Siyah Drapeli Abiye Şal

Siyah Drapeli Abiye ŞalSıradanlıktan sıkılan kadınlar farklı şal modelleri arayışına girerler. Renk uyumu ve pratik kullanımıyla tercih sebebi olan hazır şallarda siyah drapeli olduklarında daha çok beğenilmektedir. Farklılık arayanlar ve şal bağlamaktan sıkılanlar için tasarlanan Siyah Drapeli Abiye Şal hızla satılmaktadır. Uygun kıyafetlerin tamamlayıcısı olan siyah drapeli hazır şal sizi olduğunuzdan daha şık ve özel gösterecek. Özel günlerinizde kendinize verdiğiniz önemi hazır tüban modelle..

120,00TL Vergiler Hariç: 111,11TL

Desenli Fularlı Şal Bone

Desenli Fularlı Şal Bone Likralı dalgıç kumaşa sahip olan bone, kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Siyah Gold Çiçek Desenli Şal Bone günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.Spor ve günlük kıyafetlerinize şık bir görüntü katacaktır. Her türlü kafa şekline ve yüz tipine uygun olarak hazırlanan boneleri herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Şık ve kullanışlı bir model olan Desenli Fularlı Şal Bone   modeli Kolaylıkla yapılabiliyor. Saatlerce uğraşmaya gerek ka..

65,01TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Burgu Hazır Şal

Siyah Burgu Hazır Şal Fark YaratıyorSiyah Drapeli Bandana Hazır Şal ile oldukça rahat ve zarifÇeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Siyah Drapeli Bandana Hazır Şal farklı şal bağlama teknikleri ile kullanılmaktadır. Şifon kumaş olduğu için makinede elde zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir kaç saniyede renk renk, desen dese..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Drapeli Bandana Hazır Şal

Siyah Drapeli Bandana Hazır  Şal Fark YaratıyorSiyah Drapeli Bandana Hazır Şal  ile oldukça rahat ve zarif Çeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Siyah Drapeli Bandana Hazır Şal farklı şal bağlama teknikleri ile kullanılmaktadır. Şifon kumaş olduğu için makinede elde zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir kaç saniy..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Drapeli Siyah Payetli Abiye Şal

Drapeli Siyah Payetli Abiye Şal Fark YaratıyorKumaş Cinsi : fransız şifon Ürün Özelliği : Hazır şal ön bandı ışıltı ve payetli kumaş Yıkama: Kuru Temizlemeye uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Drapeli Siyah Payetli Abiye Şal Sıradanlıktan sıkılan kadınlar farklı şal modelleri arayışına girerler. Renk uyumu ve pratik kullanımıyla tercih sebebi olan hazır..

99,00TL Vergiler Hariç: 91,67TL

Drapeli Siyah Abiye Şal

Drapeli Siyah Abiye Şal Fark Yaratıyor Kumaş Cinsi : fransız şifon Ürün Özelliği : Hazır şal ön bandı ışıltı ve payetli kumaş Yıkama: Kuru Temizlemeye uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu  Tesettür abiyelerde sıklıkla kullanılan gümüş rengiyle hazırladığımız bir çok model bulunmaktadır. Simli ve payetli modeller en çok tercih edilenler abiye şal modell..

99,00TL Vergiler Hariç: 91,67TL

Siyah Gold Tesettür Abiye Bone

Siyah Gold Tesettür Abiye Bone İle Hem Çok Rahatlık Hem Çok Şık Olacak Siyah Gold Tesettür Abiye Bone , ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tas..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah Füme Tesettür Abiye Bone

Siyah Füme Tesettür Abiye Bone İle Hem Çok Rahatlık Hem Çok Şık Olacak Siyah Füme Tesettür Abiye Bone , ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tas..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah Payet Abiye Bone

Siyah Payet Abiye Bone İle Hem Çok Rahatlık Hem Çok Şık Olacak Siyah Payet Abiye Bonen , ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlanan bir model..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah Payetli Hazır Türban

Siyah Payetli Hazır Türban İle Hem Çok Rahatlık Hem Çok Şık Olacak Siyah Payetli Hazır Türban , ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlanan ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah Payetli Tesettür Bone

​Siyah Payetli Tesettür Bone İle Hem Çok Rahatlık Hem Çok Şık Olacak Siyah Payetli Tesettür Bone , ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlana..

99,00TL 80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Kırmızı Simli Abiye Tesettür Bone

Ürün Rengi : siyah-kırmızı Kumaş cinsiKumaş Bilgis : Siyah Kırmızı Simli Abiye Tesettür Bone özel davetlerde kullanabileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda.Sandy kumaştan yapılmıştır. bonemizin iç kısmında esnek kumaş kullanılmıştır. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri tasarlarken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz. Göz Kamaştıran Tasarımlar Siyah Kırmızı Simli Abiye Tesettür Bone Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk göstere..

79,00TL 65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Desenli Fiyonklu Bone

Çift Renkli Kumaşıyla Desenli Fiyonklu Bone Çok Tarz Kumaş Cinsi : Likralı Dokuma Ürün Özelliği : Hazır bone , günlük kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu   Kış günlerinin vazgeçilmez renkleriyle tasarladığımız son zamanların yeni trendi olan bonelere yeni modeller ekliyoruz. Günlük yada spor kombinl..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gold Detaylı Tesettür Bone

Gold Detaylı Tesettür Bone  İle  Farklı Tasarımlar Arayanlar İçinKumaş Cinsi : Abiye kumaş Ürün Özelliği : Hazır bone, taşlı aksesuar sabittir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu      Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmakta, bir numara diyebileceğiniz ölçüde ..

79,00TL 65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Pudra Detaylı Tesettür Bone

Pudra Detaylı Tesettür Bone İle  Farklı Tasarımlar Arayanlar İçinKumaş Cinsi : Abiye kumaş Ürün Özelliği : Hazır bone, taşlı aksesuar sabittir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu      Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmakta, bir numara diyebileceğiniz ölçüde iddi..

79,00TL 65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Kırmızı Tesettür Bone

Siyah Kırmızı Tesettür Bone İle  Farklı Tasarımlar Arayanlar İçinKumaş Cinsi : Abiye kumaş Ürün Özelliği : Hazır bone, taşlı aksesuar sabittir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu      Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmakta, bir numara diyebileceğiniz ölçüde iddi..

79,00TL 65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Bordo Tesettür Bone

Siyah Bordo Tesettür Bone İle  Farklı Tasarımlar Arayanlar İçinKumaş Cinsi : Abiye kumaş Ürün Özelliği : Hazır bone, taşlı aksesuar sabittir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu      Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmakta, bir numara diyebileceğiniz ölçüde iddial..

79,00TL 65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Vişne Tesettür Bone

Siyah Vişne Tesettür Bone  İle  Farklı Tasarımlar Arayanlar İçinKumaş Cinsi : Abiye kumaş Ürün Özelliği : Hazır bone, taşlı aksesuar sabittir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu      Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmakta, bir numara diyebileceğiniz ölçüde i..

79,00TL 65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mor Detaylı Abiye Bone

Gold Detaylı Abiye Bone İle  Farklı Tasarımlar Arayanlar İçinKumaş Cinsi : Abiye kumaş Mor Detaylı Abiye Bone Ürün Özelliği : Hazır bone, taşlı aksesuar sabittir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu      Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmakta, bir numara diyebil..

79,00TL 65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gold Detaylı Abiye Bone

Gold Detaylı Abiye Bone İle  Farklı Tasarımlar Arayanlar İçinKumaş Cinsi : Abiye kumaş Ürün Özelliği : Hazır bone, taşlı aksesuar sabittir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu      Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmakta, bir numara diyebileceğiniz ölçüde iddialı ..

79,00TL 65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Tesettür Abiye Bone

     Göz Kamaştıran Tasarımlar Lacivert Tesettür Abiye Bone ile Işıldayın Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmaktadır. Bir numara diyebileceğiniz ölçüde iddialı olmaktadır. ve kendisini tercih edenlerin sahip oldukları rahatlık neticesinde bir daha vazgeçemedikleri ürünlerden biri niteliğini taşımaktadır. Sizler için dikimi yapılmış, kumaşı kalitesiyle göz doldurmuş, duruşuyla ise asilliğini ortaya koymuş bir şekilde boy gösteren haz..

99,00TL 80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Payetli Tesettür Abiye Bone

Siyah Payetli Tesettür Abiye Bone Farklı Tasarımlar Arayanlar İçin Kumaş Cinsi : Abiye kumaş Ürün Özelliği : Hazır bone, taşlı aksesuar sabittir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu      Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmakta, bir numara diyebileceğiniz ölçüde iddialı ..

99,00TL 80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Zümrüt Abiye Tesettür Bone

Zümrüt Abiye Tesettür Bone Farklı Tasarımlar Arayanlar İçin Kumaş Cinsi : Abiye kumaş Ürün Özelliği : Hazır bone, taşlı aksesuar sabittir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu      Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmakta, bir numara diyebileceğiniz ölçüde iddialı olmakta..

79,00TL 65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bordo Tesettür Abiye Bone

​Bordo Tesettür Abiye Bone Kumaş Cinsi : abiye kumaş Ürün Özelliği : hazır bone. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

99,00TL 80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Vişne Fularlı Bone

Ürün Rengi : ekruKumaş Bilgis : ince likralı örmeBahar Şıklığı Vişne Fularlı Bone ile Buluştu Kumaş Cinsi : viskon penye Ürün Özelliği : Hazır bone , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabilirsiniz. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Tesettür bone modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden biri olan fularlı bonele..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Payet Abiye Tesettür Bone

     Göz Kamaştıran Tasarımlar Siyah Payet Abiye Tesettür Bone ile Işıldayın Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmaktadır. Bir numara diyebileceğiniz ölçüde iddialı olmaktadır. ve kendisini tercih edenlerin sahip oldukları rahatlık neticesinde bir daha vazgeçemedikleri ürünlerden biri niteliğini taşımaktadır. Sizler için dikimi yapılmış, kumaşı kalitesiyle göz doldurmuş, duruşuyla ise asilliğini ortaya koymuş bir şekilde boy gösteren ha..

99,00TL 80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Kahverengi Fularlı Şal Bone

Yılın Moda Rengi, Kahverengi Fularlı Şal Bone  ile Tamamlayıcı Kombinler Yapabilirsiniz Kahverengi Fularlı Şal Bone  tesettür abiyelere ve günlük kıyafetlere uygunluğu ile göze çarpıyor. Zarif ve şık bir görünüme sahip olan fularlı abiye bone sayesinde çok daha güzel bir tarz yakalayacaksınız. Hazır olarak sunulan boneler size kullanım kolaylığı da sağlıyor. Hem zamanda hem enerjiden tasarruf ediyorsunuz. Fiyatları da uygun olan ürünler herkes için uygun oluyor. Her yüz tipi için te..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Leopar Desenli Fularlı Şal Bone

Yılın Moda Rengi, Leopar Desenli Fularlı Bone ile Tamamlayıcı Kombinler Yapabilirsiniz Leopar Desenli Fularlı Bone tesettür abiyelere ve günlük kıyafetlere uygunluğu ile göze çarpıyor. Zarif ve şık bir görünüme sahip olan fularlı abiye bone sayesinde çok daha güzel bir tarz yakalayacaksınız. Hazır olarak sunulan boneler size kullanım kolaylığı da sağlıyor. Hem zamanda hem enerjiden tasarruf ediyorsunuz. Fiyatları da uygun olan ürünler herkes için uygun oluyor. Her yüz tipi için tesettür boneler..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Drapeli Gümüş Abiye Şal

 Drapeli Gümüş Abiye Şal Fark Yaratıyor Kumaş Cinsi : fransız şifon Ürün Özelliği : Hazır şal ön bandı ışıltı ve payetli kumaş Yıkama: Kuru Temizlemeye uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu  Tesettür abiyelerde sıklıkla kullanılan gümüş rengiyle hazırladığımız bir çok model bulunmaktadır. Simli ve payetli modeller en çok tercih edilenler abiye şal ..

120,00TL Vergiler Hariç: 111,11TL

Siyah Beyaz Puanlı Fularlı Şal Bone

Zıt Kombinlerin Öncüsü Siyah Beyaz Fularlı Şal Bone Duruşuyla Göz Doldurur Kumaş Cinsi : Bone Full likralı viskon krep , fular şifon  Ürün Özelliği : hazır bone, çıkartılabilir fular. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Fularli bone kategorisinde en beğenilen ürünlerden biri olan Siyah Beyaz Puanlı Fularlı Şal Bone ile çok rahat örtüneceksiniz , zaman kaybı yaşamadan ş..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Gri Zebra Tokalı Bone

Fular Şıklığıyla Siyah Gri ZebraTokalı Bone Yaz günlerinin KurtarıcısıKumaş Cinsi : Viskon Krep Ürün Özelliği : Hazır bone. Çıkartılabilir fular özelliği   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Kadınsı Desenlerden zebra Desenli fularıyla siyah viskon krep kumaştan üretilmiş Siyah Gri Zebra Tokalı Bone her hanımın vazgeçilmezi olacak. Siyah ekru, ve gri ağırlıklı Dese..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gold Krem Hazır Türban

Gold Krem Hazır Türban İle Tarzını Sergile Çeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Gold Krem Hazır Türban fularlı yada fularsız kullanılmaktadır.Yumuşak viskon kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve kolay bir şekilde bozulmadan takılabilir. Bir kaç saniyede renk renk, desen desen ve farklı modellerde bulunan bu boneyi hemen bağlaya..

65,00TL 59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Siyah Ferace Kombin

Siyah Ferace Kombin ile Her Zaman Uyum İçinde Şık Olun Tesettür Kombine Dahil Ürünler : Ferace ve burgu hazır şal  Ürün Özelliği : Ütü istemez, kırışma yapmaz rahatlıkla kullanabilirsiniz. Viskon penye kumaştan üretilmiştir. Astarsızdır. Standart bedendir. 36-52 BEDEN UYUMLUDUR.  Yıkama : 30 derecede sıktırmadan yıkanabilir.  Manken Ölçüleri   Boy : 165 cm  Göğüs : 80 cm Bel : 68 cm Kalça : 99 cm   Harika bir kumaş, harika bir renk uyumuyla sizl..

199,00TL Vergiler Hariç: 184,26TL

Siyah Işıltı Tesettür Bone

iyah Işıltı Tesettür Bone İle Hem Çok Rahatlık Hem Çok Şık Olacaksınız Siyah Işıltı Tesettür Bone, ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlanan..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gold Tesettür Bone

​Gold Tesettür Bone İle Hem Çok Rahatlık Hem Çok Şık Olacak Gold Tesettür Bone, ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlanan bir modeldir. Kull..

79,00TL 65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Gümüş Burgulu Hazır Bone

Yeni Sezon, Yeni Model, Siyah Gümüş Burgulu Hazır Bone İle Farkını Göster Siyah Gümüş Burgulu Hazır Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz yeni sezon bone modelleri arasında satışa sunuldu. Esnek viskon kumaş kullanılmıştır.Ödeme ve fiyat konusunda Kolaylıklar sağlayan Aişe tesettürden Kolaylıkla temin edebilirsiniz. Her yüz şekline uyumlu Siyah Gümüş Burgulu Hazır Bone ile göz kamaştırın. Makinada yıkamaya uygundur. Kumaşı kalitesiyl..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Tokalı Pratik Şal

Vazgeçilmez Renklerden, Lacivert Tokalı Pratik Şal ile Şıklığınız Heryerde  Pratik şal yıllardır firmamızın en çok satan ürünlerindendir. Bu seride sizler için dikimi yapılmış kapüşon şeklindeki ürünlerimiz yardımcı olmaktadır. Lacivert Tokalı Pratik Şal Kapüşon şeklinde bir tarafı uzun bir tarafı kısa olarak dikimi yapılmış pratik şal sayesinde saniyeler içinde hazır olabilirsiniz. Yan kısmında bulunan toka opsiyoneldir , dilerseniz kullanmayabilirsiniz. Makinada yıkamaya uygundur. Wortex şall..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Abiye Tesettür Bone

Tarz Duruşuyla Lacivert Abiye Tesettür Bone Çok Amaçlı Kullanıma Uygun Kumaş Cinsi : Abiye kumaş  Ürün Özelliği : Hazır bone, Aksesuarı dilediğiniz yere göre takabilirsiniz.   Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu   ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Detaylı Şapka Bone

Işıltılı Detayıyla Siyah Detaylı Şapka Bone  Kumaş Cinsi : astarlı dokuma Ürün Özelliği : Hazır şapka bone. Yazlık Kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu Şık ve modern tasarım üretimi konusunda bir numara Aişe Tesettür Koleksiyonları hanımların favorisi. Yaz sezonuna da göz alan tasarımla hazırlanıyoruz. Yaz sıcaklarında muhafakar ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Somon Fularlı Tesettür Bone

Çiçek Desenli Somon Fularlı Tesettür Bone Hem Spor Hem Tarz Kumaş Cinsi : Full likralı sandy Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu  Yepyeni bir sezona hazırmısınız. Tatil hazırlıkları başladı mı? Peki tatilde en çok hangi parçalara ihtiyacınız var?   Özellikl..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Vizon Desenli Şapkalı Bone

Siyah ve Vizon Desenli Şapkalı Bone Asil ve Şık  Kumaş Cinsi : dokuma Ürün Özelliği : Hazır şapka bone, fular dahildir. Fular çıkartılarak kullanıma uygundur. Yazlık Kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu   Örtünme biçimi toplumlara göre farklılık göstermektedir. Bunun en önemli sebebi yaşanılan coğrafyanın kültürü mevsim ve iklimid..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Haki Ekoseli Şapka Bone

Pratik Rahat, Haki Ekoseli Şapka Bone Tarzını GösterecekKumaş Cinsi : Dokuma kumaş Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka. Üzerindeki biritten fular geçirerek Boy nu kapatabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Saatlerce dolap önünde vakit geçirmek bana göre değil diyen pratik hanımlar için tesettür şapka ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Lacivert Beyaz Fularlı Şal Bone

Zıt Renklerin En Trendi, Lacivert Beyaz Fularlı Şal Bone Yeniden Üretimde Yılın her mevsiminde kullanabileceğiniz fularlı bonelere her gün yeni modeller ekliyoruz. Farklı fularlar takarak yüzlerce kombin yapabileceğiniz fularlı tesettür bone modelleri kullanım Kolaylığı sağlıyor. Saniyeler içinde takılabilen bone modellerimiz sayesinde hem şık hem rahat olacaksınız. Esnek süprem kumaşa sahip Lacivert Beyaz Fularlı Şal Bone kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olacak. Her zaman moda olan siyah rengiy..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Gold İşlemeli Serra Pratik Şal

Ürün Rengi : siyah goldKumaş Bilgis : satenSiyah Gold İşlemeli Serra Pratik Şal son zamanlarda çok moda olan dolama şal bağlama tekniğinin hazır halidir.Kuaföre gitmeden , zaman kaybetmeden kullanabileceğiniz hazır ürünlerdir. Hazır Şallarımızı tek başınıza Kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Şalımızın ön bölümünde siyah rengi Aksesuar kullanılmıştır. Siyah Gold İşlemeli Serra Pratik Şal Nasıl Kullanılır ? Şalı defalarca döndürüp katlayarak iğnelerle uğraşmanıza gerek yok. Pratik şalımız s..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Haki Yeşil Atkılı Bere

Düz Kombinlerinizi Haki Yeşil Atkılı Bere ile Canlandırın Kumaş Cinsi : Çelik Triko Ürün Özelliği : Tüm topuzunuzu alabilen bone rahatlığında şapka bere . Kışlık kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu   Düz ve sade kombinlerinizi tamamlayacak bir ürün daha Haki Yeşil Atkılı Bere. Kombininiz tek Renk olursa hareket katmak için Desenli..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah Gold Abiye Tesettür Bone

​Siyah Gold Abiye Tesettür BoneSiyah Gold Abiye Tesettür Bone Farklı Tasarımlar Arayanlar İçin Kumaş Cinsi : Abiye kumaş Ürün Özelliği : Hazır bone, taşlı aksesuar sabittir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu      Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmakta, bir numara diy..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Büzgülü Siyah Vizon Bandana Pratik Şal

Büzgülü Siyah Vizon Bandana Pratik Şal İle Hem Şık Hem Rahat Kumaş Cinsi : Koton Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü EDİTÖRÜN NOTU    Siz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Büzgülü Siyah Vizon Bandana Pratik Şal. İster dolama şal ister bone şal istersenizde dökümlü şal ola..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mürdüm Büzgülü Bandana Hazır Şal

Mürdüm Büzgülü Bandana Hazır Şal ile Tamamlayın Kumaş Cinsi : wortex Ürün Özelliği : Hazır şal. bütün şal önüne bant monte edilmiştir. Kafa büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz.Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Haki Koton Bandana Pratik Hazır Şal

   Haki Koton Bandana Pratik Hazır Şal İle Tarzını YansıtTesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız Haki Koton Bandana pratik hazır şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir.Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İster bone olara..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Desenli Bandana Hazır Şal

Lacivert Desenli Bandana Hazır Şal  ile oldukça rahat ve zarif Çeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Lacivert Desenli Bandana Hazır Şal ister dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır. Şifon kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. B..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Bandana Pratik Hazır Şal

Siyah Bandana Pratik Hazır Şal İle Tarzını YansıtTesettürlü bayanların yaz kış kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni Renklerle karşınızdayız. Siyah Bandana pratik hazır şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım Kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir.Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. İster bone olarak ister dökümlü şal..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Siyah Beyaz Desenli Şal Boyunluk

Siyah Beyaz Desenli Şal Boyunluk Takım Tesettürlü hanımların kıyafetlerini tamamlayıcı olacak şık bir tasarımla karşınızdayız. Genellikle yakaları oldukça açık yapılan yada v yaka kıyafetlerinizi giymek için malesef bir çok zorlukla uğraşıyoruz. İçine giydiğiniz badyler ya yeterince şık olmuyor yada sizi sıkıyor. Hazır şal boyunluk sayesinde açık yaka olan kıyafetlerinize şık bir görünüm katabilirsiniz. Özellikle Siyah Beyaz Şal Boyunluk özel günlerde kıyafetlerinize hareket katacak, günlük hay..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL