Kırık Beyaz Hazır Burgu Bone

Kırık Beyaz Hazır Burgu Bone İle Rahatlık ve ŞıklıkKırık Beyaz Hazır Burgu Bone, ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım Kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlanan bir modeldir. Kullan..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Leopar Burgu Bone

Leopar Burgu Bone Yaz Günlerinin Vazgeçilmezi Kumaş Cinsi : Full likralı viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Çiçek Desenli Burgu Bone

Çiçek Desenli Burgu Bone İle Rahatlık ve Şıklık Çiçek Desenli Burgu Bone, ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlanan bir modeldir. Kullanımı ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kahve Burgu Bone

Desenli Kahve Burgu Bone Işıltınızı Gösterecek Kumaş Cinsi : Penye Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Burgu Bone

Siyah Burgu Bone İle Rahatlık ve Şıklık Siyah Burgu Bone, ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım Kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlanan bir modeldir. Kullanımı Kolay olduğu gibi ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Leopar Desenli Bone Modelleri

Kadınsı Deseniyle Leopar Desenli Bone Modelleri Kadıların Vazgeçilmezi Kumaş Cinsi : Full likralı viskon krep Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Tesettür bone modelleri arasında bir çok seçenek , marka ve model bulunmakta. Hangi model hangi Renk ve hangi markayı tercih edeceğim diye düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. 20..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Desenli Yeşil Burgu Bone

Beyaz ve Desenli Yeşil Burgu Bone İçinizi Açan Renkleriyle Göz Dolduruyor Kumaş Cinsi : Full likralı viskon krep Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü     Her yıl gözde Desenlerle sezona damga vuran Aişe Tesettür bu yılda içinizi açacak Renkler ve Desenlerle karşınızda. 2010 yılından beri faaliyette olan firmamızın tüm ürünle..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Piliseli Desenli Burgu Bone

Pilise Şıklığı, Piliseli Desenli Burgu Bone Vazgeçilmeniz Olacak Trendi , modayı takip edenler sizler için her gün modellerimizi yeniliyoruz. Bu yılın modası pilise hemen hemen her kumaşta uygulanıyor. Bizde sizler için bonelerde pilise kumaş kullanarak şıklığınızı ve modayı bir araya getiriyoruz. Soft Renk geçişleri olan kullanılan hazır burgu bone modelimizi bir çok Renkle kombinleyebilirsiniz. Piliseli Desenli Burgu Bone günlük yada özel davetlerde kullabileceğiniz şık modeller arasında. Hazı..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Vişne Desenli Burgu Bone

Enerjik Kombinlerinizi Vişne Desenli Burgu Bone Tamamlanacak Kumaş Cinsi : Full likralı penye Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Yaz günlerinde içinizi açan renklerle kombinlerinizi tamamlamaya devam ediyoruz. Son zamanların gözde rengi olan vişne rengi kadınların gözde renkleri arasında. Yaz sezonda vit..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gold Desenli Burgu Bone

Siyah ve Gold Desenli Burgu Bone Tarzınızı Tamamlayacak Kumaş Cinsi : Full likralı viskon krep Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü   Koyu renk kombinlerinizi ve kotlarınızı tamamlayacak desenlerimiz hazırlandı. Gold ve siyah renklerinin ağırlıklı olduğu otantik bir desene sahip gold desenli burgu bon..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gri Spor Burgu Bone

Gri Spor Burgu Bone İle Rahatlık ve ŞıklıkGri Spor Burgu Bone, ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım Kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlanan bir modeldir. Kullanımı Kolay olduğu ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Vizon Desenli Tokalı Bone

Siyah Uyumuyla Vizon Desenli Tokalı Bone Şık ve Çok Pratik Kumaş Cinsi : Penye Ürün Özelliği : Hazır Tokalı bone. Tokalı kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bej Desenli Tokalı Bone

Siyah ve Haki Renkleriyle Bej Desenli Tokalı Bone Şık ve Modern Kumaş Cinsi : Dijital tül Ürün Özelliği : Hazır Tokalı bone Yotube kullanım videosu https://www.youtube.com/watch?v=hF0a1WcqRJ4 Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bej Desen Tokalı Bone

Siyah Puantiyesiyle Bej Desen Tokalı Bone Çok Tarz Oldu Kumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır Tokalı bone. Tokalı kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kolaj Desen Tokalı Bone

Dijital Tül Kumaşıyla Kolaj Desen Tokalı Bone Kullanların Favorisi Kumaş Cinsi : dijital tül Ürün Özelliği : Hazır Tokalı bone. Tokalı kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kot Desenli Tokalı Bone

Spor Deseniyle Kot Desenli Tokalı Bone Her Kombini Tamamlayacak Kumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır Tokalı bone. Tokalı kullanıma uygun.​ Spor Deseniyle Kot Desenli Tokalı Bone Her Kombini Tamamlayacak Kumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır Tokalı bone. Tokalı kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.  İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş gün..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Leopar Desenli Tokalı Bone

Feminen Deseniyle Leopar Desenli Tokalı Bone Tarzını Tamamlayacak Kumaş Cinsi : Medine ipeği Ürün Özelliği : Hazır Tokalı bone. Tokalı kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Desen Burgu Bone

Beyaz ve Lacivert Desen Burgu Bone Hayatınıza Kolaylık Katacak Kumaş Cinsi : Full likralı sandy Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Sarmaşık Desenli Burgu Bone

​Siyah Sarmaşık Desenli Burgu Bone ile Çiçek Şıklığı Desenli süprem penye kumaşa sahip olan bone kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Vizonun ağırlıklı olduğu bone günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Abiyeler için de bu boneleri kullanabilirsiniz. Abiyelerinize şık bir görüntü katacaktır. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Siyah Sarmaşık Desenli Burgu Bone modeli ko..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Mavi Burgu Bone

Siyah Mavi Burgu Bone İle Rahatlık ve Şıklık Siyah Mavi Burgu Bone, ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlanan bir modeldir. Kullanımı kolay ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Likralı Burgu Bone

Lacivert Likralı Burgu Bone İle Rahatlık ve Şıklık Lacivert Likralı Burgu Bone , ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlanan bir modeldir. Ku..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mavi Desenli Burgu Bone

Kumaş Cinsi : likralı viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Yeni sezon tesettür boneler hazırlandı. Hayatınızı kolaylaştıran burgu boneler satış rekorları kırıyor. Trend renkler, Muhteşem desenlerle bu yılın yeni tesettür boneleri hazırlandı. Rahat ve şık bir tarza sahip Mavi desenli burgu bone kaf..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Krem Nakışlı Burgu Bone

Farkını Gösteren, Krem Nakışlı Burgu Bone Rahatlık Sağlar Çiçek desenli çelik dokuma tok kumaştan üretilen hazır bonelerimiz üzerinde bulunan gold varak deseni sayesinde kombinlerinize farklı bir görüntü katar. Krem, indigo ve lacivert tonlarının ağırlıklı olduğu çiçek desenli tesettür boneyi günlük ve öze davetlerde rahatlıkla kullabilirsiniz. Her yüz şekline uygun olan Krem Nakışlı Burgu Bone ile çok rahat edeceksiniz. Kullanışlı olması sebebiyle satış rekorları kıran bone modellerimize her g..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gri Burgulu Hazır Bone

Yeni Sezon, Yeni Model, Gri Burgulu Hazır Bone İle Farkını Göster Gri Burgulu Hazır Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz yeni sezon bone modelleri arasında satışa sunuldu. Esnek penye kumaş kullanılmıştır.Ödeme ve fiyat konusunda kolaylıklar sağlayan Aişe tesettürden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Her yüz şekline uyumlu Gri Hazır Bone ile göz kamaştırın. Makinada yıkamaya uygundur. Kumaşı kalitesiyle göz doldurur ve saniyeler için..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kahverengi Burgulu Hazır Bone

Yeni Sezon, Yeni Model, Kahverengi Burgulu Hazır Bone İle Farkını Göster Kahverengi Burgulu Hazır Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz yeni sezon bone modelleri arasında satışa sunuldu. Likralı varaklı çelik dokuma kumaş kullanılmıştır.Tok bir kumaşı vardır. Ödeme ve fiyat konusunda kolaylıklar sağlayan Aişe tesettürden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Her yüz şekline uyumlu Kahverengi Burgulu Hazır Bone ile göz kamaştırın. Makinada..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Beyaz Burgulu Hazır Bone

Yeni Sezon, Yeni Model, Siyah Beyaz Burgulu Hazır Bone İle Farkını Göster Siyah Beyaz Burgulu Hazır Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz yeni sezon bone modelleri arasında satışa sunuldu. Esnek penye kumaş kullanılmıştır.Ödeme ve fiyat konusunda kolaylıklar sağlayan Aişe tesettürden kolaylıkla temin edebilirsiniz...

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Burgulu Hazır Bone

Yeni Sezon, Yeni Model, Siyah Burgulu Hazır Bone İle Farkını Göster Siyah Burgulu Hazır Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz yeni sezon bone modelleri arasında satışa sunuldu. Esnek penye kumaş kullanılmıştır.Ödeme ve fiyat konusunda kolaylıklar sağlayan Aişe tesettürden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Her yüz şekline uyumlu Siyah Burgulu Hazır Bone ile göz kamaştırın. Makinada yıkamaya uygundur. Kumaşı kalitesiyle göz doldurur ve ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gülkurusu Burgu Bone

​ Rahat, Spor, Gülkurusu Burgu Bone İle Anında Hazırsınız Esnek viskon kumaşa sahip olan hazır bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Gülkurusu Burgu Bone abiye ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katar. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Gülkurusu Burgu Bone modeli kolay kullanıma sahiptir. Saatlerce uğraşmanıza gerek kalmaz ve çok rahat edersiniz. Kumaşı kafan..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Yaldızlı Burgu Bone

​Zümrüt Şıklığı, Yaldızlı Burgu Bone İle Anında Hazırsınız  Çelik dokuma tok bir kumaşa sahip olan hazır bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Yaldızlı Burgu Bone abiye ve günlük kıyafetlerinize üzerindeki varaklı kumaşı ile şık bir görüntü katar. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Yaldızlı Burgu Bone modeli kolay kullanıma sahiptir. Saatlerce uğraşmanıza gerek kalmaz..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Desenli Fiyonklu Bone

Çift Renkli Kumaşıyla Desenli Fiyonklu Bone Çok Tarz Kumaş Cinsi : Likralı Dokuma Ürün Özelliği : Hazır bone , günlük kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu   Kış günlerinin vazgeçilmez renkleriyle tasarladığımız son zamanların yeni trendi olan bonelere yeni modeller ekliyoruz. Günlük yada spor kombinl..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Tokalı Pratik Şal

Vazgeçilmez Renklerden, Lacivert Tokalı Pratik Şal ile Şıklığınız Heryerde  Pratik şal yıllardır firmamızın en çok satan ürünlerindendir. Bu seride sizler için dikimi yapılmış kapüşon şeklindeki ürünlerimiz yardımcı olmaktadır. Lacivert Tokalı Pratik Şal Kapüşon şeklinde bir tarafı uzun bir tarafı kısa olarak dikimi yapılmış pratik şal sayesinde saniyeler içinde hazır olabilirsiniz. Yan kısmında bulunan toka opsiyoneldir , dilerseniz kullanmayabilirsiniz. Makinada yıkamaya uygundur. Wortex şall..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Çiçek Desen Burgu Bone

Çiçek Desen Burgu Bone Trendi , modayı takip edenler sizler için her gün modellerimizi yeniliyoruz. Bu yılın modası pilise hemen hemen her kumaşta uygulanıyor. Bizde sizler için bonelerde pilise kumaş kullanarak şıklığınızı ve modayı bir araya getiriyoruz. Soft Renk geçişleri olan kullanılan hazır burgu bone modelimizi bir çok Renkle kombinleyebilirsiniz. Piliseli Desenli Burgu Bone günlük yada özel davetlerde kullabileceğiniz şık modeller arasında. Hazır Tesettür Boneler hayatınıza Kolaylık ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Desenli Burgu Bone

Desenli Burgu Bone İle Rahatlık ve Şıklık Desenli Burgu Bone, ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlanan bir modeldir. Kullanımı kolay olduğu..

70,20TL Vergiler Hariç: 65,00TL

Soft Desenli Burgu Bone

Beyaz ve Desenli Yeşil Burgu Bone İçinizi Açan Renkleriyle Göz Dolduruyor Kumaş Cinsi : Full likralı sandy Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü      Yaz için hazır mısınız? Bahar ve yaz kombinlerinizi tamamlayacak şık tasarım bonelerimizle karşınızdayız. Kulananların vazgeçemediği burgu bone rahat ve şık tasarımıyla göz kama..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Gri Çizgili Burgu Bone

Siyah Gri Çizgili Burgu Bone İle Rahatlık ve ŞıklıkSiyah Gri Çizgili Burgu Bone, ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım Kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlanan bir modeldir. Kullan..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Kadife Hazır Bone

​Kış Tarzı Siyah Kadife Hazır Bone Modelleri Şıklığın AdresiKumaş Cinsi : Kadife Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü   Siyah kadife hazır bone  tesettür bone modelleri arasında en çok tercih edilen model olacak. Kadife kumaşı büzgülü tasarımıyla şıklığınızı tamamlayacak. Bu sezon en .ok kullanılan kafife kumaşlarla şık kombinler ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Hayal Tokalı Bone

​Sadelikten Yana Olanlara Siyah Hayal Tokalı Bone Eşlik EdecekKumaş Cinsi : Hayal tül Ürün Özelliği : Hazır Tokalı bone Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Siyah Abiye Tokalı Bone

​ Kolay Kullanımıyla Siyah Abiye Tokalı Bone Favoriniz Olacak Kumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı kullanım.    Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü EDİTÖRÜN NOTU: Pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Siyah Abiye Tokalı Bone tokalı kullanımıyla favori modellerimizden biri oldu. Dijital tü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bordo Tokalı Bone

​Saniyeler İçinde Bordo Taba Tokalı Bone İle Hazırsınız Kumaş Cinsi : şifon Ürün Özelliği : Pratik bone, toka ile takabileceğiniz hazır bone. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Kırmızı Tokalı Bone

​Saniyeler İçinde Siyah Kırmızı Tokalı Bone İle Hazırsınız Kumaş Cinsi : şifon Ürün Özelliği : Pratik tokalı bone, tokalı olması ile her kafaya uygundur. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu  Yepyeni bir pratik tasarım daha siz hanımların beğenisine sunuldu. Yaz kış kullanabileceğiniz şık rahat ve pra..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Tokalı Bone

Saniyeler içinde Takılan Siyah Tokalı Bone Modelleri Çok Rahat Kumaş Cinsi : penye Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı kullanım. Mevsimlik kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Şık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone modelleriyle uyumlu yeni sezon tesettür bone modellerimiz hazırlandı. Siy..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Camel Desenli Tokalı Bone

Saniyeler içinde Takılan Camel Desenli Tokalı Bone Modelleri Çok RahatKumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı kullanım. Mevsimlik kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün NotuŞık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone modelleriyle uyumlu yeni sezon tesettür bone modellerimiz hazırlandı. Camel Desenli Tokal..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Puanlı Tokalı Bone

Saniyeler içinde Takılan Lacivert Puanlı Tokalı Bone Modelleri Çok RahatKumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı kullanım. Mevsimlik kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün NotuŞık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone modelleriyle uyumlu yeni sezon tesettür bone modellerimiz hazırlandı. Lacivert Puanlı T..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Puanlı Tokalı Bone

Saniyeler içinde Takılan Puanlı Tokalı Bone Modelleri Çok Rahat Kumaş Cinsi : hayal tül Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı kullanım. Yazlık kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Şık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone modelleriyle uyumlu yeni sezon tesettür bone modellerimiz hazırlandı. P..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Fuşya Desenli Tokalı Bone

Saniyeler içinde Takılan Fuşya Desenli Tokalı Bone Modelleri Çok RahatKumaş Cinsi : Dijital Tül Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı kullanım. Mevsimlik kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün NotuŞık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone modelleriyle uyumlu yeni sezon tesettür bone modellerimiz hazırlandı. Fuşya Desenli..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Desenli Tokalı Hazır Bone

Her Kombinin Tamamlayıcısı Siyah Desenli Tokalı Hazır Bone Olacak Kumaş Cinsi : Kışlık Likralı Viskon Krep Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı yada tokasız olarak kullanabilirsiniz. Ütü istemez, kırışmaz.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Kolay kullanımı ile tercih edilen bonelere yenisi eklendi. Son derece pratik hazır ve şık bir bone olan Siyah Desenli Tokalı..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gold Detay Burgu Bone

​Hem Şık Hem Rahat Gold Detay Burgu Bone İle Anında Hazırsınız   Esnek sandy kumaşa sahip olan hazır bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Gold Detay Burgu Bone abiye ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katar. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Gold Detay Burgu Bone modeli kolay kullanıma sahiptir. Saatlerce uğraşmanıza gerek kalmaz ve çok rahat edersiniz. Kumaş..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Beyaz Tokalı Bone

Yılın Trendi Beyaz Şapkalı Bone ile Modayı Hep Takipte Kalın Kumaş Cinsi : Çelik Dokuma Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka. Kışlık kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    EDİTÖRÜN NOTU:Sadelikten yanaysanız minimalist bir tarzınız var demektir. Asil bir renge sahip siyah bir kombin yaptıysanız çok mu sade oldum diye..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Renkli Tokalı Başlık

Renkli Tokalı Başlık Sadece Modanın Öncüsü Aişe Tesettür'de Kumaş Cinsi : viskon - şifon Ürün Özelliği : Boy unlu model başlıklıdır. Ön bandı hazır dikilmiş ve Boy un kısmına monte edilmiş başlık saniyeler içinde takılır.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   Muhafazakar hanımların birinci adresi, hazır şal üretiminde öncü Aişe Tesettür'den bir şıklık daha ''Boy unlu başlık''. Her sezon olduğu gibi bu sezonda şık ve pratik yepyeni bir Koleksiyonla karşınızdayız. Öncelikle kışlık olarak tasarlad..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Bej Tokalı Bone

​Hava Aldıran Kumaşıyla Siyah Bej Tokalı Bone Kullanların Favorisi Kumaş Cinsi : Viskon penye Ürün Özelliği : Hazır Tokalı bone. Tokalı kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu  Rahat ve kolay kullanım arayan pratik hanımlar için tasarladığımız tokalı boneler her gün daha da talep görüyor. Her kafaya uygun olması sani..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Desenli Tokalı Bone

Turkuaz Lacivert Desenli Tokalı Bone Hayatınızı Kolaylaştıracak Pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Lacivert Desenli Tokalı Bone tokalı kullanımıyla favori modellerimizden biri oldu. Süprem kumaş olduğu için makinada yıkamaya uygundur. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan takılabilir. Büzgülü kısmı kafanıza ortayın ve kendi kumaşından olan tokası ile saç toplar gibi toplayın bu kadar basit. Kalan uçları ister enseden ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Somon Tokalı Bone

Kolay Kullanımı ve Şık Tasarımı ile SomonTokalı Bone Favoriniz Olacak Kumaş Cinsi : Krep Ürün Özelliği : Tokalı hazır türban bone, arka kısmında Aksesuar bulunmaktadır. Her mevsim kullanıma uygundur.   Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu Pratik ve şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Somon Tokalı Bone tokalı kullanımıyla ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL