Füme Simli Tokalı Bone

Şıklığını Siyah Kırmızı Abiye Tokalı Bone TamamKumaş Cinsi : Tül - payet Ürün Özelliği : Tokalı Abiye Bone , arka kısmında toka bulunmaktadır. Abiye kulanıma uygundur. Işıltılı Füme Simli Tokalı Bone Farklı Tasarımlar Arayanlar İçin Kumaş Cinsi : tül - payet Ürün Özelliği : Hazır bone, Tokalı kullanılabilir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş gü..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Ekru Abiye Tokalı Bone

Işıltılı Ekru Abiye Boneyi Bordo Farklı Tasarımlar Arayanlar İçin Kumaş Cinsi : tül - payet Ürün Özelliği : Hazır bone, Tokalı kullanılabilir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Gümüş Bone Şal

Gümüş Bone Şal ile Gözler Üzerinizde Olacak Kumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır bone şal. Sim detaylı. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu :  Kullanım Kolaylığı, şıklığı ile her kombininizi tamamlayabileceğiniz bir ürün ile karşınızdayız. Siyah giymeyi çok seviyorsunuz ve yan..

75,00TL Vergiler Hariç: 69,44TL

Siyah Detaylı Abiye Başlık

Gümüş Siyah Detaylı Abiye Başlık Işıltınızı Yansıtacak Kumaş Cinsi : şifon kumaş Ürün Özelliği : Boyunlu pelerin model başlıklıdır. Ön bandı hazır dikilmiş ve boyun kısmına monte edilmiş başlık saniyeler içinde takılır. Yıkama: Kuru Temizlemeye uygundur. ..

95,00TL Vergiler Hariç: 87,96TL

Vizon Bone Şal

​Işıltılı Vizon Bone Şal Modelleri Çok Rahat Kumaş Cinsi : şifon Ürün Özelliği : Hazır bone, ekstra dolgu yoktur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Kırmızı Abiye Tokalı Bone

Şıklığını Siyah Kırmızı Abiye Tokalı Bone TamamlasınKumaş Cinsi : Tül - payet Ürün Özelliği : Tokalı Abiye Bone , arka kısmında toka bulunmaktadır. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru Temizleme öneririz. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Hazır ürünlerin bir numaralı tercihi tesettür bone modelleri şık rahat ve pratikliği ile çok tercih ediliyor. Abiyelerle ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Mürdüm Abiye Tokalı Bone

Şıklığını Mürdüm Abiye Tokalı Bone TamamlasınKumaş Cinsi : Tül - payet Ürün Özelliği : Tokalı Abiye Bone , arka kısmında toka bulunmaktadır. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru Temizleme öneririz. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Hazır ürünlerin bir numaralı tercihi tesettür bone modelleri şık rahat ve pratikliği ile çok tercih ediliyor. Abiyelerle kullana..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Kırmızı Gold Tokalı Bone

Şıklığını Kırmızı Gold Tokalı Bone TamamlasınKumaş Cinsi : Tül - payet Ürün Özelliği : Tokalı Abiye Bone , arka kısmında toka bulunmaktadır. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru Temizleme öneririz. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Hazır ürünlerin bir numaralı tercihi tesettür bone modelleri şık rahat ve pratikliği ile çok tercih ediliyor. Abiyelerle kullana..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Beyaz Dantel Tokalı Bone

ŞıklığınıBeyaz Dantel Tokalı Bone TamamlasınKumaş Cinsi : Tül - payet Ürün Özelliği : Tokalı Abiye Bone , arka kısmında toka bulunmaktadır. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru Temizleme öneririz. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Hazır ürünlerin bir numaralı tercihi tesettür bone modelleri şık rahat ve pratikliği ile çok tercih ediliyor. Abiyelerle kullanabil..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Zümrüt Gold Tokalı Bone

Şıklığını Zümrüt Gold Tokalı Bone  TamamlasınKumaş Cinsi : Tül - payet Ürün Özelliği : Tokalı Abiye Bone , arka kısmında toka bulunmaktadır. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru Temizleme öneririz. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Hazır ürünlerin bir numaralı tercihi tesettür bone modelleri şık rahat ve pratikliği ile çok tercih ediliyor. Abiyelerle kul..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Bordo Abiye Tokalı Bone

ŞıklığınıBordo Abiye Tokalı Bone TamamlasınKumaş Cinsi : Tül - payet Ürün Özelliği : Tokalı Abiye Bone , arka kısmında toka bulunmaktadır. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru Temizleme öneririz. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Hazır ürünlerin bir numaralı tercihi tesettür bone modelleri şık rahat ve pratikliği ile çok tercih ediliyor. Abiyelerle kullanabi..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Somon Abiye Tokalı Bone

Şıklığını Somon Abiye Tokalı Bone Tamamlasın Kumaş Cinsi : Tül - payet Ürün Özelliği : Tokalı Abiye Bone , arka kısmında toka bulunmaktadır. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru Temizleme öneririz. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Hazır ürünlerin bir numaralı tercihi tesettür bone modelleri şık rahat ve pratikliği ile çok tercih ediliyor. Abiyelerle kullanab..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah Desenli Bone Şal

 Siyah Desenli Bone Şal ile Gözler Üzerinizde Olacak Kumaş Cinsi : hayal tül - payet Ürün Özelliği : Hazır tokalı bone. Abiye kullanıma uygundur.2 farklı bağlama modeli. Yıkama: Kuru temizleme yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

75,00TL Vergiler Hariç: 69,44TL

Siyah İşlemeli Hazır Türban Bone

​ Siyah İşlemeli Hazır Türban Bone ile Hem Çok Şık Hem Çok Rahat Olacaksınız Kumaş Cinsi : Hayal tül- payet Ürün Özelliği : Hazır tokalı bone. Abiye ve günlük kullanıma uygundur. 2 farklı bağlama seçeneği   Yıkama: Kuru temizleme uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu Çeşit çeşit takma modelleri bulunan ve prati..

75,00TL Vergiler Hariç: 69,44TL

Gold İşlemeli Hazır Türban Bone

​Abiyelerinizi Gold İşlemeli Hazır Türban Bone ile Taçlandırın Kumaş Cinsi : Tül Ürün Özelliği : Hazır türban bone,tokalı kullanım. İster salık halde istersenizde topuzlu olarak kullanın. 150 cm boydan yapılmıştır. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

75,00TL Vergiler Hariç: 69,44TL

Siyah Işıltılı Hazır Türban Bone

​ Minimalist Tarzınızı Siyah Işıltılı Hazır Türban Bone ile Tamamlayın Kumaş Cinsi : Hayal tül Ürün Özelliği : Hazır türban bone, tokalı kullanıma uygundur, açık yada topuzlu olarak kullanılabilir. Abiye kullanıma uygundur.  Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu Minimalist tarzın birinci te..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Zümrüt Hazır Türban

​Yeşilin En Gözde Tonundan Zümrüt Hazır Türban Hazırladık Kumaş Cinsi : hayal tül Ürün Özelliği : Hazır tokalı bone. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru temizlemeye uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Zümrüt Pırlanta Güpürlü Pratik Şal

Ürün Rengi : zümrüt Kumaş Bilgis :şifon Abiye Pratik Şallar özel tasarımı olan kalıpla hazırlanmıştır. Uzun süreli kullanımlara uygun, yıpranmaya dayanıklı olan bu ürünler hanımlara kolaylık sağlıyor. Kuaföre gitmeden , zaman kaybetmeden kullanabileceğiniz hazır ürünlerdir. Hazır Şallarımızı tek başınıza kolaylıkla kullanım sağlayabilirsinizŞallarımızın yan bölümünde bulunan aksesuarlar el işçiliği ile hazırlanmıştır. inci, boncuk ve taş kullanılmıştır. Güzelliğinizi Öne Çıkaran Zümrüt Pırlan..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Gold Işıltılı Boyunluklu Abiye Başlık

En Sade Kıyafetlirinizi Siyah Gold Işıltılı Boy unluklu Abiye Başlık Canlandıracak Kumaş Cinsi : şifon - simli abiye kumaş Ürün Özelliği : Boy unlu pelerin model başlıklıdır. Ön bandı hazır dikilmiş ve Boy un kısmına monte edilmiş başlık saniyeler içinde takılır. Mevsimlik kullanıma uygundur.    Yıkama: Kuru Temizlemeye uygundur. Tesettür abiye kıyafetlerde detaylar ve tamamlayıcılar çok önem taşır .Bir anda kiyafetinizin tüm güzelliğini öldürebilir yada çok ölü bir elbiseyi canlandırabilirsiniz..

95,00TL Vergiler Hariç: 87,96TL

Zümrüt Işıltılı Hazır Büzgü Şal

Işıltınız Sönmesin, Zümrüt Işıltılı Hazır Büzgü Şal ile Göz KamaştırınÇeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Zümrüt Işıltılı Hazır Büzgü Şal modelleri ister dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır. Yumuşak ipek tafta kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozul..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Somon Güpürlü Hazır Abiye Şal

Somon Güpürlü Hazır Abiye ŞalTesettür kıyafetlerinin tamamlayıcısı olan şal eşarplar Renkli ve artık çok daha özel halde üretilmektedir. Somon Güpürlü Hazır Abiye Şal modeline gösterilen ilgi oldukça fazladır. Farklı elbise modellerine kombin yapılabilen bu şal rengi size çok açacak. Şala güpür ve büzgü yapılması zarafetinize zarafet katacak. Özel günlerde ve düğünlerde seçtiğiniz çok şık bir kıyafetin üzerine tamamlayabileceğiniz Somon Güpürlü Hazır Abiye Şal modern bir hava verecektir. Uygun f..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Lacivert Büzgülü Bandana Hazır Simli Şal

Ürün Rengi : LacivertKumaş Bilgis : Lacivert Büzgülü Bandana Hazır Simli Şal Siz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Bandana Şal. İster dolama şal ister bone şal istersenizde dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. Lacivert şifon kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Ön bandı lacivert parlak simli kumaştan yapılmıştır. Abiye kullanıma uygundur. Lacivert Büzgülü Bandana Hazır Simli Şal İle Hem Şık Hem RahatHazır..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Siyah Payetli Bandana Pratik Abiye Şal

Ürün Rengi : siyahKumaş Bilgis : ipek satenSiz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Siyah Payetli Bandana Pratik Abiye Şal. İster dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. İpek saten kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Ön bandına pulpayet işleme yapılmıştır. Abiye kullanıma uygundur. Siyah Payetli Bandana Pratik Abiye Şal İle Şıklığını YansıtÖzel günlerinizde ve günlük ha..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Drapeli Abiye Şal

Siyah Drapeli Abiye ŞalSıradanlıktan sıkılan kadınlar farklı şal modelleri arayışına girerler. Renk uyumu ve pratik kullanımıyla tercih sebebi olan hazır şallarda siyah drapeli olduklarında daha çok beğenilmektedir. Farklılık arayanlar ve şal bağlamaktan sıkılanlar için tasarlanan Siyah Drapeli Abiye Şal hızla satılmaktadır. Uygun kıyafetlerin tamamlayıcısı olan siyah drapeli hazır şal sizi olduğunuzdan daha şık ve özel gösterecek. Özel günlerinizde kendinize verdiğiniz önemi hazır tüban modelle..

120,00TL Vergiler Hariç: 111,11TL

Drapeli Siyah Payetli Abiye Şal

Drapeli Siyah Payetli Abiye Şal Fark YaratıyorKumaş Cinsi : fransız şifon Ürün Özelliği : Hazır şal ön bandı ışıltı ve payetli kumaş Yıkama: Kuru Temizlemeye uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Drapeli Siyah Payetli Abiye Şal Sıradanlıktan sıkılan kadınlar farklı şal modelleri arayışına girerler. Renk uyumu ve pratik kullanımıyla tercih sebebi olan hazır..

99,00TL Vergiler Hariç: 91,67TL

Drapeli Siyah Abiye Şal

Drapeli Siyah Abiye Şal Fark Yaratıyor Kumaş Cinsi : fransız şifon Ürün Özelliği : Hazır şal ön bandı ışıltı ve payetli kumaş Yıkama: Kuru Temizlemeye uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu  Tesettür abiyelerde sıklıkla kullanılan gümüş rengiyle hazırladığımız bir çok model bulunmaktadır. Simli ve payetli modeller en çok tercih edilenler abiye şal modell..

99,00TL Vergiler Hariç: 91,67TL

Drapeli Gümüş Abiye Şal

 Drapeli Gümüş Abiye Şal Fark Yaratıyor Kumaş Cinsi : fransız şifon Ürün Özelliği : Hazır şal ön bandı ışıltı ve payetli kumaş Yıkama: Kuru Temizlemeye uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu  Tesettür abiyelerde sıklıkla kullanılan gümüş rengiyle hazırladığımız bir çok model bulunmaktadır. Simli ve payetli modeller en çok tercih edilenler abiye şal ..

120,00TL Vergiler Hariç: 111,11TL

Siyah Gold İşlemeli Serra Pratik Şal

Ürün Rengi : siyah goldKumaş Bilgis : satenSiyah Gold İşlemeli Serra Pratik Şal son zamanlarda çok moda olan dolama şal bağlama tekniğinin hazır halidir.Kuaföre gitmeden , zaman kaybetmeden kullanabileceğiniz hazır ürünlerdir. Hazır Şallarımızı tek başınıza Kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Şalımızın ön bölümünde siyah rengi Aksesuar kullanılmıştır. Siyah Gold İşlemeli Serra Pratik Şal Nasıl Kullanılır ? Şalı defalarca döndürüp katlayarak iğnelerle uğraşmanıza gerek yok. Pratik şalımız s..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Vizon Hazır Abiye Şal

Ürün Rengi : vizon Kumaş Bilgis : sifonAbiye Pratik Şallar özel tasarımı olan kalıpla hazırlanmıştır. Uzun süreli kullanımlara uygun, yıpranmaya dayanıklı olan bu ürünler hanımlara Kolaylık sağlıyor. Kuaföre gitmeden , zaman kaybetmeden kullanabileceğiniz hazır ürünlerdir. Hazır Şallarımızı tek başınıza Kolaylıkla kullanım sağlayabilirsinizŞallarımızın yan bölümünde bulunan Aksesuarlar el işçiliği ile hazırlanmıştır. inci, boncuk ve taş kullanılmıştır.Güzelliğinizi Öne Çıkaran Vizon Haz..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Füme Şifon Şal

Ürün Rengi : FümeKumaş Bilgis : ŞifonFüme Şifon Şal Uzun süreli kullanımlara uygun, yıpranmaya dayanıklı olan bu ürünler hanımlara Kolaylık sağlıyor. Kuaföre gitmeden , zaman kaybetmeden kullanabileceğiniz hazır ürünlerdir. Hazır Şallarımızı tek başınıza Kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Şık, rahat, pratik sizler için. Parlak füme rengi şalımız 1. kalite şifondan yapılmıştır. Füme Şifon Şal İle Şıklığına Şıklık Kat Kolay kullanımı ile sizi şal bağlama modelleri aramaktan kurtaracak. Bağl..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Siyah Dantelli Şifon Boneli Şal

Ürün Rengi : siyahKumaş Bilgisi : şifonÜrün Kodu: D607Siyah Dantelli Şifon Boneli Şal sayesinde şal bağlama teknikleri aramakta kurtulun. Kendinden boneli şalımız bone takmaktan iğne takmaktan kurtarıyor. Uzun süreli kullanımlara uygun, yıpranmaya dayanıklı olan bu ürünler hanımlara Kolaylık sağlıyor. Kuaföre gitmeden , zaman kaybetmeden kullanabileceğiniz hazır ürünlerdir. Hazır bone Şallarımızı tek başınıza Kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz. 15 gün içinde iade veya değişim yapabilirsini..

75,00TL Vergiler Hariç: 69,44TL

İndigo Abiye Şal Modelleri

Payetli Mürdüm Abiye Şal Modelleri Asil Rengiyle Kumaş Cinsi : şifon Ürün Özelliği : Hazır şal ön bandı payetli kumaş.    Yıkama: Kuru Temizlemeye uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu  ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Simli Gold Şifon Payetli Bone Şal Modelleri

Simli Gold Şifon Payetli Bone Şal Modelleri ile gözler bu yazda sizin üzerinizde olsunÖzellikle yaz ayalarında kurtarıcı olan şal, değişik Renk Desen ve modeliyle özel günlerde şıklığa şıklık katıyor. Fakat şık olma adına uygulanan bazı modeller komik sonuçlar doğurabiliyor. Bundan kaçınmak için kişi kendi yüz şeklini iyi tanımalı. Kendine yakışan rengi bulmalı. Şifon kumaşın rahatlığı tatlı Renklerle buluşunca vazgeçilmez Aksesuarlar arasında da yer alıyor.Simli Gold Şifon Payetli rengi  açık ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Gold Desenli Büzgülü Bandana Pratik Şal

Ürün Rengi : SiyahKumaş Bilgis : Siz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Bandana Şal. İster dolama şal ister bone şal istersenizde dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. Siyah ipek tafta kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Ön bandı gold parlak kumaştan yapılmıştır. #bandanaşal #boneşal #dolamaşalSiyah Gold Desenli Büzgülü Bandana Pratik Şal İle Hem Şık Hem Rahat Kolay kullanımı ile çeşitli şal bağlama teknik..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Mürdüm Desenli Bandana Hazır Şal

Hazır şal şıklığı Mürdüm Desenli Bandana Hazır Şal ile Tamamlandı Siz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Bandana Şal. İster dolama şal ister bone şal istersenizde dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. Koton kumaşı sayesinde kafanız hava alır. Ön bandı Desenli tül kumaştan yapılmıştır...

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Jakarlı Fuşya Mürdüm Güpürlü Hazır Şal

Ürün Rengi : fuşya mürdümKumaş Bilgis : ipek taftaSiz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Jakarlı Fuşya Mürdüm Güpürlü Hazır Şal. İster dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. Hazır şal sayesinde en özel günlerinizde bile kuaföre gitmeden hazırlanabilirsiniz. Kolay şal bağlamak istiyorsanız sizde bu rahatlığa kavuşun hazır şal modellerimizi inceleyin. Jakarlı Fuşya Mürdüm Güpürlü Hazır Şal ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Kırık Beyaz İncili Hazır Bandana Şal

Ürün Rengi : kırık beyazKumaş Bilgis : şifonSiz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Bandana Şal. İster dolama şal ister bone şal istersenizde dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz.Kırık beyaz yumuşak ipek tafta kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Ön bandı beyaz dantelden yapılmıştır.Dantel üzerine inci çakılmıştır. şalın uç kısımlarında inci çakılmış dantel dikilmiştir. #bandanaşal #boneşal #dolamaşalKırık ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Bordo Bone Şal

Nakış Detaylı Bordo Bone Şal Farklı Tasarım Arayanlar İçin Kumaş Cinsi : medine ipeği   Ürün Özelliği : Hazır bone şal , içinde ekstra bone yoktur.   Yıkama: Kuru Temizleme yapılabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Bordo Bone Şal 2019-2020 koleksiyonu için hazırlandı. En çok beğenilen modellerimizin abiye koleksiyonlarını hazırlıyoruz. Raha..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Krem Payetli Hazır Bone

Yeni Sezon, Yeni Model, Krem Payetli Hazır Bone İle Farkını Göster Krem Payetli Hazır Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz yeni sezon bone modelleri arasında satışa sunuldu. Esnek triko kumaş kullanılmıştır.Ödeme ve fiyat konusunda Kolaylıklar sağlayan Aişe tesettürden Kolaylıkla temin edebilirsiniz. Her yüz şekline uyumlu Krem Payetli Hazır Bone ile göz kamaştırın. Elde yıkamaya ve kuru temizlemeye uygundur. Kumaşı kalitesiyle göz ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Kırmızı Payetli Abiye Şal

Kırmızı Payetli Abiye ŞalKadınların sıklıkla kullandığı ve vazgeçemedikleri bir Renk olan kırmızı, bu kez şallara zarafet katıyor. Tesettürlü kadınların elbiselerine kombin şeklinde kullandıkları kırmızı şallar çok beğenilmektedir. Ön bandında payet olması şala pırıltı katar ve özellikle gece abiye kıyafetlerin üzerine en büyük tamamlayıcı olar kullanılır. Kırmızı Payetli Abiye Şal zevk sahibi kadınların vazgeçilmez Aksesuarıdır. Pratik bağlama modelleri ve kırmızı Renk olmasından kaynaklanan i..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Hazır Bandana Şal

Siyah Hazır Bandana Şal ile oldukça rahat ve zarifÇeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Siyah Hazır Bandana Şal ister dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır. Yumuşak ipek tafta kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir kaç saniyede R..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Pudra Simli Abiye Şal

Işıltınızı Yansıtacak , Pudra Simli Abiye Şal İle Kombinin Tamamlanacak Kumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Çok amaçlı hazır bone , günlük ve abiye kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü EDİTÖRÜN NOTU  Hazır şal çeşitleri arasında en çok tercih edilen modeller arasına giren simli şallarımızın farklı bir rengiyle karşınızdayız. Bone şalla..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bakır Abiye Bone Şal

Simli Bakır Abiye Bone Şal ile Gözler Üzerinizde Olacak Kumaş Cinsi : Saten Ürün Özelliği : Hazır şal bone. Ütü istemez, kırışmaz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu :  Kullanım Kolaylığı, şıklığı ile her kombininizi tamamlayabileceğiniz bir ürün ile karşınızdayız.Soft tonlarında giymeyi çok seviyorsunuz ve yanına d..

69,00TL Vergiler Hariç: 63,89TL

Gold Abiye Bone Şal

Simli Gold Abiye Bone Şal ile Gözler Üzerinizde Olacak Kumaş Cinsi : Fransız Şifon Ürün Özelliği : Hazır şal bone. Ütü istemez, kırışmaz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu :  Kullanım Kolaylığı, şıklığı ile her kombininizi tamamlayabileceğiniz bir ürün ile karşınızdayız. Vazgeçilmeyen abiye detayı gold rengi kullan..

75,00TL Vergiler Hariç: 69,44TL

Füme Abiye Tokalı Bone

Şıklığını Füme Abiye Tokalı Bone Tamamlasın Kumaş Cinsi : Tül - payet Ürün Özelliği : Tokalı Abiye Bone , arka kısmında toka bulunmaktadır. Yazlık ve kışlık kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru Temizleme öneririz. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Hazır ürünlerin bir numaralı tercihi tesettür bone modelleri şık rahat ve pratikliği ile çok tercih ediliyor. Yaz kış k..

85,00TL Vergiler Hariç: 78,70TL

Kışlık Bone Şal

Taytüyü Detayıyla Kışlık Bone Şal ile Gözler Üzerinizde Olacak Kumaş Cinsi : Viskon Krep ve taytüyü  Ürün Özelliği : Hazır bone. Ütü istemez, kırışmaz. Kışlık kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu :  Kullanım Kolaylığı, şıklığı ile her kombininizi tamamlayabileceğiniz bir ürün ile karşınızdayız. Siyah giymeyi çok seviyorsunuz v..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Haki Bone Şal

Haki Bone Şal ile Gözler Üzerinizde Olacak Kumaş Cinsi : Sandy Ürün Özelliği : Hazır bone. Ütü istemez, kırışmaz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu :  Kullanım Kolaylığı, şıklığı ile her kombininizi tamamlayabileceğiniz bir ürün ile karşınızdayız. Siyah giymeyi çok seviyorsunuz ve yanına da Renk mi arıyorsunuz işt..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Beyaz Kırık Beyaz Kösem Bone Şal

Ürün Rengi : beyazKumaş Bilgis : şifonUzun süreli kullanımlara uygun, yıpranmaya dayanıklı olan Beyaz Kırık Beyaz Kösem Bone Şal hanımlara Kolaylık sağlıyor. Kuaföre gitmeden , zaman kaybetmeden kullanabileceğiniz hazır ürünlerdir. Hazır şallarımızı tek başınıza Kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Eni 75 cm Boy u 1,80 metre 1. kalite şifondan yapılmıştır. Beyaz Kırık Beyaz Kösem Bone Şalda Beyazın Asilliği İnce Detayla BuluştuUzun süreli kullanımlara uygun, yıpranmaya dayanıklı olan bu ürü..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Bej Payetli Şifon Boneli Şal

Ürün Rengi : bejKumaş Bilgis : şifonÜrün Kodu : payetli 650Bej Payetli Şifon Boneli Şal Sayesinde şal bağlama teknikleri aramakta kurtulun. Kendinden boneli şalımız bone takmaktan iğne takmaktan kurtarıyor.Uzun süreli kullanımlara uygun, yıpranmaya dayanıklı olan bu ürünler hanımlara Kolaylık sağlıyor. Kuaföre gitmeden , zaman kaybetmeden kullanabileceğiniz hazır ürünlerdir. Hazır bone Şallarımızı tek başınıza Kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz.Bej Payetli Şifon Boneli Şal ile Soft Renk Şı..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Gümüş Hazır Abiye Simli Şal

Ürün Rengi : siyah-gümüşKumaş Bilgis : şifonSiz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Siyah Gümüş Hazır Abiye Simli Şal. İster dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. Her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . İpek Tafta kumaşı sayesinde kafanız hava alır Siyah Gümüş Hazır Abiye Simli Şal İle Pırıl PırılHazır kullanımı sayesinde kuaföre gitmeden saniyeler içinde hazırlana bileceğiniz Kolay şal ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Gold Hazır Simli Şal

Ürün Rengi : siyahKumaş Bilgis : ŞİFONSiz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Siyah Gold Hazır Simli Şal. İster dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. Yumuşak ipek tafta kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Siyah Gold Hazır Simli Şal İle Daha ŞıksınHazır kullanımı sayesinde kuaföre gitmeden saniyeler içinde hazırlana bileceğiniz Kolay şal bağlama tekniği olan şalımız ..

85,00TL Vergiler Hariç: 78,70TL

Siyah Büzgülü Bandana Bakır Payetli Şal

Ürün Rengi : siyahKumaş Bilgis : ipek satenSiz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Siyah Büzgülü Bandana Bakır Payetli Şal. İster dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. İpek saten kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Ön bandına pul payet işleme yapılmıştır. Abiye kullanıma uygundur. Siyah Büzgülü Bandana Bakır Payetli Şal İle Işıl IşılÖzel günlerinizde ve günlük hayatı..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL