Vizon Bordo Hazır Türban

Vizon Bordo Hazır Türban İle Tarzını SergileÇeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Vizon Bordo Hazır Türban ister dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır.Yumuşak İpek Tafta kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir kaç saniyede Renk Re..

65,01TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kırık Beyaz Hazır Burgu Bone

Kırık Beyaz Hazır Burgu Bone İle Rahatlık ve ŞıklıkKırık Beyaz Hazır Burgu Bone, ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım Kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlanan bir modeldir. Kullan..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Leopar Burgu Bone

Leopar Burgu Bone Yaz Günlerinin Vazgeçilmezi Kumaş Cinsi : Full likralı viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Çiçek Desenli Burgu Bone

Çiçek Desenli Burgu Bone İle Rahatlık ve Şıklık Çiçek Desenli Burgu Bone, ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlanan bir modeldir. Kullanımı ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kahve Burgu Bone

Desenli Kahve Burgu Bone Işıltınızı Gösterecek Kumaş Cinsi : Penye Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Gümüş Simli Burgu Bone

Işıltısıyla Göz Kamaştıracağınız Siyah Gümüş Simli Burgu Bone İle Anında Hazırsınız   Esnek Piliseli viskon kumaşa sahip olan hazır bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Siyah Gümüş Simli Burgu Bone abiye ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katar. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan v modeli kolay kullanıma sahiptir. Saatlerce uğraşmanıza gerek kalmaz ve çok raha..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Abiye Bone

Siyah Abiye Bone ile Her Zaman Şık Ve Pratik Simli Abiye kumaşa sahip olan bone kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Gümüş simli olan bone abiye kullanımlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Tokalı olarak kullanılan bu model saniyeler içinde takılabilir. Büzgülü kısmını kafanıza ortalayın ve tokası ile enseden bağlayın bu kadar basit. Kalan parçayı boneniniz içine kamufle edebilir yada ensede şekil verebilirsiniz. Günlük Kıyafetleriniz için de kullanabileceğiniz bu modeller şık bir t..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah Kırmızı Abiye Tokalı Bone

Şıklığını Siyah Kırmızı Abiye Tokalı Bone TamamlasınKumaş Cinsi : Tül - payet Ürün Özelliği : Tokalı Abiye Bone , arka kısmında toka bulunmaktadır. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru Temizleme öneririz. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Hazır ürünlerin bir numaralı tercihi tesettür bone modelleri şık rahat ve pratikliği ile çok tercih ediliyor. Abiyelerle ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Mürdüm Abiye Tokalı Bone

Şıklığını Mürdüm Abiye Tokalı Bone TamamlasınKumaş Cinsi : Tül - payet Ürün Özelliği : Tokalı Abiye Bone , arka kısmında toka bulunmaktadır. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru Temizleme öneririz. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Hazır ürünlerin bir numaralı tercihi tesettür bone modelleri şık rahat ve pratikliği ile çok tercih ediliyor. Abiyelerle kullana..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Kırmızı Gold Tokalı Bone

Şıklığını Kırmızı Gold Tokalı Bone TamamlasınKumaş Cinsi : Tül - payet Ürün Özelliği : Tokalı Abiye Bone , arka kısmında toka bulunmaktadır. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru Temizleme öneririz. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Hazır ürünlerin bir numaralı tercihi tesettür bone modelleri şık rahat ve pratikliği ile çok tercih ediliyor. Abiyelerle kullana..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Beyaz Dantel Tokalı Bone

ŞıklığınıBeyaz Dantel Tokalı Bone TamamlasınKumaş Cinsi : Tül - payet Ürün Özelliği : Tokalı Abiye Bone , arka kısmında toka bulunmaktadır. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru Temizleme öneririz. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Hazır ürünlerin bir numaralı tercihi tesettür bone modelleri şık rahat ve pratikliği ile çok tercih ediliyor. Abiyelerle kullanabil..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Zümrüt Gold Tokalı Bone

Şıklığını Zümrüt Gold Tokalı Bone  TamamlasınKumaş Cinsi : Tül - payet Ürün Özelliği : Tokalı Abiye Bone , arka kısmında toka bulunmaktadır. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru Temizleme öneririz. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Hazır ürünlerin bir numaralı tercihi tesettür bone modelleri şık rahat ve pratikliği ile çok tercih ediliyor. Abiyelerle kul..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Bordo Abiye Tokalı Bone

ŞıklığınıBordo Abiye Tokalı Bone TamamlasınKumaş Cinsi : Tül - payet Ürün Özelliği : Tokalı Abiye Bone , arka kısmında toka bulunmaktadır. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru Temizleme öneririz. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Hazır ürünlerin bir numaralı tercihi tesettür bone modelleri şık rahat ve pratikliği ile çok tercih ediliyor. Abiyelerle kullanabi..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Somon Abiye Tokalı Bone

Şıklığını Somon Abiye Tokalı Bone Tamamlasın Kumaş Cinsi : Tül - payet Ürün Özelliği : Tokalı Abiye Bone , arka kısmında toka bulunmaktadır. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru Temizleme öneririz. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Hazır ürünlerin bir numaralı tercihi tesettür bone modelleri şık rahat ve pratikliği ile çok tercih ediliyor. Abiyelerle kullanab..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah Desenli Bone Şal

 Siyah Desenli Bone Şal ile Gözler Üzerinizde Olacak Kumaş Cinsi : hayal tül - payet Ürün Özelliği : Hazır tokalı bone. Abiye kullanıma uygundur.2 farklı bağlama modeli. Yıkama: Kuru temizleme yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah İşlemeli Hazır Türban Bone

​ Siyah İşlemeli Hazır Türban Bone ile Hem Çok Şık Hem Çok Rahat Olacaksınız Kumaş Cinsi : Hayal tül- payet Ürün Özelliği : Hazır tokalı bone. Abiye ve günlük kullanıma uygundur. 2 farklı bağlama seçeneği   Yıkama: Kuru temizleme uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu Çeşit çeşit takma modelleri bulunan ve prati..

75,00TL Vergiler Hariç: 69,44TL

Gold İşlemeli Hazır Türban Bone

​Abiyelerinizi Gold İşlemeli Hazır Türban Bone ile Taçlandırın Kumaş Cinsi : Tül Ürün Özelliği : Hazır türban bone,tokalı kullanım. İster salık halde istersenizde topuzlu olarak kullanın. 150 cm boydan yapılmıştır. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

75,00TL Vergiler Hariç: 69,44TL

Ekru Abiye Bone

Işıltılı Ekru Abiye Boneyi Bordo Farklı Tasarımlar Arayanlar İçinIşıltılı Ekru Abiye Boneyi Bordo Farklı Tasarımlar Arayanlar İçin Kumaş Cinsi : Abiye kumaş Ürün Özelliği : Hazır bone, Tokalı kullanılabilir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

75,00TL Vergiler Hariç: 69,44TL

Siyah Işıltılı Hazır Türban Bone

​ Minimalist Tarzınızı Siyah Işıltılı Hazır Türban Bone ile Tamamlayın Kumaş Cinsi : Hayal tül Ürün Özelliği : Hazır türban bone, tokalı kullanıma uygundur, açık yada topuzlu olarak kullanılabilir. Abiye kullanıma uygundur.  Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu Minimalist tarzın birinci te..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Zümrüt Hazır Türban

​Yeşilin En Gözde Tonundan Zümrüt Hazır Türban Hazırladık Kumaş Cinsi : hayal tül Ürün Özelliği : Hazır tokalı bone. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru temizlemeye uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Bakır Abiye Bone Modelleri

​​ Siyah Bakır Abiye Bone Modelleriyle Trendi Takip edin Kumaş Cinsi : tül-payet Ürün Özelliği : Hazır tokalı bone, 2 farklı bağlama seçenği. Avviye kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Vişne Fularlı Bone

Bahar Şıklığı Vişne Fularlı Bone ile Buluştu Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri olan fularlı boneler de toprak tonları ağırlı olan Vişne Fularlı Bon..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Burgu Bone

Siyah Burgu Bone İle Rahatlık ve Şıklık Siyah Burgu Bone, ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım Kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlanan bir modeldir. Kullanımı Kolay olduğu gibi ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Ekose Şapka Bone

Kolay Kullanımıyla Oranj Şapka Bone Hem Çok Rahat Hem Çok Farklı Kumaş Cinsi : kaşe Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka. Kışlık kullanıma uygundur.Açık yada kapalı her kadın kullanabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Moda sektörü çok hızlı ve başarılı olmasına rağmen tesettür modası maalesef kısır..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Desenli Hazır Şal

Truncu Desenli Hazır Şal ile Bahar Şıklığı Kumaş Cinsi : krep Ürün Özelliği : Hazır şal. bütün şal önüne bant monte edilmiştir. Kafa büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz.Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Vizon Hazır Şal

Siyah Detayıyla Vizon Hazır Şal Çok Şık Kumaş Cinsi : İpek tafta Ürün Özelliği : Hazır şal. bütün şal önüne bant monte edilmiştir. Kafa büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz.Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Leopar Desenli Bone Modelleri

Kadınsı Deseniyle Leopar Desenli Bone Modelleri Kadıların Vazgeçilmezi Kumaş Cinsi : Full likralı viskon krep Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Tesettür bone modelleri arasında bir çok seçenek , marka ve model bulunmakta. Hangi model hangi Renk ve hangi markayı tercih edeceğim diye düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. 20..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gülkurusu Hazır Şal

Mavi Çiçekli Bej Hazır Şal Bu Yaz Gözleri Üzerinize Toplayacak Kumaş Cinsi : koton  Ürün Özelliği : Hazır şal, mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu  2019 ilkbahar yaz Koleksiyonumuz hazırlandı. Her hafta yenilenen hazır şal modelleri Koleksiyonumuzda bu yıl büzgülü model çok tercih ediyor. Bizde sizlerden aldığımız ger..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Bej Rengi Hazır Şal

Kolaj Desenli Bej Hazır Şal Bu Yaz Gözleri Üzerinize Toplayacak Kumaş Cinsi : şifon Ürün Özelliği : Hazır şal, mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu Yaz kış kadınların vazgeçilmez parçalarından biri haline gelen Hazır şal modelleri 2019 ilkbahar yaz Koleksiyonumuzla karşınızda. Bu yaz her kesime ve her tarza uygun bir ç..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Desenli Yeşil Burgu Bone

Beyaz ve Desenli Yeşil Burgu Bone İçinizi Açan Renkleriyle Göz Dolduruyor Kumaş Cinsi : Full likralı viskon krep Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü     Her yıl gözde Desenlerle sezona damga vuran Aişe Tesettür bu yılda içinizi açacak Renkler ve Desenlerle karşınızda. 2010 yılından beri faaliyette olan firmamızın tüm ürünle..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Tesettür Şapka Şal

Cıvıl Cıvıl Rengiyle Tesettür Şapka Şal Yaz Kombinlerini Tamamlar Kumaş Cinsi : Koton Ürün Özelliği : Hazır şal ve şapka şıklığı bir arada. Her kafaya uygundur. Arka kısmı düz şal şeklindedir , Boy nu kapalı kullanabilirsiniz.   Yıkama: Kuru temizlemeye uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu İçinizi açan enerji veren rengiyle Tesettür şapka şal bu yıl çok moda. Hem şapka hem şa..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Piliseli Desenli Burgu Bone

Pilise Şıklığı, Piliseli Desenli Burgu Bone Vazgeçilmeniz Olacak Trendi , modayı takip edenler sizler için her gün modellerimizi yeniliyoruz. Bu yılın modası pilise hemen hemen her kumaşta uygulanıyor. Bizde sizler için bonelerde pilise kumaş kullanarak şıklığınızı ve modayı bir araya getiriyoruz. Soft Renk geçişleri olan kullanılan hazır burgu bone modelimizi bir çok Renkle kombinleyebilirsiniz. Piliseli Desenli Burgu Bone günlük yada özel davetlerde kullabileceğiniz şık modeller arasında. Hazı..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mürdüm Desenli Hazır Şal

 Desen Şıklığı ile Mürdüm Desenli Hazır Şal Tarzını Yansıtır Tesettürlü bayanların Her mevsim kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız Mürdüm Desenli Hazır Şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İster bone olarak ister dö..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mor Desenli Burgulu Hazır Bone

Yeni Sezon, Yeni Model, Burgulu Hazır Bone İle Farkını Göster Desenli Burgulu Hazır Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz yeni sezon bone modelleri arasında satışa sunuldu. HAYAL TÜL kumaş kullanılmıştır.Ödeme ve fiyat konusunda Kolaylıklar sağlayan Aişe tesettürden Kolaylıkla temin edebilirsiniz. Her yüz şekline uyumlu Desenli Burgulu Hazır Bone ile göz kamaştırın. Makinada yıkamaya uygundur. Kumaşı kalitesiyle göz doldurur ve saniy..

75,00TL Vergiler Hariç: 69,44TL

Siyah Desenli Zincir Bone Şal

Yeni Sezon , Siyah Desenli Zincir Bone Şal İle Kombinin TamamlanacakTesettürlü bayanların kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız. Siyah Desenli Zincir Bone Şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan, modeli ile de bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir.Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İster bone olarak iste..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Sedef Gold Payetli Hazır Abiye Şal

Sedef Gold Payetli Hazır Abiye ŞalKadınların sıklıkla kullandığı ve vazgeçemedikleri bir Renk olan sedef, bu kez lacivert şallara zarafet katıyor. Tesettürlü kadınların elbiselerine kombin şeklinde kullandıkları sedef şallar çok beğenilmektedir. Ön bandında payet olması şala pırıltı katar ve özellikle gece abiye kıyafetlerin üzerine en büyük tamamlayıcı olar kullanılır. Sedef Gold Payetli Hazır Abiye Şal zevk sahibi kadınların vazgeçilmez Aksesuarıdır. Pratik bağlama modelleri ve sedef Renk olm..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Güpürlü Şal

Ürün Rengi : siyahKumaş Bilgis : ipek taftaSiz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Siyah Güpürlü Şal. İster dolama şal ister bone şal istersenizde dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. Siyah yumuşak ipek tafta kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Tesettür Abiye modelleri üzerine uygundur. Hem gün içinde hemde özel günlerde kullanabileceğiniz güpürlü şal modelleri arasında satışa sunulmuştır. Ön bandı ve şal..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gri Büzgülü Bandana Pratik Şal

Gri Büzgülü Bandana Pratik ŞalKadınların sıklıkla kullandığı ve vazgeçemedikleri bir Renk olan Gri , bu kez şallara canlılık katıyor. Tesettürlü kadınların elbiselerine kombin şeklinde kullandıkları  Gri şallar çok beğenilmektedir. Büzgülü öz bandı şala pırıltı katar ve özellikle gece abiye kıyafetlerin üzerine en büyük tamamlayıcı olar kullanılır.Gri Simli Bandana Abiye Şal zevk sahibi kadınların vazgeçilmez Aksesuarıdır.Pratik bağlama modelleri ve Gri Renk olmasından kaynaklanan iç açıcı duru..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Pudra Büzgülü Bandana Pratik Şal

Ürün Rengi : PudraKumaş Bilgis : Siz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Pudra Büzgülü Bandana Pratik Şal. İster dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. İpek tafta kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Ön bandına pulpayet işleme yapılmıştır. Abiye kullanıma uygundur. Pudra Büzgülü Bandana Pratik Şal İle Tarzını SergileÖzel günlerinizde ve günlük hayatınızda kullanabilirsi..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Mürdüm Bandana Şal

Mürdüm Bandana Şal İle Tarzını ve Şıklığını GösterTesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız Mürdüm Bandana Şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir.Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İster bone olarak ister dökümlü şal olara..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Altın Rengi Simli Abiye Fularlı Bone

Ürün Kodu : BNA047Kumaş Bilgisi : simli fantaziAltın Rengi Simli Abiye Fularlı Bone. Sizde bu şıklığa ve rahatlığa kavuşun. İster özel davetlerde, İsterseniz de günlük kullanın. Altın Rengi Simli Abiye Fularlı Bone ile Parıl ParılAltın Rengi Simli Abiye Fularlı Bone, her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmakta, bir numara diyebileceğiniz ölçüde iddialı olmakta ve kendisini tercih edenlerin sahip oldukları rahatlık neticesinde bir daha vazgeçemedikleri ürünle..

75,00TL Vergiler Hariç: 69,44TL

Haki Çiçek Şal Bone

İçinizi Açacak Son Bahar Renkleriyle Haki Çiçek Şal Bone İle Şık, Rahat, Pratik Viskon Krep kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Haki Çiçek Şal Bone günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katacaktır. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Haki Çiçek Şal Bone modeli Kolaylıkla yapılabiliyor. Saatlerce uğr..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Zümrüt Pırlanta Güpürlü Pratik Şal

Ürün Rengi : zümrüt Kumaş Bilgis :şifon Abiye Pratik Şallar özel tasarımı olan kalıpla hazırlanmıştır. Uzun süreli kullanımlara uygun, yıpranmaya dayanıklı olan bu ürünler hanımlara kolaylık sağlıyor. Kuaföre gitmeden , zaman kaybetmeden kullanabileceğiniz hazır ürünlerdir. Hazır Şallarımızı tek başınıza kolaylıkla kullanım sağlayabilirsinizŞallarımızın yan bölümünde bulunan aksesuarlar el işçiliği ile hazırlanmıştır. inci, boncuk ve taş kullanılmıştır. Güzelliğinizi Öne Çıkaran Zümrüt Pırlan..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Vişne Desenli Burgu Bone

Enerjik Kombinlerinizi Vişne Desenli Burgu Bone Tamamlanacak Kumaş Cinsi : Full likralı penye Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Yaz günlerinde içinizi açan renklerle kombinlerinizi tamamlamaya devam ediyoruz. Son zamanların gözde rengi olan vişne rengi kadınların gözde renkleri arasında. Yaz sezonda vit..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gold Desenli Burgu Bone

Siyah ve Gold Desenli Burgu Bone Tarzınızı Tamamlayacak Kumaş Cinsi : Full likralı viskon krep Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü   Koyu renk kombinlerinizi ve kotlarınızı tamamlayacak desenlerimiz hazırlandı. Gold ve siyah renklerinin ağırlıklı olduğu otantik bir desene sahip gold desenli burgu bon..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Vişne Hazır Şal

 Desen Şıklığıyla Vişne Hazır Şal Çok Tarz Kumaş Cinsi : koton Ürün Özelliği : Hazır şal. bütün şal önüne bant monte edilmiştir. Kafa büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz.Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Desenli Şal Bone

Desenli Siyah Desenli Şal Bone Şıklığını GösterirKumaş Cinsi : Full likralı sandy Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu  Şal bone modelleri bu yıl dahada gözde Desenlerle karşınızda. Yaz Koleksiyonu için hazırladığımız fularlı bone modellerimiz arasında siyah tabi k..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Pudra Desenli Şapka Bone

Siyah ve Pudra Desenli Şapka Bone Bahar Tadında Kumaş Cinsi : dokuma Ürün Özelliği : Hazır şapka bone. Yazlık Kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu    Pudra Desenli Şapka Bone yaz günleriniziniz kurtarıcı parçası olacak özel tasarımıyla karşınızda. Sizi hem modern gösterecek hemde güneşten koruyacak..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Gülkurusu Hazır Türban

​Soft Şıklığı Gülkurusu Hazır Türban ile Tamamlandı Kumaş Cinsi : Simli abiye kumaş Ürün Özelliği : Hazır türban bone. Çıkartılabilir fular özelliği Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Haki Bandana Şal

Haki Bandana Şal İle Tarzını Ve Şıklığını Göster Tesettürlü bayanların yaz kış kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni renklerle karşınızdayız, Haki Bandana Şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. Mıknatıslı şal olarak kullanılabilir bir mode..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gri Spor Burgu Bone

Gri Spor Burgu Bone İle Rahatlık ve ŞıklıkGri Spor Burgu Bone, ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım Kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlanan bir modeldir. Kullanımı Kolay olduğu ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Kırık Beyaz Hazır Fularlı Bone

Ürün Kodu : tb2052Kumaş Bilgis : ince dalgıç kumaşKırık Beyaz Hazır Fularlı Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri beraberinde getirirken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz. Zarafetin Rengi, Kırık Beyaz Hazır Fularlı Bonenin Renga Renk Fularlarıyla Değişik Kombinler Yapın Her kafa ve tabi yüz şekli için uyg..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL