Siyah Kadife Hazır Bone

​Kış Tarzı Siyah Kadife Hazır Bone Modelleri Şıklığın AdresiKumaş Cinsi : Kadife Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü   Siyah kadife hazır bone  tesettür bone modelleri arasında en çok tercih edilen model olacak. Kadife kumaşı büzgülü tasarımıyla şıklığınızı tamamlayacak. Bu sezon en .ok kullanılan kafife kumaşlarla şık kombinler ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Pudra Hazır Türban

​ 3 Boy utlu Kumaşıyla Pudra Hazır Türban Boneden Vazgeçemeyeceksiniz Kumaş Cinsi : 3 Boy utlu ithal Ürün Özelliği : Hazır türban bone, fularlı yada fularsız kullanılabilir. Her mevsim kullanıma uygundur.   Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Hayal Tokalı Bone

​Sadelikten Yana Olanlara Siyah Hayal Tokalı Bone Eşlik EdecekKumaş Cinsi : Hayal tül Ürün Özelliği : Hazır Tokalı bone Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Siyah Abiye Tokalı Bone

​ Kolay Kullanımıyla Siyah Abiye Tokalı Bone Favoriniz Olacak Kumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı kullanım.    Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü EDİTÖRÜN NOTU: Pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Siyah Abiye Tokalı Bone tokalı kullanımıyla favori modellerimizden biri oldu. Dijital tü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Haki Taba Tokalı Bone

​ Saniyeler İçinde Haki Taba Tokalı Bone İle Hazırsınız Kumaş Cinsi : Viskon Krep Ürün Özelliği : Pratik bone, toka ile takabileceğiniz hazır bone. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.  İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu Yepyeni bir pratik tasarım daha siz hanımların beğenisine sunuldu. Yaz kış kullanabileceğiniz şık rahat ve pratik günlük ve abiye kullanı..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bordo Tokalı Bone

​ Saniyeler İçinde Bordo Taba Tokalı Bone İle Hazırsınız Kumaş Cinsi : Pashmina Ürün Özelliği : Pratik bone, toka ile takabileceğiniz hazır bone. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.  İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu Yepyeni bir pratik tasarım daha siz hanımların beğenisine sunuldu. Yaz kış kullanabileceğiniz şık rahat ve pratik günlük ve abiye kullanıma..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Haki Desenli Tokalı Bone

Saniyeler içinde Takılan Haki Desenli Tokalı Bone Modelleri Çok RahatKumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı kullanım.  Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün NotuŞık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone modelleriyle uyumlu yeni sezon tesettür bone modellerimiz hazırlandı. Haki Desenli Tokalı Bone modelleri ile şıklığı..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Tokalı Bone

Saniyeler içinde Takılan Siyah Tokalı Bone Modelleri Çok RahatKumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı kullanım. Mevsimlik kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün NotuŞık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone modelleriyle uyumlu yeni sezon tesettür bone modellerimiz hazırlandı. Siyah Tokalı Bone modelleri..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Camel Desenli Tokalı Bone

Saniyeler içinde Takılan Camel Desenli Tokalı Bone Modelleri Çok RahatKumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı kullanım. Mevsimlik kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün NotuŞık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone modelleriyle uyumlu yeni sezon tesettür bone modellerimiz hazırlandı. Camel Desenli Tokal..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Puanlı Tokalı Bone

Saniyeler içinde Takılan Lacivert Puanlı Tokalı Bone Modelleri Çok RahatKumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı kullanım. Mevsimlik kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün NotuŞık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone modelleriyle uyumlu yeni sezon tesettür bone modellerimiz hazırlandı. Lacivert Puanlı T..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Puanlı Tokalı Bone

Saniyeler içinde Takılan Siyah Puanlı Tokalı Bone Modelleri Çok RahatKumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı kullanım. Mevsimlik kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün NotuŞık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone modelleriyle uyumlu yeni sezon tesettür bone modellerimiz hazırlandı. Siyah Puanlı Tokalı ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Puanlı Tokalı Bone

Saniyeler içinde Takılan Puanlı Tokalı Bone Modelleri Çok RahatKumaş Cinsi : Pamuklu Dokuma Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı kullanım. Mevsimlik kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün NotuŞık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone modelleriyle uyumlu yeni sezon tesettür bone modellerimiz hazırlandı. Puanlı Tokalı Bon..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Fuşya Desenli Tokalı Bone

Saniyeler içinde Takılan Fuşya Desenli Tokalı Bone Modelleri Çok RahatKumaş Cinsi : Dijital Tül Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı kullanım. Mevsimlik kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün NotuŞık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone modelleriyle uyumlu yeni sezon tesettür bone modellerimiz hazırlandı. Fuşya Desenli..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Ekoseli Tokalı Bone

Saniyeler içinde Takılan Ekoseli Tokalı Bone Modelleri Çok RahatKumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı kullanım. Mevsimlik kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün NotuŞık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone modelleriyle uyumlu yeni sezon tesettür bone modellerimiz hazırlandı. Ekoseli Tokalı Bone model..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Zümrüt Leopar Tokalı Bone

Saniyeler içinde Takılan Zümrüt Leopar Tokalı Bone Modelleri Çok RahatKumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı kullanım. Mevsimlik kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün NotuŞık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone modelleriyle uyumlu yeni sezon tesettür bone modellerimiz hazırlandı. Zümrüt Leopar Tokal..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Siyah Desenli Tokalı Hazır Bone

Her Kombinin Tamamlayıcısı Siyah Desenli Tokalı Hazır Bone Olacak Kumaş Cinsi : Kışlık Likralı Viskon Krep Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı yada tokasız olarak kullanabilirsiniz. Ütü istemez, kırışmaz.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Kolay kullanımı ile tercih edilen bonelere yenisi eklendi. Son derece pratik hazır ve şık bir bone olan Siyah Desenli Tokalı..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Ekose Tokalı Bone

Saniyeler içinde Takılan Siyah Ekose Tokalı Bone Modelleri Çok RahatKumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı kullanım. Mevsimlik kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün NotuŞık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone modelleriyle uyumlu yeni sezon tesettür bone modellerimiz hazırlandı. Siyah Ekose Tokalı Bo..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Puantiye Tokalı Bone

 Saniyeler İçinde Puantiye Tokalı Bone İle Hazırsınız Kumaş Cinsi : Viskon Krep Ürün Özelliği : Pratik bone, toka ile takabileceğiniz hazır bone. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu    Yepyeni bir pratik tasarım daha siz hanımların beğenisine sunuldu. Yaz kış kullanabileceğiniz şık rahat ve pratik günlük ve abiye kulla..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gold Detay Burgu Bone

​ Hem Şık Hem Rahat Gold Detay Burgu Bone İle Anında Hazırsınız   Esnek bürümcük kumaşa sahip olan hazır bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Gold Detay Burgu Bone abiye ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katar. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Gold Detay Burgu Bone modeli Kolay kullanıma sahiptir. Saatlerce uğraşmanıza gerek kalmaz ve çok rahat edersiniz. Kumaşı ka..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Beyaz Desenli Hazır Türban

​Siyah Beyaz Desenli Türban Modelleri Farklı Bir Tarz İçinKumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır türban bone Yıkama: Elde yada makinada yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Beyaz Tokalı Bone

Yılın Trendi Beyaz Şapkalı Bone ile Modayı Hep Takipte Kalın Kumaş Cinsi : Çelik Dokuma Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka. Kışlık kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    EDİTÖRÜN NOTU:Sadelikten yanaysanız minimalist bir tarzınız var demektir. Asil bir renge sahip siyah bir kombin yaptıysanız çok mu sade oldum diye..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gri Ekoseli Tokalı Bone

Saniyeler içinde Takılan Gri Ekoseli Tokalı Bone Modelleri Çok RahatKumaş Cinsi : Pamuklu dokuma Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı kullanım. Mevsimlik kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün NotuŞık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone modelleriyle uyumlu yeni sezon tesettür bone modellerimiz hazırlandı. Gri Ekoseli ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Leopar Geometrik Desen Hazır Türban Bone

​ Zamansız Bir Tasarım Leopar Geometrik Desen Hazır Türban Bone Kumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır türban bone, arka kısmında Aksesuar bulunmaktadır. Her mevsim kullanıma uygundur.   Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu  Leopar detay doğadan alınan en şık ilhamlardan biri belkide. Moda sektöründe tahtının asla sallanmadığı nadir imgelerdendir...

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Zebra Desenli Burgu Bone

Siyah Beyaz Zebra Burgu Bone Asil Bir Duruşa Sahip Kumaş Cinsi : Full likralı viskon krep Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Saks Mavi Hazır Türban

​ Yeni Sezon Saks Mavi Hazır Türban Kombinlerini Taçlandıracak Kumaş Cinsi : Likralı sandy Ürün Özelliği : Hazır türban bone, arka kısmında Aksesuar bulunmaktadır. Yazlık kullanıma uygundur.   Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu Hazır türban modelleri sizden gelen yoğun istek doğrultusunda günlük kullanım içinde tasarlandı. Yazın gözde Renkleri önce..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Leopar Desenli Hazır Türban

​Feminen Hanımlar İçin Leopar Desenli Hazır Türban Çok TarzKumaş Cinsi : Full likralı Viskon krep Ürün Özelliği : Hazır türban bone Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bakır Rengi Hazır Türban

​ Trend Renklerden Bakır Rengi Hazır Türban Şıklığını Tamamlayacak Kumaş Cinsi : simli piliseli kumaş Ürün Özelliği : Hazır türban bone, arka kısmında Aksesuar bulunmaktadır. Abiye kullanıma uygundur.   Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu Abiye Koleksiyonumuz hazırlanmaya başladı. Sizlerin talepleri ve moda Renklerden ilhan alarak tasarladığımız ba..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Bordo Hazır Türban Modelleri

​Bordo Hazır Türban Modelleri Göz KamaştırıyorKumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır türban bone Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Desenli Hazır Türban

​ Beyaz Çiçek Desenli Hazır Türban Yazın Yeni Trendi Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır türban bone, arka kısmında Aksesuar bulunmaktadır. Yazlık kullanıma uygundur.   Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu Yazlık modeller hazırlandı hazır türban kategorimizde. Sahilde , tatil beldelerinde yada günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Desenli Tokalı Bone

Turkuaz Lacivert Desenli Tokalı Bone Hayatınızı Kolaylaştıracak Pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Lacivert Desenli Tokalı Bone tokalı kullanımıyla favori modellerimizden biri oldu. Süprem kumaş olduğu için makinada yıkamaya uygundur. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan takılabilir. Büzgülü kısmı kafanıza ortayın ve kendi kumaşından olan tokası ile saç toplar gibi toplayın bu kadar basit. Kalan uçları ister enseden ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Zümrüt Desenli Tokalı Bone

Camel ve Zümrüt Desenli Tokalı Bone Hayatınızı Kolaylaştıracak Pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Zümrüt Desenli Tokalı Bone tokalı kullanımıyla favori modellerimizden biri oldu. Şifon kumaş olduğu için makinada yıkamaya uygundur. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan takılabilir. Büzgülü kısmı kafanıza ortayın ve kendi kumaşından olan tokası ile saç toplar gibi toplayın bu kadar basit. Kalan uçları ister enseden iç k..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Pudra Tesettür Bone

Taş Şıklığı, Pudra Tesettür Bone İle Yumuşacık Son zamanların modası olan bone çeşitlerine her gün bir yenisini ekliyoruz. Pudra Tesettür Bone yaz sezonu için satışa sunuldu. Wortex kumaş kullanılmıştır. Hem uygun fiyatlı hemde kaliteli ürünleri Aişe Tesettür farkıyla alabilirsiniz. Çeşitli yüz tiplerine uygun Pudra Tesettür Bone ile kış çok sıcacık geçecek. Makinada yıkamaya uygundur. Sezonun Trend Renklerinden yola çıkarak kış kreasyonumuzu en şık bone modelleri haline getiriyoruz. ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Somon Tokalı Bone

Kolay Kullanımı ve Şık Tasarımı ile SomonTokalı Bone Favoriniz Olacak Kumaş Cinsi : Krep Ürün Özelliği : Tokalı hazır türban bone, arka kısmında Aksesuar bulunmaktadır. Her mevsim kullanıma uygundur.   Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu Pratik ve şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Somon Tokalı Bone tokalı kullanımıyla ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Lacivert Desenli Tokalı Tesettür Bone

Lacivert Desenli Tokalı Tesettür Bone Şık Hanımların Tercihi Pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Zümrüt Desenli Tokalı Bone tokalı kullanımıyla favori modellerimizden biri oldu. Şifon kumaş olduğu için makinada yıkamaya uygundur. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan takılabilir. Büzgülü kısmı kafanıza ortayın ve kendi kumaşından olan tokası ile saç toplar gibi toplayın bu kadar basit. Kalan uçları ister enseden iç kısma..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Çizgili Burgu Bone

​ Rahat, Spor ve Şık Çizgili Burgu Bone İle Anında Hazırsınız     Kumaş Cinsi : Full likralı viskon  Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu: Esnek bürümcük kumaşa sahip olan hazır bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Çizgili Burgu Bone günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katar. Her türlü k..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gümüş Tokalı Abiye Bone

Gümüş Tokalı Abiye Bone ile Hem Şık Görüneceksiniz Hem de Rahatlığın Keyfini Süreceksiniz  Kumaş Cinsi : Simli kumaş likralı Ürün Özelliği : Hazır tokalı bone   Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün NotuPratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Gümüş Tokalı Abiye Bone tokalı kullanımıyla favori modellerimizden biri oldu. Elde yı..

69,00TL Vergiler Hariç: 63,89TL

Siyah Desenli Tokalı Bone

​ Kolay Kullanımıyla Siyah Desenli Tokalı Bone Favoriniz Olacak Pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Desenli Tokalı Tesettür Bone tokalı kullanımıyla favori modellerimizden biri oldu. Şifon kumaş olduğu için elde yıkamaya uygundur. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan takılabilir. Büzgülü kısmı kafanıza ortayın ve kendi kumaşından olan tokası ile saç toplar gibi toplayın bu kadar basit. Kalan uçları ister enseden iç kıs..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Desenli Tokalı Bone

​ Kolay Kullanımıyla DesenliTokalı Bone Favoriniz Olacak Pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Desenli Tokalı Bone tokalı kullanımıyla favori modellerimizden biri oldu. Dijital tül kumaş olduğu için elde yıkamaya uygundur. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan takılabilir. Büzgülü kısmı kafanıza ortayın ve kendi kumaşından olan tokası ile saç toplar gibi toplayın bu kadar basit. Kalan uçları ister enseden iç kısma doğru k..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Antrasit Tokalı Bone

​ Kolay Kullanımıyla Antrasit Tokalı Bone Favoriniz Olacak Pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Antrasit Tokalı Bone tokalı kullanımıyla favori modellerimizden biri oldu. Piliseli kendinden simli kumaş olduğu için elde yıkamaya uygundur. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan takılabilir. Büzgülü kısmı kafanıza ortayın ve kendi kumaşından olan tokası ile saç toplar gibi toplayın bu kadar basit. Kalan uçları ister enseden ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Gold İşlemeli Hazır Türban Bone

​ Soft Kombinlerinizi Somon Hazır Türban Bone ile Taçlandırın Kumaş Cinsi : İpek Tafta Ürün Özelliği : Hazır türban bone, arka kısmında Aksesuar bulunmaktadır. Yazlık kullanıma uygundur.   Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu    Hem sade hem şık olmak istiyorsunuz,canlı yada mat bir Renk kıyafet giydiniz üstüne tamamlayıcı bir ürün arıyorsunuz. Yada ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Siyah İşlemeli Hazır Türban Bone

​ Siyah İşlemeli Hazır Türban Bone ile Hem Çok Şık Hem Çok Rahat Olacaksınız Kumaş Cinsi : İpek Tafta Ürün Özelliği : Hazır türban bone, arka kısmında Aksesuar bulunmaktadır. Yazlık ve kışlık kullanıma uygundur.   Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu Çeşit çeşit takma modelleri bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden b..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Etnik Desenli Hazır Türban Bone

​ Yeni Tasarım Etnik Desenli Hazır Türban Bone Şıklığınıza Farklık Katacak Kumaş Cinsi : Kabartma Şifon Ürün Özelliği : Hazır türban bone, arka kısmında Aksesuar bulunmaktadır. Yazlık kullanıma uygundur.   Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu    Göz alan tasarımlarımıza her gün yeni Renk ve modeller ekliyoruz. Son yılların gözdesi olan etnik Desenler..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mavi Hazır Türban Bone

​ Sportif Kombinler İçin İlk Tercihiniz Mavi Hazır Türban Bone Olacak Kumaş Cinsi : Likralı Sandy Ürün Özelliği : Hazır türban bone, arka kısmında Aksesuar bulunmaktadır. Her mevsim kullanıma uygundur.   Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu Mavi Hazır Türban Bone günlük kullanımlarınız için yeni sezon bone modelleri arasında satışa sunuldu. Likralı ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Siyah Çizgili Hazır Türban Bone

​ Siyah Çizgili Hazır Türban Bone ile Şıklığınızı Taçlandırın Kumaş Cinsi : Likralı sandy Ürün Özelliği : Hazır türban bone, arka kısmında Aksesuar bulunmaktadır. Her mevsim kullanıma uygundur.   Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Siyah Tokalı Pratik Bone

​ Saniyeler İçinde Siyah Pratik Bone İle Hazırsınız Kumaş Cinsi : Viskon Krep Ürün Özelliği : Pratik bone, toka ile takabileceğiniz hazır bone. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu Yepyeni bir pratik tasarım daha siz hanımların beğenisine sunuldu. Yaz kış kullanabileceğiniz şık rahat ve pratik günlük ve abiye kullanıma ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Desenli Lacivert Burgu Bone

Harika Bir Desen Daha Desenli Lacivert Burgu Bone İçin Acele Edin Kumaş Cinsi : Full likralı viskon krep Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü     2010 yılından beri faaliyette olan Aişe Tesettür burgu bone modellerine yep yeni Desen ve Renklerle bu yaz da damga vuracak. Şık ve kullanışlı bir model olan burgu bone muhafazakar..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Desenli Simli Burgu Bone

Desenli Simli Burgu Bone İle Rahatlık ve ŞıklıkDesenli Simli Burgu Bone, ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım Kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlanan bir modeldir. Kullanımı Kol..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Burgu Bone Modelleri

Zincir Deseniyle Lacivert Burgu Bone Modelleri Şıklığın Adresi Kumaş Cinsi : Full likralı viskon krep Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Hazır boneler kadınların kurtarıcısı olmaya başladı. Günlük hayatta sıklıkla gördüğünüz boneler her yaş grubunun kullandığı modeller oldu. Bu yıl en çok tercih edilen Desenleri ve en ç..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Siyah Desen Burgu Bone

​Zincir Deseniyle Lacivert Burgu Bone Modelleri Şıklığın AdresiKumaş Cinsi : Bürümcük likralı krep Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Tesettür bone modelleri hanımların kurtarıcısı oluyor. Her yaş grubunun kullanabildiği bu modelleri artık her yerde görmeye başladınız değil mi ? Yazlık kumaşları ve şık Desenleriyle şıklığınızı ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Gri Çizgili Burgu Tesettür Bone

Ürün Rengi : Gri Kumaş cinsiKumaş Bilgis : Siyah Gri Çizgili Burgu Tesettür Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz. Her kafa ve yüz şekli için uygunluk gösteren Siyah Gri Çizgili Burgu Tesettür Bone Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren h..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Spor Desenli Burgu Bone

Yeşil ve Pudra Kombinli Spor Desenli Burgu Bone Çok Tarz Kumaş Cinsi : Full likralı viskon krep Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Vişne Hayal Tül Burgu Bone

Vişne Hayal Tül Burgu Bone İle Rahatlık ve ŞıklıkVişne Hayal Tül Burgu Bone, ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım Kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlanan bir modeldir. Kullanımı ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL