Pudra Desenli Tokalı Bone

Siyah Krem Şapka Şal Enerjinizi YükseltecekKumaş Cinsi : Şifon  Saniyeler İçinde Pudra Desenli Tokalı Bone İle Hazırsınız Kumaş Cinsi : krep Ürün Özelliği : Pratik bone, toka ile takabileceğiniz hazır bone. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu    Yepyeni bir pratik tasarım daha ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bordo Çiçekli Tokalı Bone

Saniyeler İçinde Bordo Çiçekli Tokalı Bone İle Hazırsınız Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Pratik bone, toka ile takabileceğiniz hazır bone. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu    Yepyeni bir pratik tasarım daha siz hanımların beğenisine sunuldu. Yaz kış kullanabileceğiniz şık ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bej Çiçekli Tokalı Bone

Siyah Krem Şapka Şal Enerjinizi YükseltecekKumaş Cinsi : Şifon  Saniyeler İçinde Bej Çiçekli Tokalı Bone İle Hazırsınız Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Pratik bone, toka ile takabileceğiniz hazır bone. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu    Yepyeni bir pratik tasarım..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Beyaz Bordo Tokalı Bone

Beyaz Bordo Tokalı Bone ile Sadeliğini TamamlaKumaş Cinsi :Viskon Penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Yaprak Desen Tokalı Bone

Siyah Yaprak Desen Tokalı Bone Her Kombine Uyum SağlarKumaş Cinsi : Viskon penye Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Zincir Desen Tokalı Bone

Saniyeler İçinde Zincir Desen Tokalı Bone İle Hazırsınız Kumaş Cinsi : Viskon penye Ürün Özelliği : Pratik bone, toka ile takabileceğiniz hazır bone. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Pudra Tokalı Bone

 Saniyeler İçinde Sarı Desenli Tokalı Bone İle Hazırsınız Kumaş Cinsi : Viskon penye  Saniyeler İçinde Pudra Tokalı Bone İle Hazırsınız Kumaş Cinsi : Dantel Ürün Özelliği : Pratik bone, toka ile takabileceğiniz hazır bone. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Çiçek Desenli Tokalı Bone

Saniyeler İçinde Gri Desenli Tokalı Bone İle Hazırsınız Kumaş Cinsi :Şifon Ürün Özelliği : Pratik bone, toka ile takabileceğiniz hazır bone. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu    Yepyeni bir pratik tasarım daha siz hanımların beğenisine sunuldu. Yaz kış kullanabileceğiniz şık rahat ve p..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Beyaz Desenli Tokalı Bone

Beyaz Yaprak Desenli Tokalı Bone Rahat ve Şık Kumaş Cinsi : şifon Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

İndigo Desenli Tokalı Bone

Beyaz Yaprak Desenli Tokalı Bone Rahat ve Şık Kumaş Cinsi : şifon Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Tokalı Bone

Saniyeler içinde Takılan Siyah Tokalı Bone Modelleri Çok Rahat Kumaş Cinsi : penye Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı kullanım. Mevsimlik kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Şık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone modelleriyle uyumlu yeni sezon tesettür bone modellerimiz hazırlandı. Siy..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Çiçek Burgu Bone

Mavi Deseniyle Lacivert Burgu Bone Modelleri Şıklığın Adresi Çiçek Burgu Bone İle Rahatlık ve Şıklık Çiçek Burgu Bone, ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Yazlık kullanıma uygundur. Penye kumaştan üretimiştir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edil..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mavi Fiyonklu Bone

Yazlık Kumaşıyla Mavi Fiyonklu Bone Çok Tarz Kumaş Cinsi : viskon süprem Ürün Özelliği : Düğmeli Hazır bone , günlük kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu   Yaz günlerinin vazgeçilmez renkleriyle tasarladığımız son zamanların yeni trendi olan fiyonklu bonelere yeni modeller ekliyoruz. Kot ve spor komb..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Vizon Tesettür Bone

 Soft Vizon Tesettür Bone Her Kombine Uyum Sağlar Kumaş Cinsi : Viskon penye Ürün Özelliği : Düğme detaylı hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Hazır Bone

Düğmeli Beyaz Bone Modelleri Bu Yazın Modası Düğme Detaylı Lacivert Hazır Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : viskon Ürün Özelliği : Düğme detaylı hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Hazır Bone

 Düğme Detaylı Siyah Hazır Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : ince örme Ürün Özelliği : Düğme detaylı hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Taba Hazır Tesettür Bone

Gold Mürdüm Zincir Tokalı Bone Farklı Tasarımlar Arayanlar İçin Kumaş Cinsi : viskon penye Soft Şıklığı Taba Hazır Tesettür Bone ile Buluştu Kumaş Cinsi : bürümcük Ürün Özelliği : Hazır bone , yazlık kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri ola..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mürdüm Zincir Tokalı Bone

Gold Mürdüm Zincir Tokalı Bone Farklı Tasarımlar Arayanlar İçin Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Etnik Desen Tokalı Bone

 Kırmızı Etnik Desen Tokalı Bone Farklı Tasarımlar Arayanlar İçin Kumaş Cinsi : şifon Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Leopar Tokalı Bone

Leopar Tokalı Bone İle Hazırsınız  Kumaş Cinsi : Viskon penye Ürün Özelliği : Pratik bone, toka ile takabileceğiniz hazır bone. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu    Yepyeni bir pratik tasarım daha siz hanımların beğenisine sunuldu. Yaz kış kullanabileceğiniz şık rahat ve pratik günlü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Vizon Çiçek Desenli Tokalı Bone

 Saniyeler İçinde Sarı Desenli Tokalı Bone İle Hazırsınız Kumaş Cinsi : Viskon penye Ürün Özelliği : Pratik bone, toka ile takabileceğiniz hazır bone. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu    Yepyeni bir pratik tasarım daha siz hanımların beğenisine sunuldu. Yaz kış kullanabileceğiniz şı..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gri Desenli Tokalı Bone

 Saniyeler İçinde Sarı Desenli Tokalı Bone İle Hazırsınız Kumaş Cinsi : Viskon penye Saniyeler İçinde Gri Desenli Tokalı Bone İle Hazırsınız Kumaş Cinsi : Viskon penye Ürün Özelliği : Pratik bone, toka ile takabileceğiniz hazır bone. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu    Yepyen..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Etnik Desenli Tokalı Bone

 Saniyeler İçinde Etnik Desenli Tokalı Bone İle Hazırsınız Kumaş Cinsi : Viskon penye Ürün Özelliği : Pratik bone, toka ile takabileceğiniz hazır bone. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu    Yepyeni bir pratik tasarım daha siz hanımların beğenisine sunuldu. Yaz kış kullanabileceğiniz ş..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Sarı Desenli Tokalı Bone

 Saniyeler İçinde Sarı Desenli Tokalı Bone İle Hazırsınız Kumaş Cinsi : Viskon penye Ürün Özelliği : Pratik bone, toka ile takabileceğiniz hazır bone. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu    Yepyeni bir pratik tasarım daha siz hanımların beğenisine sunuldu. Yaz kış kullanabileceğiniz şı..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bordo Etnik Desenli Tokalı Bone

 Saniyeler İçinde Bordo Etnik Desenli Tokalı Bone İle Hazırsınız Kumaş Cinsi : Viskon penye Ürün Özelliği : Pratik bone, toka ile takabileceğiniz hazır bone. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu    Yepyeni bir pratik tasarım daha siz hanımların beğenisine sunuldu. Yaz kış kullanabileceğ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Zebra Desenli Tokalı Bone

 Saniyeler İçinde Zebra Desenli Tokalı Bone İle Hazırsınız Kumaş Cinsi : viskon Ürün Özelliği : Pratik bone, toka ile takabileceğiniz hazır bone. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu    Yepyeni bir pratik tasarım daha siz hanımların beğenisine sunuldu. Yaz kış kullanabileceğiniz şık rah..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bordo Desenli Tokalı Bone

Saniyeler İçinde Bordo Desenli Tokalı Bone İle Hazırsınız Kumaş Cinsi : Viskon penye Ürün Özelliği : Pratik bone, toka ile takabileceğiniz hazır bone. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu    Yepyeni bir pratik tasarım daha siz hanımların beğenisine sunuldu. Yaz kış kullanabileceğiniz şık rah..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Çiçekli Tokalı Bone

 Pudra Siyah Çiçekli Tokalı Bone Şık ve Rahat Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Çiçekli Tokalı Bone

 Yılın Trendi Çiçekli Tokalı Bone ile Modayı Hep Takipte Kalın Kumaş Cinsi : Viskon penye Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü EDİTÖRÜN NOTU: Sadelikten yanaysanız minimalist bir tarzınız var demektir. Asil bir renge sahip siyah bir kombin yaptıysanız çok mu sade ol..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Krem Tokalı Bone

 Çiçekli Siyah Krem Tokalı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : şifon Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Desen Tokalı Bone

 Desen Şıklığı Siyah Desen Tokalı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : dalgıç Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kiremit Hazır Türban Bone

​Tokalı Kiremit Hazır Türban Bone ile Fark Yaratın Kumaş Cinsi : ince dokuma Ürün Özelliği : Hazır türban bone, tokalı kullanılabilir. Her mevsim kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Krem Desenli Tokalı Bone

Krem Desenli Tokalı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Viskon penye Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kırmızı Desenli Tokalı Bone

Siyah Kırmızı Desenli Tokalı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Viskon penye Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Desenli Beyaz Burgu Bone

Leopar  Burgu Bone Yaz Kombinlerinizi TamamlayacakSiyah Detaylı Beyaz Burgu Bone Yaz Kombinlerinizi Tamamlayacak Kumaş Cinsi : Full likralı viskon krep Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Yepyeni desen ve renklerle bu yaz sezonuna da Aişe Tesettür bone modelleri damga vuracak .  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Desenli Burgu Bone

Lacivert Desenli Burgu Bone İle Rahatlık ve ŞıklıkLacivert Desenli Burgu Bone, ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım Kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlanan bir modeldir. Kullanım..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Burgu Detaylı Bone

Saatlerce Uğraşmayın, Siyah Burgu Detaylı Bone ile Saniyeler İçinde Hazırsınız  Siyah Burgu Detaylı Bone tesettür günlük hayata ve abiyelere uygunluğu ile göze çarpıyor. Viskon krep kumaşı, üzerindeki burgu detayıyla zarif ve şık bir görünüme sahip olan hazır bone sayesinde çok daha güzel bir tarz yakalayacaksınız. Hazır olarak sunulan boneler size kullanım kolaylığı da sağlıyor. Hem zamanda hem enerjiden tasarruf ediyorsunuz. Fiyatları da uygun olan ürünler herkes için uygun oluyor...

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Vizon Desenli Tokalı Bone

Siyah Vizon Desenli Tokalı Bone Rahat ve Şık Kumaş Cinsi : Viskon penye Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Yaprak Desenli Tokalı Bone

Beyaz Yaprak Desenli Tokalı Bone Rahat ve Şık Kumaş Cinsi : Viskon penye Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Soft Desenli Tokalı Bone

 Sade ve Şık Soft Desenli Tokalı Bone Rahat ve Şık Kumaş Cinsi : Viskon penye Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Geometrik Desenli Tokalı Bone

 Rengarenk Geometrik Desenli Tokalı Bone Spor ve Şık Kumaş Cinsi : Viskon penye Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Batik Desenli Tokalı Bone

 Mavi ve Kırmızı Batik Desenli Tokalı Bone Yaz İçin İdeal Seçim Kumaş Cinsi : İnce penye Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Desen Tokalı Bone

 Cıvıl Cıvıl Rengiyle Lacivert Tokalı Bone Her Kombine Uyum Sağlar Kumaş Cinsi : Viskon penye Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Sarı Tokalı Bone

 Cıvıl Cıvıl Rengiyle Sarı Tokalı Bone Her Kombine Uyum Sağlar Kumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Neon Tokalı Bone

 Muhteşem Deseniyle Neon Tokalı Bone Her Kombine Uyum Sağlar Kumaş Cinsi : ince süprem Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mavi Desen Tokalı Bone

Mavi Desen Tokalı Bone Mavi Desen Tokalı Bone Her Kombine Uyum SağlarKumaş Cinsi : Viskon penye Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Vizon Desen Tokalı Bone

​Hava Aldıran Kumaşıyla Siyah Bej Tokalı Bone Kullanların Favorisi  Soft Desenli Vizon Desen Tokalı Bone Her Kombine Uyum Sağlar Kumaş Cinsi : Viskon penye Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mürdüm Desen Tokalı Bone

 Siyah Mürdüm Desen Tokalı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Viskon penye Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Fuşya Tesettür Burgu Bone

Fuşya Tesettür Burgu Bone İle Rahatlık ve ŞıklıkFuşya Tesettür Burgu Bone, ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım Kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlanan bir modeldir. Kullanımı K..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Taba Desenli Tokalı Bone

Zebra Desen Sevenlere Taba Desenli Tokalı Bone Eşlik Edecek Kumaş Cinsi : dalgıç Ürün Özelliği : Hazır Tokalı bone Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bej Desenli Tokalı Bone

Siyah ve Bej Renkleriyle Bej Desenli Tokalı Bone Şık ve Modern Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır Tokalı bone Yotube kullanım videosu https://www.youtube.com/watch?v=hF0a1WcqRJ4 Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kırık Beyaz Hazır Burgu Bone

Kırık Beyaz Hazır Burgu Bone İle Rahatlık ve ŞıklıkKırık Beyaz Hazır Burgu Bone, ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım Kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlanan bir modeldir. Kullan..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL