Siyah Zümrüt Pullu Abiye Şal

Siyah Zümrüt Pullu Abiye Şal ile Şıklığınızı Tamamlayın Kumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır abiye şal. Ön bandı pullu kumaştan üretilmiştir.Tesettür Abiye kombinlerinizle kullanabilirsiniz. Yıkama: Kuru temizleme önerilir. İade ve değişim : 24 saat içinde iade yada değişim yapabilirsiniz. Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Pullu Hazır Abiye Şal

Siyah Pullu Hazır Abiye Şal ile Şıklığınızı Tamamlayın Kumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır abiye şal. Ön bandı pullu kumaştan üretilmiştir.Tesettür Abiye kombinlerinizle kullanabilirsiniz. Yıkama: Kuru temizleme önerilir. İade ve değişim : 24 saat içinde iade yada değişim yapabilirsiniz. Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Bordo Pullu Abiye Şal

Siyah Bordo Pullu Abiye Şal ile Şıklığınızı Tamamlayın Kumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır abiye şal. Ön bandı pullu kumaştan üretilmiştir.Tesettür Abiye kombinlerinizle kullanabilirsiniz. Yıkama: Kuru temizleme önerilir. İade ve değişim : 24 saat içinde iade yada değişim yapabilirsiniz. Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Bakır Detaylı Abiye Şal

Siyah Bakır Detaylı Abiye Şal ile Şıklığınızı Tamamlayın Kumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır abiye şal. Ön bandı pullu kumaştan üretilmiştir.Tesettür Abiye kombinlerinizle kullanabilirsiniz. Yıkama: Kuru temizleme önerilir. İade ve değişim : 24 saat içinde iade yada değişim yapabilirsiniz. Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Pudra Gümüş Abiye Şal

Pudra Gümüş Abiye Şal ile Şıklığınızı Tamamlayın Kumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır abiye şal. Ön bandı simli kumaştan üretilmiştir.Tesettür Abiye kombinlerinizle kullanabilirsiniz. Yıkama: Kuru temizleme önerilir. İade ve değişim : 24 saat içinde iade yada değişim yapabilirsiniz. Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Bebe Mavi Gümüş Abiye Şal

Bebe Mavi Gümüş Abiye Şal ile Şıklığınızı Tamamlayın Kumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır abiye şal. Ön bandı simli kumaştan üretilmiştir.Tesettür Abiye kombinlerinizle kullanabilirsiniz. Yıkama: Kuru temizleme önerilir. İade ve değişim : 24 saat içinde iade yada değişim yapabilirsiniz. Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Antrasit Pullu Abiye Şal

Siyah Antrasit Pullu Abiye Şal ile Şıklığınızı Tamamlayın Kumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır abiye şal. Ön bandı pullu kumaştan üretilmiştir.Tesettür Abiye kombinlerinizle kullanabilirsiniz. Yıkama: Kuru temizleme önerilir. İade ve değişim : 24 saat içinde iade yada değişim yapabilirsiniz. Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Işıltılı Büzgülü Şal

Siyah Işıltılı Büzgülü Şal ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Pashmina Ürün Özelliği : Hazır şal. Mevsimlik kullanılabilir. Farklı bağlama şekilleri yapılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Haki Pullu Hazır Şal

Haki Pullu Hazır Şal ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Pashmina Ürün Özelliği : Hazır şal. Mevsimlik kullanılabilir. Farklı bağlama şekilleri yapılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Bakır Pullu Hazır Şal

Bakır Pullu Hazır Şal ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Pashmina Ürün Özelliği : Hazır şal. Mevsimlik kullanılabilir. Farklı bağlama şekilleri yapılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Füme Payetli Abiye Şal

Füme Payetli Abiye Şal İle Tarzını Ve Şıklığını Göster Tesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni renklerle karşınızdayız, Füme Payetli Abiye Şal rengi ile her abiye kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara davetlere giderken vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Şalın ön kısmı simli abiye kumaştan üretilmiştir. Dökülme yapabilen simlidir. Kuru temizleme yaparak kullanabilirsiniz. Kurşuni gümüş ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Pudra İşlemeli Abiye Tesettür Bone

Pudra İşlemeli Abiye Tesettür Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Hayal tül Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: Kuru Temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Kırık Beyaz İşlemeli Abiye Şal

Kırık Beyaz İşlemeli Abiye Şal İle Tarzını Ve Şıklığını Göster Tesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni renklerle karşınızdayız, Kırık Beyaz İşlemeli Abiye Şal rengi ile her abiye kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara davetlere giderken vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Şalın ön kısmı simli abiye kumaştan üretilmiştir. Dökülme yapabilen simlidir. Kuru temizleme yaparak kullanabilirsiniz..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Bej İşlemeli Abiye Şal

Bej İşlemeli Abiye Şal İle Tarzını Ve Şıklığını Göster Tesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni renklerle karşınızdayız, Bej İşlemeli Abiye Şal rengi ile her abiye kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara davetlere giderken vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Şalın ön kısmı simli abiye kumaştan üretilmiştir. Dökülme yapabilen simlidir. Kuru temizleme yaparak kullanabilirsiniz. Kurşuni gümüş ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Vizon Payetli Abiye Şal

Vizon Payetli Abiye Şal İle Tarzını Ve Şıklığını Göster Tesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni renklerle karşınızdayız, Vizon Payetli Abiye Şal rengi ile her abiye kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara davetlere giderken vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Şalın ön kısmı simli abiye kumaştan üretilmiştir. Dökülme yapabilen simlidir. Kuru temizleme yaparak kullanabilirsiniz. Kurşuni gümü..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Somon İşlemeli Abiye Şal

Somon İşlemeli Abiye Şal İle Tarzını Ve Şıklığını Göster Tesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni renklerle karşınızdayız, Somon İşlemeli Abiye Şal rengi ile her abiye kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara davetlere giderken vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Şalın ön kısmı simli abiye kumaştan üretilmiştir. Dökülme yapabilen simlidir. Kuru temizleme yaparak kullanabilirsiniz. Kurşuni gü..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah İşlemeli Abiye Şal

Siyah İşlemeli Abiye Şal İle Tarzını Ve Şıklığını Göster Tesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni renklerle karşınızdayız, Siyah İşlemeli Abiye Şal rengi ile her abiye kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara davetlere giderken vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Şalın ön kısmı simli abiye kumaştan üretilmiştir. Dökülme yapabilen simlidir. Kuru temizleme yaparak kullanabilirsiniz. Kurşuni gü..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Pullu Siyah Abiye Şal

Pullu Siyah Abiye Şal İle Tarzını Ve Şıklığını Göster Tesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni renklerle karşınızdayız, Pullu Siyah Abiye Şal rengi ile her abiye kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara davetlere giderken vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Şalın ön kısmı simli abiye kumaştan üretilmiştir. Dökülme yapabilen simlidir. Kuru temizleme yaparak kullanabilirsiniz. Kurşuni gümüş Fr..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Pudra İşlemeli Abiye Şal

Pudra İşlemeli Abiye Şal İle Tarzını Ve Şıklığını Göster Tesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni renklerle karşınızdayız, Pudra İşlemeli Abiye Şal rengi ile her abiye kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara davetlere giderken vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Şalın ön kısmı simli abiye kumaştan üretilmiştir. Dökülme yapabilen simlidir. Kuru temizleme yaparak kullanabilirsiniz. Kurşuni gü..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Lacivert Püsküllü Abiye Şal

Lacivert Püsküllü Abiye Şal İle Tarzını Ve Şıklığını Göster Tesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni renklerle karşınızdayız, Lacivert Püsküllü Abiye Şal rengi ile her abiye kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara davetlere giderken vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Şalın ön kısmı simli abiye kumaştan üretilmiştir. Dökülme yapabilen simlidir. Kuru temizleme yaparak kullanabilirsiniz. Kurş..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Gümüş Abiye Şal

Siyah Gümüş Abiye Şal İle Tarzını Ve Şıklığını Göster Tesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni renklerle karşınızdayız, Siyah Gümüş Abiye Şal rengi ile her abiye kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara davetlere giderken vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Şalın ön kısmı simli abiye kumaştan üretilmiştir. Dökülme yapabilen simlidir. Kuru temizleme yaparak kullanabilirsiniz. Kurşuni gümüş Fr..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Gold İşlemeli Abiye Şal

Siyah Işıltılı Zincir Bone Modelleri Çok Rahat Kumaş Cinsi : Triko Siyah Gold İşlemeli Abiye Şal İle Tarzını Ve Şıklığını Göster Tesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni renklerle karşınızdayız, Siyah Gold İşlemeli Abiye Şal rengi ile her abiye kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara davetlere giderken vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Şalın ön kısmı simli abiye kumaştan üretilmiştir..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Saks Mavi Payetli Abiye Şal

Saks Mavi Payetli Abiye Şal İle Tarzını Ve Şıklığını Göster Tesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni renklerle karşınızdayız, Saks Mavi Payetli Abiye Şal rengi ile her abiye kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara davetlere giderken vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Şalın ön kısmı simli abiye kumaştan üretilmiştir. Dökülme yapabilen simlidir. Kuru temizleme yaparak kullanabilirsiniz. Kurş..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Mürdüm Payetli Abiye Şal

Mürdüm Payetli Abiye Şal İle Tarzını Ve Şıklığını Göster Tesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni renklerle karşınızdayız, Mürdüm Payetli Abiye Şal rengi ile her abiye kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara davetlere giderken vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Şalın ön kısmı simli abiye kumaştan üretilmiştir. Dökülme yapabilen simlidir. Kuru temizleme yaparak kullanabilirsiniz. Kurşuni gü..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Lacivert İşlemeli Abiye Şal

Lacivert İşlemeli Abiye Şal İle Tarzını Ve Şıklığını Göster Tesettürlü bayanların kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni renklerle karşınızdayız, Lacivert İşlemeli Abiye Şal rengi ile her abiye kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara davetlere giderken vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Şalın ön kısmı simli abiye kumaştan üretilmiştir. Dökülme yapabilen simlidir. Kuru temizleme yaparak kullanabilirsiniz. Kurşuni gümüş Fransı..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Gri Gümüş Abiye Şal

Gri Gümüş Abiye Şal İle Tarzını Ve Şıklığını Göster Tesettürlü bayanların kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni renklerle karşınızdayız, Gri Gümüş Abiye Şal rengi ile her abiye kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara davetlere giderken vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Şalın ön kısmı simli abiye kumaştan üretilmiştir. Dökülme yapabilen simlidir. Kuru temizleme yaparak kullanabilirsiniz. Kurşuni gümüş Fransız şifon kumaşta..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Gold Siyah Abiye Şal

Gold Siyah Abiye Şal İle Tarzını Ve Şıklığını Göster Tesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni renklerle karşınızdayız, Gold Siyah Abiye Şal rengi ile her abiye kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara davetlere giderken vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Şalın ön kısmı simli abiye kumaştan üretilmiştir. Dökülme yapabilen simlidir. Kuru temizleme yaparak kullanabilirsiniz. Kurşuni gümüş Fran..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah Simli Abiye Şal

Siyah Simli Abiye Şal İle Tarzını Ve Şıklığını Göster Tesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni renklerle karşınızdayız, pratik hazır şal rengi ile her abiye kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara davetlere giderken vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Şalın ön kısmı simli kumaştan üretilmiştir. Dökülme yapabilen simlidir. Kuru temizleme yaparak kullanabilirsiniz. Uygun fiyat, iade ve değiş..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Hazır Abiye Şal

 Siyah Hazır Abiye Şal İle Tarzını Ve Şıklığını Göster Tesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni renklerle karşınızdayız, Gümüş Bandana pratik hazır şal rengi ile her abiye kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara davetlere giderken vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Şalın ön kısmı simli abiye kumaştan üretilmiştir. Dökülme yapabilen simlidir. Kuru temizleme yaparak kullanabilirsiniz. K..

90,00TL Vergiler Hariç: 83,33TL

Pudra Hazır Simli Abiye Şal

Pudra Hazır Simli Abiye Şal İle Tarzını Ve Şıklığını Göster Tesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şallarda her hafta yeni renklerle karşınızdayız, Gümüş Bandana pratik hazır şal rengi ile her abiye kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara davetlere giderken vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Şalın ön kısmı simli abiye kumaştan üretilmiştir. Dökülme yapabilen simlidir. Kuru temizleme yaparak kullanabilirsiniz. Kur..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Bordo Tül Tokalı Bone

​ Bordo Tül Tokalı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Hayal tül Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

70,00TL 65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Pullu Abiye Başlık

Güne Bir Adım Önde Başlayacağınız Siyah Pullu Abiye Başlık Göz Kamaştırır Kumaş Cinsi : şifon - simli kumaş Ürün Özelliği : Boyunluklu kapüşon model başlıklıdır. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü EDİTÖRÜN NOTU   Aişe Tesettür yeni sezona bomba gibi bir giriş yapıyor. Siyah Pullu Abiye Başlık ile bir adım ön..

95,00TL Vergiler Hariç: 87,96TL

Siyah Pullu Abiye Şal

Ürün Rengi : siyah Kumaş Bilgisi : şifon Siz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Siyah Pullu Abiye Şal. İster dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. Şifon kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ön bandına pul payet işleme yapılmıştır. Abiye kullanıma uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avr..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Bakır Payetli Hazır Abiye Şal

Ürün Rengi : siyah Kumaş Bilgisi : şifon Siz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Bakır Payetli Hazır Abiye Şal. İster dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. ipek tafta gümüş renk kumaştan yapılmıştır. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Bakır Payetli Hazır Abiye Şal İle Renklerin Estet..

99,00TL Vergiler Hariç: 91,67TL

Pullu Siyah Abiye Bone

Pullu Siyah Abiye Bone ile Hayatı Kolaylaştırın Kumaş Cinsi : Koton Ürün Özelliği : Pratik kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Lacivert Işıltılı Abiye Bone

Lacivert Işıltılı Abiye Bone ile Hayatı Kolaylaştırır   Kumaş Cinsi : Simli Abiye   Ürün Özelliği : Pratik kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir.   Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Gold Işıltılı Abiye Bone

Gold Işıltılı Abiye Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Simli Abiye Ürün Özelliği : Pratik kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Gümüş Payetli Abiye Bone

Kumaş Bilgisi : dantel Siyah Gümüş Payetli Abiye Bone kendinden dökülme yapmayan simli esnek kumaştan yapılmıştır. Ütü istemez en şık bone modelleri için acele edin. Sizde bu şıklığa ve rahatlığa kavuşun. İster özel davetlerde, İsterseniz de günlük kullanın. Çıkartılabilir fularlarıyla bir çok farklı kıyafetinizle kullanabilirsiniz.. Ekstra fular alarak değişik kombinler yapın.. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avr..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Işıltılı Hazır Bone

Gold Detaylı Işıltılı Hazır Bone Göz Kamaştırıyor Kumaş Cinsi : Çelik dokuma yaldızlı Ürün Özelliği : Hazır bone şal. Kolay kullanım çıkartılarbilir atkılı. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu  Geçen sezonun en çok satan modeli bu senede yepyeni renk ve yeni trend kumaş seçenekleriyle karşınızda. Taç modeller kadınların vazgeçeme..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Zümrüt Tül Tokalı Bone

Saniyeler içinde TakıSaniyeler içinde Takılan Zümrüt Tül Tokalı Bone Modelleri Çok Rahat Kumaş Cinsi : Tül   Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı kullanım. Mevsimlik kullanıma uygun.   Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu Şık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone modelleriyle uyumlu ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Tül Lacivert Tokalı Bone

Saniyeler içinde Takılan Tül Lacivert Tokalı Bone Modelleri Çok Rahat Kumaş Cinsi : Tül Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı kullanım. Mevsimlik kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Şık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone modelleriyle uyumlu yeni sezon tesettür bone modellerimiz hazırlandı..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Tül Tokalı Bone

Saniyeler içinde Takılan Tül Bordo Tokalı Bone Modelleri Çok Rahat Kumaş Cinsi : Tül Saniyeler içinde Takılan Lacivert Tül Tokalı Bone Modelleri Çok Rahat Kumaş Cinsi : Tül Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı kullanım. Mevsimlik kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Şık olmak her kadını..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Tül Bordo Tokalı Bone

Saniyeler içinde Takılan Tül Bordo Tokalı Bone Modelleri Çok Rahat Kumaş Cinsi : Tül Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı kullanım. Mevsimlik kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Şık olmak her kadının hakkı. Tesettür bone modelleriyle uyumlu yeni sezon tesettür bone modellerimiz hazırlandı. T..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mürdüm Payetli Bone

​ Mor Mürdüm Payetli Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Hayal tül - payet Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Pudra Abiye Tokalı Bone

​ Pudra Abiye Tokalı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Hayal tül Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: Kuru Temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Mürdüm Simli Tokalı Bone

​ Mürdüm Simli Tokalı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Hayal tül Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: Kuru Temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Su Yeşili Tokalı Bone

​ Su Yeşili Tokalı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Hayal tül Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Bordo Tül Tokalı Bone

​ Bordo Tül Tokalı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Hayal tül Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Gülkurusu Tokalı Bone

​ Gülkurusu Tokalı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Hayal tül Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Saks Mavi Tokalı Bone

​ Saks Mavi Tokalı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Hayal tül Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: Kuru Temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Lacivert Abiye Tokalı Bone

​ Lacivert Abiye Tokalı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Hayal tül Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Vişne Tokalı Bone

​Vişne Tokalı Bone ile Hayatı Kolaylaştırır Kumaş Cinsi : Hayal tül Ürün Özelliği : Tokalı kullanıma sahip hazır bone. Mevsimlik kullanılabilir. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL