Desenli Bej Şapkalı Bone

Aişe Ürünleri Şapka Modelleri
Ürün Kodu: aise-t4699-4699
  • 70,00TL

Desenli Bej Şapkalı Bone Fularıyla Tam Kombin Oldu

Kumaş Cinsi : dokuma  Ürün Özelliği : Hazır şapka bone, fular dahildir. Fular çıkartılarak kullanıma uygundur. Yazlık ve mevsimlik Kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu   Rahat olmalı tesettür bone dediğin, insanı sıkmamalı ,üzmemeli, saçı baskılamalı, esnek olmalı, Kolay takılmalı ve pek tabi ki son derece şık olmalı. İşte tüm bunlar, aradığımız özellikler , bir hazır boneden beklediklerimiz. Tüm bu özellikleri kaç boneden kaçında bulabiliyoruz ki, şık ama rahat değil, esnek ama şık değil biz bir türlü yakalayamıyoruz istediklerimizi bir arada. Bütün bu mızmızlıkları bir tarafa bırakma vakti geldi artık. Tarz mı? EvetModa mı? Evet Sezon Renkleri rahatlığı şıklığı esnekliği hepsi bir arada artık. Güneşin zararlı ışıklarından da koruyoruz Desenli Bej Şapkalı bone ile sizleri. Malum güneş cildin birinci derece düşmanı. Bu detayı da atlamayan bir tasarım ürünü hazır bone şapka bonemiz. Gündeme ilk kış aylarında kaşe kumaşlar ile getirdiğimiz şapka bonemizde yazın favori Renklerini Desenlerini de harmanladık ve özel bir Koleksiyon açığa çıkardık. Oldukça gözde ürünler satış rekorları kırmaktadır. Teşekkürlerimizi elbette her geçen gün daha yeni daha özel modeller kumaşlar ve tasarımlarla gerçekleştirmekteyiz . Özgün bir çizgide özel türban tasarımları ile ilerleyen Aişe tesettür alanında tek rakibi kendisidir, kopyacıları ile rekabeti ürün kumaş Desen seçimi bunlardaki çeşit zenginliği kalitesi ile oluşturmakta olup sezona damga vuran tasarımlara imza atmaktadır. Seçkin tesettür giyim tarzına sahip ayrıcalıklı müşteri kitlesi ile her zaman gurur duyan Aişe tesettür tarz sahibi tesettürlü hanımlara hitap etmektedir. Yaz için farklı bone Koleksiyonu oluşturan ve ürün içeriği konusunda oldukça hassas davranan firma satış grafiğini değil başarı grafiğini esas almaktadır. Tesettür abiye Koleksiyonu ve günlük spor Koleksiyon olarak iki ana kategori mevcut yani hazır şal ve tesettür bone. 

Değerli müşterimiz;

Satın almış olduğunuz ürün bedeni veya numarası üzerinize olmaz ise info@sofiatesettur.com adresine sistemimize kayıtlı oldugunuz e-mail adresinden değişiklikle ilgili mail atarak ya da 0850 885 2 879 nolu telefon aracılığı ile talebinizi iletmelisiniz.

Değişim yapmak istediğiniz ürün deneme haricinde kullanılmış olmamalıdır.

Değiştirmek istenen ürünü faturada yer alan firma adresimize peşin ödemeli olarak Yurtiçi Kargo aracılığıyla gönderebilirsiniz. 

Yurtiçi İade Prosedürü:

Faturanın üzerinde yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak, teslim aldığınız kutu ve faturayla birlikte (varsa tüm aksesuarlarıyla) Yurtiçi Kargo ile ücretsiz iade yapabilirsiniz. İadenizi ücretsiz yapabilmek için Sofia Tesettür Kodunu Yurtiçi Kargo ile paylaşınız. 

Yurtiçi İadelerde Sofia Tesettür Yurtiçi Kargo Anlaşma Kodu: 382099127

İade ettiğiniz ürünler firmamıza ulaştıktan sonra, bilgilendirme SMS'i paylaşılmaktadır. Ürünler firmamıza ulaştığı andan itibaren 7 gün içerisinde iade işlemi gerçekleştirilir. 
 

İade Şartları:

Satın aldığınız ürünü (abiye kategorisindeki ürünler hariç) kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

Abiye kategorisindeki ürünleri; ambalajı açılmamış, etiketi koparılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmaları halinde, ürünü teslim aldığınız gün içerisinde kargoya teslim edilmesi şartıyla iade edebilirsiniz.

    Kötü           İyi