Likralı kumaş, ütü istemez, kırışmaz, hazır ürün.   Yıkama: Bonesi 30 derecede yıkanabilir. Yaz kış kullanabileceğiniz kombinlerinizin tamamlayıcı rengi siyah ağırlıklı Siyah Desenli Zincir Şal Bone yeni sezon ürünlerimiz arasında. Günlük yada spor kıyafetlerinizle uyumlu olan ürünlerimiz kullanım Kolaylığı ile hanımların vazgeçilmezi oldu. Şal bağlama teknikleri aramaktan yorulduy..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Desenli Fularlı Şal Bone

​ Siyah Desenli Fularlı Şal Bone ile Şıklığınız Tamamlanacak     Kumaş Cinsi : Viskon Krep , fuları şifon Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü EDİTÖRÜN NOTU : Viskon penye kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Siyah Desenli Fularlı Şal B..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Tesettür Bone

Desenli Fularıyla Siyah Tesettür Bone Kolay Kullanıma SahipKumaş Cinsi : Viskon Krep , fuları şifon Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Desenli Hazır Türban

​Bej Siyah Desenli Hazır Türban Gün İçinde Şıklığınızı TamamlarKumaş Cinsi : Full likralı Viskon krep Ürün Özelliği : Hazır türban bone Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Hazır Bone Şal

Tak ve Çık Lacivert Hazır Bone Şal ile çok rahat edeceksiniz...Aişe tesettür'den bir yenilik daha.. Bone şal kullanmak istiyorsunuz ama şifon ürünlerle rahat etmiyormusunuz ? Sizler için viskon krep bone ve saten fular şal rahatlığını bir araya getirdik. Lacivert Hazır Bone Şal modelimiz makinada düşük ısıda yıkanmaya uygundur. Kırışma ve terleme yapmaz. Kafanız hava alır.Uzun süreli kullanımlara uygun, yıpranmaya dayanıklı olan bu ürünler hanımlara Kolaylık sağlıyor. Kuaföre gitmeden , zaman k..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Puantiyeli Şal Bone

Aişe Tesettür Lacivert Puantiyeli Şal Bone ile Şıklığınız Göz Kamaştırsın Likralı ince dalgıç kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Lacivert Puantiyeli Şal Bone günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katacaktır. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Lacivert Puantiyeli Şal Bone modeli Kolaylıkla yapılab..

65,01TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Fularlı Mürdüm Tesettür Bone

Çiçek Desenli Fularlı Mürdüm Tesettür Bone Hem Spor Hem Tarz Kumaş Cinsi : Full likralı sandy Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Fularlı Bone Modelleri

Siyah Fularlı Bone Modelleri Şıklığınızı Tamamlayacak Kumaş Cinsi : Full likralı viskon krep Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün NotuSezonun gözdesi olan fularlı şal bone modellerine yeni fular seçenekleri ekliyoruz. En çok tercih edilen rengiyle Siyah Fularlı Bone Model..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Desenli Tokalı Tesettür Bone

Lacivert Desenli Tokalı Tesettür Bone Şık Hanımların Tercihi Pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Zümrüt Desenli Tokalı Bone tokalı kullanımıyla favori modellerimizden biri oldu. Şifon kumaş olduğu için makinada yıkamaya uygundur. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan takılabilir. Büzgülü kısmı kafanıza ortayın ve kendi kumaşından olan tokası ile saç toplar gibi toplayın bu kadar basit. Kalan uçları ister enseden iç kısma..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Desenli Bone Modelleri

Zümrüt Yeşili Desenli Bone Modelleri Yeni Sezonda Sizlerle Kumaş Cinsi : Full likralı viskon krep Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Siyah ve bahar şıklığının ana Renkleriyle kombinlenmiş olan Desenli bone modelleri sayesinde kombinleriniz muhteşem olacak. Kolay k..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Mürdüm Çiçekli Pratik Şal

Ürün Rengi : siyah-mürdümKumaş Bilgis : likralı viskon krepSiyah Mürdüm Çiçekli Pratik Şal Hayatınıza Kolaylık KatarHazır boneler şıklığınızı tamamlayacak. İster fularını değiştirin istersenizde üzerindeki fularıyla kullanın. Bir çok seçenekle kullanabileceğiniz özel tasarım bone tam kafanızı sarar. Gün içinde hayatınıza Kolaylık katar...

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Beyaz Bone Modelleri

Sarı Desenli Fularıyla Beyaz Bone Modelleri Bu Yazın Moda RengiKumaş Cinsi : Full likralı sandy Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu  Moda Renklerle hazırladığımız yeni Kolesiyonumuzda taiki bu yılın rengi sarı olmazsa olmaz. Beyazla kombin olarajk hazırladığımız f..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Saks Mavi Hazır Fularlı Bone Eşarp

Ürün Rengi : siyah saks mavi Kumaş cinsiKumaş Bilgis : Siyah Saks Mavi Hazır Fularlı Bone Eşarp dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sandy kumaş kullanılmıştır. Fular kısmı çıkabilir dilerseniz farklı Renk fular takabilirsiniz. Aişe Tesettür sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri üretirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyor. Siyah Saks Mavi Hazır Ful..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gri Tonlamalı Fularlı Bone

Ürün Rengi : gri tonlarıKumaş Bilgis : süpremGri Tonlamalı Fularlı Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz. Gri Tonlamalı Fularlı Bone Şıklığınıza Şıklık Katacak Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmaktadır. Bir..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Piliseli Fularlı Şal Bone

Yılın En Çok Satan Modeli Siyah Piliseli Fularlı Şal Bone Yeniden Üretimde Yaz kış kullanabileceğiniz siz pratik hanımlar için ürettiğimiz fularlı şal boneler satış rekorları kırıyor. Kullanım Kolaylığı ve her yüz şekline uygun olması sebebiyle tercih edilen fularlı bonelerimize farklı fularlar takarak her kombininizle uyumlu hale getirebilirsiniz. Tesettür kombinlerinizin tamamlayıcısı olacak olan hazır bonelerimizi saniyeler içinde takabilirsiniz. Drapeli esnek süprem kumaşa sahip Siyah Pili..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Somon Fularlı Bone

Yaz Şıklığı Somon Fularlı Şal Bone ile Tamamlanacak Kumaş Cinsi : Bone Full likralı viskon , fular şifon Ürün Özelliği : hazır bone, çıkartılabilir fular. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL