Lacivert Tül Fularlı Bone

Yılın En Çok Satan Modeli Lacivert Tül Fularlı Bone Yeniden Üretimde İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Yaz kış kullanabileceğiniz siz pratik hanımlar için ürettiğimiz fularlı şal boneler satış rekorları kırıyor. Kullanım kolaylığı ve her yüz şekline uygun olması sebebiyle tercih edilen fularlı bonelerimize farklı fularlar takarak her kombininizle uyumlu hale getirebilirsiniz. Tesettür kombinle..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Dantel Fularlı Bone

Lacivert Dantel Fularlı Bone Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Likralı viskon Ürün Özelliği : Hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Kullanım videolarına youtube kanalından bakabilirsiniz. Fuları ile farklı bağlama şekilleri yapılabilir. 2 parçadan oluşmaktadır. Dantel Fular desenleri değişkenlik gösterebilmektedir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Yazılı Fularlı Bone

Siyah Yazılı Fularlı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Likralı viskon Ürün Özelliği : Hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Kullanım videolarına youtube kanalından bakabilirsiniz. Fuları ile farklı bağlama şekilleri yapılabilir. 2 parçadan oluşmaktadır. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gold Siyah Fularlı Bone

Gold Siyah Fularlı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Simli Triko Ürün Özelliği : Hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Kullanım videolarına youtube kanalından bakabilirsiniz. Fuları ile farklı bağlama şekilleri yapılabilir. 2 parçadan oluşmaktadır. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Pudra Çiçek Desen Fularlı Bone

Pudra Çiçek Desen Fularlı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Likralı viskon Ürün Özelliği : Hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Kullanım videolarına youtube kanalından bakabilirsiniz. Fuları ile farklı bağlama şekilleri yapılabilir. 2 parçadan oluşmaktadır. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bordo Puanlı Fularlı Bone

Bordo Puanlı Fularlı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Likralı viskon Ürün Özelliği : Hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Kullanım videolarına youtube kanalından bakabilirsiniz. Fuları ile farklı bağlama şekilleri yapılabilir. 2 parçadan oluşmaktadır. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Siyah Işıltılı Fularlı Bone

Siyah Işıltılı Fularlı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Likralı viskon Ürün Özelliği : Hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Kullanım videolarına youtube kanalından bakabilirsiniz. Fuları ile farklı bağlama şekilleri yapılabilir. 2 parçadan oluşmaktadır. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Beyaz Dantel Fularlı Bone

Beyaz Dantel Fularlı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Likralı viskon Ürün Özelliği : Hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Kullanım videolarına youtube kanalından bakabilirsiniz. Fuları ile farklı bağlama şekilleri yapılabilir. 2 parçadan oluşmaktadır. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Beyaz Siyah Çiçek Fularlı Bone

Beyaz Siyah Çiçek Fularlı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Likralı viskon Ürün Özelliği : Hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Kullanım videolarına youtube kanalından bakabilirsiniz. Fuları ile farklı bağlama şekilleri yapılabilir. 2 parçadan oluşmaktadır. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Haki Gold Fularlı Bone

Haki Gold Fularlı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Likralı viskon Ürün Özelliği : Hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Kullanım videolarına youtube kanalından bakabilirsiniz. Fuları ile farklı bağlama şekilleri yapılabilir. 2 parçadan oluşmaktadır. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Lila Çiçek Fularlı Bone

Lila Çiçek Fularlı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Likralı viskon Ürün Özelliği : Hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Kullanım videolarına youtube kanalından bakabilirsiniz. Fuları ile farklı bağlama şekilleri yapılabilir. 2 parçadan oluşmaktadır. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Lila Fularlı Bone

Lila Bone Şal ile Şıklığınız Taçlansın Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır türban bone. Yazlık kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu             Hazır türbanları günlük hayatta da kullanmak isteyen muhazakar hanımlarımız için tasarladığımız lila bone şal ile karşınızdayız. Yazlık kulla..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Lacivert Taba Fularlı Bone

Lacivert Taba Fularlı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Likralı viskon Ürün Özelliği : Hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Kullanım videolarına youtube kanalından bakabilirsiniz. Fuları ile farklı bağlama şekilleri yapılabilir. 2 parçadan oluşmaktadır. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü   ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Füme Mavi Fularlı Bone

Füme Mavi Fularlı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Likralı viskon Ürün Özelliği : Hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Kullanım videolarına youtube kanalından bakabilirsiniz. Fuları ile farklı bağlama şekilleri yapılabilir. 2 parçadan oluşmaktadır. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Füme Bordo Desen Fularlı Bone

Füme Bordo Desen Fularlı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Likralı viskon Ürün Özelliği : Hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Kullanım videolarına youtube kanalından bakabilirsiniz. Fuları ile farklı bağlama şekilleri yapılabilir. 2 parçadan oluşmaktadır. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Füme Fularlı Bone

Füme Fularlı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Likralı viskon Ürün Özelliği : Hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Kullanım videolarına youtube kanalından bakabilirsiniz. Fuları ile farklı bağlama şekilleri yapılabilir. 2 parçadan oluşmaktadır. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Lacivert Hardal Fularlı Bone

Lacivert Hardal Fularlı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Likralı viskon Ürün Özelliği : Hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Kullanım videolarına youtube kanalından bakabilirsiniz. Fuları ile farklı bağlama şekilleri yapılabilir. 2 parçadan oluşmaktadır. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Haki Çiçek Fularlı Bone

Haki Çiçek Fularlı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Likralı viskon Ürün Özelliği : Hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Kullanım videolarına youtube kanalından bakabilirsiniz. Fuları ile farklı bağlama şekilleri yapılabilir. 2 parçadan oluşmaktadır. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Siyah Beyaz Tesettür Fularlı Bone

Siyah Beyaz Tesettür Fularlı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Likralı viskon Ürün Özelliği : Hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Kullanım videolarına youtube kanalından bakabilirsiniz. Fuları ile farklı bağlama şekilleri yapılabilir. 2 parçadan oluşmaktadır. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Hazır Gri Fularlı Bone

Hazır Gri Fularlı Bone ile Şıklığınızı Tamamlayın Kumaş Bilgisi : süprem İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Hazır Gri Fularlı Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da kolaylık..

49,00TL Vergiler Hariç: 45,37TL

Siyah Kırmızı Fularlı Bone

Yılın En Çok Satan Modeli Beyaz Siyah Kırmızı Fularlı Bone Yeniden Üretimde İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Yaz kış kullanabileceğiniz siz pratik hanımlar için ürettiğimiz fularlı şal boneler satış rekorları kırıyor. Kullanım kolaylığı ve her yüz şekline uygun olması sebebiyle tercih edilen fularlı bonelerimize farklı fularlar takarak her kombininizle uyumlu hale getirebilirsiniz. Te..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mavi Puanlı Fularlı Bone

Yılın En Çok Satan Modeli Mavi Puanlı Fularlı Bone Yeniden Üretimde İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Yaz kış kullanabileceğiniz siz pratik hanımlar için ürettiğimiz fularlı şal boneler satış rekorları kırıyor. Kullanım kolaylığı ve her yüz şekline uygun olması sebebiyle tercih edilen fularlı bonelerimize farklı fularlar takarak her kombininizle uyumlu hale getirebilirsiniz. Tesettür komb..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Beyaz Siyah Fularlı Bone

 Yılın En Çok Satan Modeli Beyaz Siyah Fularlı Bone Yeniden Üretimde İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Yaz kış kullanabileceğiniz siz pratik hanımlar için ürettiğimiz fularlı şal boneler satış rekorları kırıyor. Kullanım kolaylığı ve her yüz şekline uygun olması sebebiyle tercih edilen fularlı bonelerimize farklı fularlar takarak her kombininizle uyumlu hale getirebilirsiniz. Tesettü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kahve Bordo Fularlı Bone

Kahve Bordo Fularlı Bone ile Şıklığınızı Tamamlayın Kumaş Bilgisi : süprem İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Kahve Bordo Fularlı Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusun..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Siyah Çiçekli Fularlı Bone

Kumaş Bilgisi : süprem İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Siyah Çiçekli Fularlı Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da kolaylıkları es geçmiyoruz. Siyah Çiçekli Fu..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Gri Desenli Fularlı Bone

Ürün Rengi : gri tonları Kumaş Bilgisi : süprem İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Gri Desenli Fularlı Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da kolaylıkları es geçmiyoru..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Fularlı Hazır Bone

Kumaş Bilgisi : süprem İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Siyah Çiçekli Fularlı Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da kolaylıkları es geçmiyoruz. Siyah Fularlı Ha..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Bej Kahve Fularlı Bone

Kumaş Bilgisi : süprem İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Bej Kahve Fularlı Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da kolaylıkları es geçmiyoruz. Bej Kahve Fularlı Bone Ş..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Kahve Biritli Bone

​ Kumaş Bilgisi : süprem İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Kahve Biritli Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da kolaylıkları es geçmiyoruz. Kahve Biritli Bone il..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Fularlı Siyah Şal Bone

 Siyah Fularlı Şal Bone Şık Kombinlerinizi Tamamlayacak Kumaş Cinsi : Full likralı viskon Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.Tavsiyemiz elde yıkamadır. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Fularlı şal boneler son zamanların en gözde modeli oldu. Farklı fularlar takarak b..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Taba Renkli Fularlı Bone

​ Koyu Bordo Tesettür Tunik Modelleri Çok Rahat Kumaş Özelliği : Örme Triko Kumaş Bilgisi : süprem İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Taba Renkli Fularlı Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri be..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Yazılı Fularlı Bone

Kumaş Bilgisi : süprem İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Yazılı Fularlı Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da kolaylıkları es geçmiyoruz. Yazılı Fularlı Bone i..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Gülkurusu Çiçekli Fularlı Bone

Şıklık Gülkurusu Fularlı Bone ile BuluştuKumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır türban bone. Yazlık kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Lila Çiçekli Fularlı Bone

Lila Bone Şal ile Şıklığınız Taçlansın Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır türban bone. Yazlık kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Mavi Fularlı Bone

Lila Bone Şal ile Şıklığınız Taçlansın Şık ve Rahat Mavi Fularlı Bone Kumaş Cinsi : viskon Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri olan fularlı boneler de toprak tonları ağırlı o..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Mürdüm Çiçekli Fularlı Tesettür Bone

Bahar Şıklığı Vişne Fularlı Bone ile Buluştu Çiçek Desenli Mürdüm Fularlı Tesettür Bone Hem Spor Hem Tarz Kumaş Cinsi : Likralı Viskon Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. Tavsiyemiz elde yıkamadır. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu   Baharın gelişiyle içimizdeki ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Beyaz Mavi Fularlı Bone

Sade Şıklığı Beyaz Mavi Fularlı Bone ile Buluştu Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Pudra Çiçek Desen Fularlı Bone

Pudra Çiçekli Fularlı Bone Yaz Şıklığınız İçin Kumaş Cinsi : viskon  Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri olan fularlı boneler de toprak tonları ağırlı olan Çiçekli Fularlı B..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Bej Fularlı Şal Bone

Her Zaman Moda Olan Renk, Bej Fularlı Bone ile Tamamlayıcı Kombinler Yapabilirsiniz Bej Fularlı Bone tesettür abiyelere ve günlük kıyafetlere uygunluğu ile göze çarpıyor. Bej rengiyle ve desenli fularıyla zarif ve şık bir görünüme sahip olan fularlı abiye bone sayesinde çok daha güzel bir tarz yakalayacaksınız. Hazır olarak sunulan boneler size kullanım kolaylığı da sağlıyor. Hem zamanda hem enerjiden tasarruf ediyorsunuz. Fiyatları da uygun olan ürünler herkes için uygun oluyor. Her yüz tipi i..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Beyaz Fularlı Şal Bone

 Beyaz Fularlı Şal Bone Şık Kombinlerinizi Tamamlayacak Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Çiçek Desenli Fularlı Bone

Çiçek Desenli Fularlı Bone ile Sadeliğini TamamlaKumaş Cinsi : İthal viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Vişne Hazır Fularlı Bone

Çiçekli Vişne Hazır Fularlı Bone ile Şıklığınız Tamamlanacak Kumaş Cinsi : Viskon Ürün Özelliği : Hazır bone , fularlı ve fularsız kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Kırmızı Desenli Fularlı Bone

Lila Bone Şal ile Şıklığınız Taçlansın Gold Kırmızı Desenli Fularlı Bone ile Şıklığınız Tamamlanacak Kumaş Cinsi : Viskon Ürün Özelliği : Hazır bone , fularlı ve fularsız kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Lila Fularlı Bone

Lila Bone Şal ile Şıklığınız Taçlansın Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır türban bone. Yazlık kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Mint Yeşili Fularlı Şal Bone

Yılın Moda Rengi, Mint Yeşili Fularlı Bone ile Tamamlayıcı Kombinler Yapabilirsiniz Mint Yeşili Fularlı Bone tesettür abiyelere ve günlük kıyafetlere uygunluğu ile göze çarpıyor.Mint yeşili rengiyle ve leopar desenli fularıyla zarif ve şık bir görünüme sahip olan fularlı abiye bone sayesinde çok daha güzel bir tarz yakalayacaksınız. Hazır olarak sunulan boneler size kullanım kolaylığı da sağlıyor. Hem zamanda hem enerjiden tasarruf ediyorsunuz. Fiyatları da uygun olan ürünler herkes için uygun ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Zümrüt Asimetrik Desenli Şal Bone

Bu Yılın Favori Rengi Zümrüt Asimetrik Desenli Şal Bone ile Tarzını Göster   Esnek Sandy kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Zümrüt Asimetrik Desenli Şal Boneye farklı fularlar takarak değişik kombinler yapıp günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katar. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

İndigo Sandy Hazır Bone

Ürün Rengi : indigo maviKumaş Bilgis : sandyİndigo Sandy Hazır Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz. İndigo Sandy Hazır Bone İle Hem Şık Hem Pratik Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmaktadır. Bir numara diy..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Gri Tesettür Bone

Yeni Sezonda Tercihin Gri Tesettür Bone , Trendi Kaçırma Gri Tesettür bone her mevsim vazgeçilmeziniz olacak. Fularlı yada fularsız olarak kullanabilirsiniz. Fularsız kullanımda üzerine çeşitli eşarplar takarak kendi stilinizi oluşturun. Gri rengi bir çok renkle kombin yapabilirsiniz. Bone likralı sandy kumaştan fuları şifon kumaştan üretilmiştir.30 derecede makinada yıkanabilir. Şık rahat pratik hazır bone modellerimizi sitemizden çeşitli ödeme kolaylıklarıyla temin edebilirsiniz...

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Kırmızı Hazır Fularlı Bone

Lacivert Kırmızı Hazır Fularlı Bone ile Şıklığınız Tamamlanacak Kumaş Cinsi : Viskon  Ürün Özelliği : Hazır bone , atkılı ve atkısız kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Lacivert Puanlı Hazır Fularlı Bone

Çiçekli Fularıyla Yeşil Şapka Bone Cıvıl Cıvıl Kumaş Cinsi : astarlı dokuma Ürün Özelliği : Hazır şapka bone, fular dahildir. Fular çıkartılarak kullanıma uygundur. Yazlık Kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Gri Hazır Fularlı Bone

Şık ve Rahat Gri Hazır Fularlı Bone Vazgeçilmez Olacak Kumaş Cinsi : penye Ürün Özelliği : Farklı fularla kullanılabilen hazır biritli bone. Yazlık kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Gri Hazır Fularlı Bone yepyeni bir bone ve şapka birleşiminden doğmuş bir tasarım ürünüdür. Tesettür için özel bir kalıp kullanılmış olmasına rağmen aynı zamanda şapka olması ile başını örtmeyen hanımların ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Pudra Hazır Fularlı Bone

Pudra Hazır Fularlı Bone ile Buluştu Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri olan fularlı boneler de soft tonları ağırlı olan Gülkurusu Fularlı Bone yeni..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Fularlı Bone

Günümüzde birçok tesettürlü bayan tarafından tercih edilen fularlı bone çeşitleri, geniş alternatiflerle Sofia Tesettür’de. Fularlı bone kullanımı, birçok tesettür kullanıcısına konforlu bir alan oluşturmaya devam etmektedir. Fularlı bone modelleri 2021 koleksiyonunda da geniş bir yer tutarak, tesettürlü bayanların vazgeçilmez aksesuarı olmaya devam ediyor.


Birçok tesettürlü bayan günlük kullanımda ekseriyetle fularlı ve burgu bone modellerini tercih etmektedir. Oldukça spor ve klasik bir görüntüye sahip olan bu ürünler, birçok farklı durumda kullanılabilir. Sizlere özel olarak sunmuş olduğumuz bone ürünlerimizde kumaş kalitesini göz önünde bulunduran üretim sürecini itina ile gerçekleştiriyoruz.


Fularlı bone eşarp modelleri birçok farklı renk, desen, model ve kumaştan oluşuyor. Siz de tercih ettiğiniz renk ve desenler doğrultusunda alışverişlerinizi tamamlayarak güvenle sipariş verebilirsiniz.


Farklı Tarzlara Uygun Bone Modelleri

Fularlı bone modelleri birçok farklı tarzla uyum göstermektedir. Günlük kullanım için tercihlerinizi daha düz ve hareketsiz desenlerden yana kullanabilirsiniz. Özel gün ve davetler için desenli, iki renkli fularlı bonelerimize göz atabilirsiniz. Fularlı bone çeşitleri standart ölçüde üretilmektedir. Ayarlanabilir özelliği sayesinde konforlu ve rahat bir kullanım imkanı sunar.


Fularlı bone modelleri 2021 koleksiyonunda canlı renk ve desenler ön plana çıkmaktadır. Çok daha canlı renkler, toprak tonları ve nötr tonlar senenin moda renkleridir. Birçok giyim ürünüyle bir arada kullanarak oldukça tarz görüntülere imza atabileceğiniz en kaliteli fularlı bone modelleri sitemizde sizleri bekliyor.


Fularlı bone alternatifleri özel günlerde yerlerini çoğunlukla abiye bone modellerine bırakmaktadır. Abiye boneler daha iddialı ve gösterişli tarzlarıyla birçok tesettür bayanın ilk tercihi olmaya devam etmektedir.


Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Fularlı Bone

Firmamız Sofia Tesettür her zaman kalitesiyle paralellik gösteren ürünlerin satışını hedeflemektedir. Bu doğrultuda sunmuş olduğumuz fularlı bone modellerimiz, piyasa fiyatlarının altında fakat piyasa kalitesinin kat kat üstünde bir performans gösterir. Nefes aldıran, terletmeyen ve rahatsızlık vermeyecek kumaşlardan üretilen fularlı bone çeşitleri geniş ürün aralığı ile sizleri bekliyor.


Fularlı bone modelleri 2021 yılında da en çok tercih edilen bone çeşitlerinin başında geliyor. Kullanıcısına rahat bir kullanım sunarak, farklı tarzlara uyum gösteriyor. Sizler de hem kaliteli hem de en ucuz fularlı bone çeşitleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.


En kaliteli fularlı bone modelleri rakipsiz fiyat anlayışıyla Sofia Tesettür’de. Farklı tarzlarla uyum gösterecek ürünlerimizi Türkiye’nin dört bir yanına hızlı kargo fırsatı ile ulaştırmaya devam ediyoruz. Sizler de tesettür giyimin bir tamamlayıcısı olan fularlı boneleri sipariş vermek için güvenle sitemizi kullanabilirsiniz.


Nefes Aldıran Kaliteli Kumaşlı Bone Çeşitleri

Birçok tesettürlü bayanın fularlı bone alışverişinde en dikkat ettikleri ve önem verdikleri konu kumaş kalitesidir. Kumaş kalitesi ne kadar yüksek olursa, ürün o kadar kolay bir kullanım sunar. Biz sunmuş olduğumuz tüm fularlı bonelerde aynı yüksek kalite ilkesini göz önünde bulunduruyoruz.


Özellikle yaz aylarında nefes aldıran ince ve hafif kumaşlar tercih eden müşterilerimize en kaliteli fularlı bone modelleri sunuyoruz. Bu ürünler hafif ve ince dokuları sayesinde en sıcak yaz günlerinde dahi kullanıcılara rahat bir nefes aldırıyor. Sitemizde yer alan fularlı bone modelleri 2021 koleksiyonu ile sizler de tarzınıza uygun parçaları keşfedebilirsiniz.


Firmamız yüksek kalitede kumaş kullanımına özen göstermektedir. Tesettür giyimde kaliteli ve uygun fiyatlı bir adres olarak her zaman çizgimizi koruyor ve özenli ürünleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sizler de uzun vadede rahatlık sağlayan fularlı bonelere sitemizden rahatça ulaşabilirsiniz.