Bordo Bone Şal

Nakış Detaylı Bordo Bone Şal Farklı Tasarım Arayanlar İçin Kumaş Cinsi : medine ipeği   Ürün Özelliği : Hazır bone şal , içinde ekstra bone yoktur.   Yıkama: Kuru Temizleme yapılabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Bordo Bone Şal 2019-2020 koleksiyonu için hazırlandı. En çok beğenilen modellerimizin abiye koleksiyonlarını hazırlıyoruz. Raha..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Krem Payetli Hazır Bone

Yeni Sezon, Yeni Model, Krem Payetli Hazır Bone İle Farkını Göster Krem Payetli Hazır Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz yeni sezon bone modelleri arasında satışa sunuldu. Esnek triko kumaş kullanılmıştır.Ödeme ve fiyat konusunda Kolaylıklar sağlayan Aişe tesettürden Kolaylıkla temin edebilirsiniz. Her yüz şekline uyumlu Krem Payetli Hazır Bone ile göz kamaştırın. Elde yıkamaya ve kuru temizlemeye uygundur. Kumaşı kalitesiyle göz ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Kırmızı Payetli Abiye Şal

Kırmızı Payetli Abiye ŞalKadınların sıklıkla kullandığı ve vazgeçemedikleri bir Renk olan kırmızı, bu kez şallara zarafet katıyor. Tesettürlü kadınların elbiselerine kombin şeklinde kullandıkları kırmızı şallar çok beğenilmektedir. Ön bandında payet olması şala pırıltı katar ve özellikle gece abiye kıyafetlerin üzerine en büyük tamamlayıcı olar kullanılır. Kırmızı Payetli Abiye Şal zevk sahibi kadınların vazgeçilmez Aksesuarıdır. Pratik bağlama modelleri ve kırmızı Renk olmasından kaynaklanan i..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Hazır Bandana Şal

Siyah Hazır Bandana Şal ile oldukça rahat ve zarifÇeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Siyah Hazır Bandana Şal ister dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır. Yumuşak ipek tafta kumaş olduğu için makinede düşük sıcaklıkta zarar görmeden yıkanabilir bir türdedir. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir kaç saniyede R..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Pudra Simli Abiye Şal

Işıltınızı Yansıtacak , Pudra Simli Abiye Şal İle Kombinin Tamamlanacak Kumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Çok amaçlı hazır bone , günlük ve abiye kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü EDİTÖRÜN NOTU  Hazır şal çeşitleri arasında en çok tercih edilen modeller arasına giren simli şallarımızın farklı bir rengiyle karşınızdayız. Bone şalla..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Bone Şal

Siyah Bone Şal ile Gözler Üzerinizde Olacak Kumaş Cinsi : Kabartma Organze Ürün Özelliği : Hazır bone. Ütü istemez, kırışmaz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu :  Kullanım Kolaylığı, şıklığı ile her kombininizi tamamlayabileceğiniz bir ürün ile karşınızdayız. İster günlük ister özel günlerinizde kullanabileceğiniz..

69,00TL Vergiler Hariç: 63,89TL

Füme Abiye Bone Şal

Payetli Füme Abiye Bone Şal ile Gözler Üzerinizde Olacak Kumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır şal bone. Ütü istemez, kırışmaz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu :  Kullanım Kolaylığı, şıklığı ile her kombininizi tamamlayabileceğiniz bir ürün ile karşınızdayız.Soft tonlarında giymeyi çok seviyorsunuz ve yanına ..

69,00TL Vergiler Hariç: 63,89TL

Dore Abiye Bone Şal

Simli ve Payetli Dore Abiye Bone Şal ile Gözler Üzerinizde Olacak Kumaş Cinsi : Simli abiye Ürün Özelliği : Hazır şal bone. Ütü istemez, kırışmaz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu :  Kullanım Kolaylığı, şıklığı ile her kombininizi tamamlayabileceğiniz bir ürün ile karşınızdayız. Vazgeçilmeyen abiye detayı dore ren..

69,00TL Vergiler Hariç: 63,89TL

Somon Abiye Bone Şal

Simli Somon Abiye Bone Şal ile Gözler Üzerinizde Olacak Kumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır şal bone. Ütü istemez, kırışmaz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu :  Kullanım Kolaylığı, şıklığı ile her kombininizi tamamlayabileceğiniz bir ürün ile karşınızdayız.Soft tonlarında giymeyi çok seviyorsunuz ve yanına d..

69,00TL Vergiler Hariç: 63,89TL

Bakır Abiye Bone Şal

Simli Bakır Abiye Bone Şal ile Gözler Üzerinizde Olacak Kumaş Cinsi : Saten Ürün Özelliği : Hazır şal bone. Ütü istemez, kırışmaz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu :  Kullanım Kolaylığı, şıklığı ile her kombininizi tamamlayabileceğiniz bir ürün ile karşınızdayız.Soft tonlarında giymeyi çok seviyorsunuz ve yanına d..

69,00TL Vergiler Hariç: 63,89TL

Gold Abiye Bone Şal

Simli Gold Abiye Bone Şal ile Gözler Üzerinizde Olacak Kumaş Cinsi : Fransız Şifon Ürün Özelliği : Hazır şal bone. Ütü istemez, kırışmaz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu :  Kullanım Kolaylığı, şıklığı ile her kombininizi tamamlayabileceğiniz bir ürün ile karşınızdayız. Vazgeçilmeyen abiye detayı gold rengi kullan..

69,00TL Vergiler Hariç: 63,89TL

Gümüş Bone Şal

Gümüş Bone Şal ile Gözler Üzerinizde Olacak Kumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır bone şal. Sim detaylı. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu :  Kullanım Kolaylığı, şıklığı ile her kombininizi tamamlayabileceğiniz bir ürün ile karşınızdayız. Siyah giymeyi çok seviyorsunuz ve yanına da Renk mi arıyorsunuz işte tam..

69,00TL Vergiler Hariç: 63,89TL

Desenli Bone Şal

Desenli Bone Şal ile Gözler Üzerinizde Olacak Kumaş Cinsi : Sandy Ürün Özelliği : Hazır bone. Ütü istemez, kırışmaz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu :  Kullanım Kolaylığı, şıklığı ile her kombininizi tamamlayabileceğiniz bir ürün ile karşınızdayız. Siyah giymeyi çok seviyorsunuz ve yanına da Renk mi arıyorsunuz ..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Mavi Panço

 Kot Panço Spor Kombinlerinizin Tamamlayıcısı OlacakKumaş Cinsi : Çelik triko Ürün Özelliği : kapüşonlu panço. 36-52 Beden uyumlu bol kesim.    Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu   Panço modellerimizi hazırladık. Mavi Panço  çift taraflı kullanımıyla muhteşem bir kombin oldu. Farklı tarzların tamamlayacısı olacak bu model sonbahar ve kış kullanımına u..

29,00TL Vergiler Hariç: 26,85TL

Krem Kırçıllı Kap

 Kot Panço Spor Kombinlerinizin Tamamlayıcısı OlacakKumaş Cinsi : Çelik triko Ürün Özelliği : Kap. 36-52 Beden uyumlu bol kesim.    Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

29,00TL Vergiler Hariç: 26,85TL

Siyah Desenli Bone Şal

3 Boy utlu Siyah Desenli Bone Şal ile Gözler Üzerinizde Olacak Kumaş Cinsi : Dokuma tafta Ürün Özelliği : Hazır bone. Ütü istemez, kırışmaz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu :  Kullanım Kolaylığı, şıklığı ile her kombininizi tamamlayabileceğiniz bir ürün ile karşınızdayız. Siyah giymeyi çok seviyorsunuz ve yanına ..

69,00TL Vergiler Hariç: 63,89TL

Kışlık Bone Şal

Taytüyü Detayıyla Kışlık Bone Şal ile Gözler Üzerinizde Olacak Kumaş Cinsi : Viskon Krep ve taytüyü  Ürün Özelliği : Hazır bone. Ütü istemez, kırışmaz. Kışlık kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu :  Kullanım Kolaylığı, şıklığı ile her kombininizi tamamlayabileceğiniz bir ürün ile karşınızdayız. Siyah giymeyi çok seviyorsunuz v..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Hardal Ekoseli Bone Şal

Hardal Ekoseli Bone Şal ile Gözler Üzerinizde Olacak Kumaş Cinsi : Sandy Ürün Özelliği : Hazır bone. Ütü istemez, kırışmaz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu :  Sonbahardan ilham aldık Hardal Ekoseli Bone Şalı sizler için tasarladık. Eşsiz sonbahar günlerinde kombinlerinizi tamamlayacak bir ürünle karşınızdayız. Ai..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Haki Bone Şal

Haki Bone Şal ile Gözler Üzerinizde Olacak Kumaş Cinsi : Sandy Ürün Özelliği : Hazır bone. Ütü istemez, kırışmaz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu :  Kullanım Kolaylığı, şıklığı ile her kombininizi tamamlayabileceğiniz bir ürün ile karşınızdayız. Siyah giymeyi çok seviyorsunuz ve yanına da Renk mi arıyorsunuz işt..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Leopar Desen Bone Şal

Leopar Desen Bone Şal ile Gözler Üzerinizde Olacak Kumaş Cinsi : Sandy Ürün Özelliği : Hazır bone. Ütü istemez, kırışmaz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu :  Kullanım Kolaylığı, şıklığı ile her kombininizi tamamlayabileceğiniz bir ürün ile karşınızdayız. Siyah giymeyi çok seviyorsunuz ve yanına da Renk mi arıyors..

59,00TL Vergiler Hariç: 54,63TL

Siyah Antrasit Burgu Bone

​Işıltısıyla Göz Kamaştıran Siyah Antrasit Burgu Bone ile Yıldız Gibi Görünün Kumaş Cinsi : Ön bandı abiye kumaştan arka kısmı viskon krep kumaştan üretilmiştir. Ürün Özelliği : Hazır bone , tak ve çık. Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Işıltılı kumaşlar her kadının vazgeçilmezidir. Bizde ışıltınızı yansıtan şık tasarımlar üretmeye devam ediyoruz. Siyah antrasit burg..

75,00TL Vergiler Hariç: 69,44TL

Beyaz Kırık Beyaz Kösem Bone Şal

Ürün Rengi : beyazKumaş Bilgis : şifonUzun süreli kullanımlara uygun, yıpranmaya dayanıklı olan Beyaz Kırık Beyaz Kösem Bone Şal hanımlara Kolaylık sağlıyor. Kuaföre gitmeden , zaman kaybetmeden kullanabileceğiniz hazır ürünlerdir. Hazır şallarımızı tek başınıza Kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Eni 75 cm Boy u 1,80 metre 1. kalite şifondan yapılmıştır. Beyaz Kırık Beyaz Kösem Bone Şalda Beyazın Asilliği İnce Detayla BuluştuUzun süreli kullanımlara uygun, yıpranmaya dayanıklı olan bu ürü..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Bej Payetli Şifon Boneli Şal

Ürün Rengi : bejKumaş Bilgis : şifonÜrün Kodu : payetli 650Bej Payetli Şifon Boneli Şal Sayesinde şal bağlama teknikleri aramakta kurtulun. Kendinden boneli şalımız bone takmaktan iğne takmaktan kurtarıyor.Uzun süreli kullanımlara uygun, yıpranmaya dayanıklı olan bu ürünler hanımlara Kolaylık sağlıyor. Kuaföre gitmeden , zaman kaybetmeden kullanabileceğiniz hazır ürünlerdir. Hazır bone Şallarımızı tek başınıza Kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz.Bej Payetli Şifon Boneli Şal ile Soft Renk Şı..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Gümüş Hazır Abiye Simli Şal

Ürün Rengi : siyah-gümüşKumaş Bilgis : şifonSiz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Siyah Gümüş Hazır Abiye Simli Şal. İster dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. Her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . İpek Tafta kumaşı sayesinde kafanız hava alır Siyah Gümüş Hazır Abiye Simli Şal İle Pırıl PırılHazır kullanımı sayesinde kuaföre gitmeden saniyeler içinde hazırlana bileceğiniz Kolay şal ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Gold Hazır Simli Şal

Ürün Rengi : siyahKumaş Bilgis : ŞİFONSiz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Siyah Gold Hazır Simli Şal. İster dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. Yumuşak ipek tafta kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Siyah Gold Hazır Simli Şal İle Daha ŞıksınHazır kullanımı sayesinde kuaföre gitmeden saniyeler içinde hazırlana bileceğiniz Kolay şal bağlama tekniği olan şalımız ..

85,00TL Vergiler Hariç: 78,70TL

Siyah Büzgülü Bandana Pratik Payetli Şal

Ürün Rengi : siyahKumaş Bilgis : ipek taftaSiz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Siyah Büzgülü Bandana Pratik Payetli Şal. İster dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. İpek tafta kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Ön bandına pulpayet işleme yapılmıştır. Abiye kullanıma uygundur. Siyah Büzgülü Bandana Pratik Payetli Şal İle Işıl IşılÖzel günlerinizde ve günlük hayat..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Büzgülü Bandana Bakır Payetli Şal

Ürün Rengi : siyahKumaş Bilgis : ipek satenSiz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Siyah Büzgülü Bandana Bakır Payetli Şal. İster dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. İpek saten kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Ön bandına pul payet işleme yapılmıştır. Abiye kullanıma uygundur. Siyah Büzgülü Bandana Bakır Payetli Şal İle Işıl IşılÖzel günlerinizde ve günlük hayatı..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Bakır Payetli Bandana Hazır Abiye Şal

Ürün Rengi : siyahKumaş Bilgis : ipek taftaSiz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Siyah Bakır Payetli Bandana Hazır Abiye Şal. İster dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. Siyah yumuşak ipek tafta kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Abiye kullanıma uygundur. Siyah Bakır Payetli Bandana Hazır Abiye Şal İle Tarzını GösterÖzel günlerinizde ve günlük hayatınızda kullanab..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Antrasit Hazır Abiye Payetli Şal

Ürün Rengi : Siyah antrasitKumaş Bilgis : Siz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Siyah Antrasit Hazır Abiye Payetli Şal. İster dolama şal ister bone şal istersenizde dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. İpek tafta kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Abiye kullanıma uygundur. Siyah Antrasit Hazır Abiye Payetli Şal İle Hem Şık Hem RahatHazır kullanımı sayesinde kuaföre gitmeden saniyeler içinde hazırlana bil..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Saks Mavi Büzgülü Bandana Pratik Şal

Ürün Rengi : SaksKumaş Bilgis : Siz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Saks Mavi Büzgülü Bandana Pratik Şal. İster dolama şal ister bone şal istersenizde dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. Saks ipek tafta kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Ön bandı saks parlak simli kumaştan yapılmıştır. Abiye kullanıma uygundur. Saks Mavi Büzgülü Bandana Pratik Şal İle Hem Şık Hem PratikHazır kullanımı sayesinde kuafö..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Pudra Abiye Şal Modelleri

Simli Detayı Pudra Abiye Şal Modellerini Gösteriyor Kumaş Cinsi : şifon  Ürün Özelliği : Hazır şal ön bandı ışıltı kumaş.    Yıkama: Kuru Temizlemeye uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu  ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Pudra Abiye Başlık

Soft Şıklığınızı Pudra Abiye Başlık Tamamlasın Kumaş Cinsi : şifon kumaş Ürün Özelliği : Boy unlu pelerin model başlıklıdır. Ön bandı hazır dikilmiş ve Boy un kısmına monte edilmiş başlık saniyeler içinde takılır.   Yıkama: Kuru Temizlemeye uygundur. ..

95,00TL Vergiler Hariç: 87,96TL

Mürdüm Bandana Pratik Hazır Payetli Şal

Ürün Rengi : MürdümKumaş Bilgis : wortex (doğal elyaf tülerme yapmayan iplik)Siz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Mürdüm Bandana Pratik Hazır Payetli Şal. İster dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. wortex kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Ön bandına pulpayet işleme yapılmıştır. Abiye kullanıma uygundur. Mürdüm Bandana Pratik Hazır Payetli Şal İle Şıklığını Yans..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Lacivert Gümüş Büzgülü Bandana Hazır Payetli Şal

Ürün Rengi : Lacivert-GümüşKumaş Bilgisi : ŞifonSiz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Lacivert Gümüş Büzgülü Bandana Hazır Payetli Şal. İster dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. İpek tafta kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Ön bandına pulpayet işleme yapılmıştır. Abiye kullanıma uygundur. Lacivert Gümüş Büzgülü Bandana Hazır Payetli Şal İle Tarzını SergileÖzel gü..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Lacivert Hazır Bandana Şal

Ürün Rengi : LacivertKumaş Bilgis : Lacivert Hazır Bandana Şal. Siz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Bandana Şal. İster dolama şal ister bone şal istersenizde dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. Şifon kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Ön bandına simli kaplama yapılmıştır. Abiye kullanıma uygundur. Özel günlerinizde Işıl Işıl olacağınız Lacivert Hazır Bandana Şal Hazır kullanımı sayesinde kuaföre gitm..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Lacivert Abiye Başlık

Bakır Işıltılı Lacivert Abiye Başlık Stilinizi Tamamlayacak Kumaş Cinsi : şifon kumaş Ürün Özelliği : Boy unlu pelerin model başlıklıdır. Ön bandı hazır dikilmiş ve Boy un kısmına monte edilmiş başlık saniyeler içinde takılır.   Yıkama: Kuru Temizlemeye uygundur. ..

95,00TL Vergiler Hariç: 87,96TL

Krem Büzgülü Bandana Pratik Şal

Ürün Rengi : KremKumaş Bilgis : Siz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Krem Büzgülü Bandana Pratik Şal. İster dolama şal ister bone şal istersenizde dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. Krem şifon kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Ön bandı simli krem kumaştan yapılmıştır. Abiye kullanıma uygundur. Krem Büzgülü Bandana Pratik Şal İle Daha ŞıksınHazır kullanımı sayesinde kuaföre gitmeden saniyeler içinde ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Jakarlı Bordo Hazır Abiye Simli Şal

Ürün Rengi : jakarlı bordoKumaş Bilgis : Siz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Jakarlı Bordo Hazır Abiye Simli Şal. İster dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. Her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Ön bandı ipek tafta kumaştan yapılmıştır Jakarlı Bordo Hazır Abiye Simli Şal İle Pırıl PırılHazır kullanımı sayesinde kuaföre gitmeden saniyeler içinde hazırlana bileceğiniz Kolay şal bağl..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Gümüş Antrasit Pırıltı Detaylı Abiye Simli Şal

Ürün Rengi : gümüşKumaş Bilgis : Siz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Gümüş Antrasit Pırıltı Detaylı Abiye Simli Şal. İster dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. Her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Ürünümüz ipek tafta kumaştan yapılmıştır. Gümüş Antrasit Pırıltı Detaylı Abiye Simli Şal İle Pırıl PırılHazır kullanımı sayesinde kuaföre gitmeden saniyeler içinde hazırlana bileceğiniz ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Kırık Beyaz İşleme Büzgülü Bandana Pratik Şal

Ürün Rengi : kırık beyazKumaş Bilgis : şifonSiz Pratik ve şık hanımlara kendi tarzını oluşturmanız için çeşit çeşit bağlama seçeneği olan yeni şalımız Kırık Beyaz İşleme Büzgülü Bandana Pratik Şal. İster dolama şal ister bone şal istersenizde dökümlü şal olarak kullanabilirsiniz. Kırık beyaz yumuşak şifon kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz . Ön bandına dantel kaplama üzerine swarovski taş işleme yapılmıştır. Abiye kullanıma uygundur. Kırık Beyaz İşleme Büzgülü Bandana Prat..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Kırmızı Tesettür Abiye Başlık

Feminen Rengiyle ​Kırmızı Tesettür Abiye Başlık Işıltınızı Gösterecek Kumaş Cinsi : şifon kumaş Ürün Özelliği : Boy unlu pelerin model başlıklıdır. Ön bandı hazır dikilmiş ve Boy un kısmına monte edilmiş başlık saniyeler içinde takılır.   Yıkama: Kuru Temizlemeye uygundur. Yeni sezon yeni modellerle karşınızdayız. Son zamanların trendi olan başlık modellerine yeni bir soluk getiriyoruz. Artık kuaföre gitmeden saniyeler içinde tek başınıza takabileceğiniz ve Boy nu kapalı olarak kullanabileceğimi..

95,00TL Vergiler Hariç: 87,96TL

Bebe Mavi Abiye Şal

Burgu Detaylı Bebe Mavi Abiye Şal İle Gözler Sizde Olacak Kumaş Cinsi : Şifon Ürün Özelliği : Hazır burgu şal, ön bandı payetli kumaş.    Yıkama: Kuru Temizlemeye uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu  Sade ve şık rengiyle son zamanlarda bebe mavi her alanda kullanılan bir Renk oldu. Özellikle tesettür abiye modellerinde bebe mavi farklı ve şık rengiyle bir çok kadının tercihi..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Bordo Gold Işıltılı Hazır Burgu Şal

Gold Şıklığı, Bordo Gold Işıltılı Hazır Burgu Şal ile Göz KamaştırınÇeşit çeşit bağlama seçeneği bulunan ve pratik, şık olmak için yarışan kadınların ilk tercihlerinden biri olan Bordo Gold Işıltılı Hazır Burgu Şal modelleri ister dolama şal ister bone şal isterseniz de dökümlü şal olarak dilediğiniz gibi kullanılmaktadır. Şifon kumaştan üretilmiştir, kuru temizlemeye uygundur. Rahat ve yumuşak olduğu için sıkıntı yaratmaz ve Kolay bir şekilde bozulmadan bağlanabilir. Bir kaç saniyede Renk Renk..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Bordo Şifon Payetli Boneli Şal

Ürün Rengi : BordoKumaş Bilgisi : şifonÜrün Kodu : p609Uzun süreli kullanımlara uygun, yıpranmaya dayanıklı olan bu ürünler hanımlara Kolaylık sağlıyor. Kuaföre gitmeden , zaman kaybetmeden kullanabileceğiniz hazır ürünlerdir. Hazır Şallarımızı tek başınıza Kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz.Şalımızın ön kısmında bordo sim işleme kullanılmıştır.Şık Kombinlerin Rengi, Bordo Şifon Payetli Boneli Şal Düğünlük şal modelleri mi arıyorsunuz? hem şık pratik olan Bordo Şifon Payetli Boneli Şal ile ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Ekru İncili Kösem Bone Şal

Ürün Rengi : ekruKumaş Bilgis : fransız şifonÜrün Kodu: KSM055Ekru İncili Kösem Bone Şal. Uzun süreli kullanımlara uygun, yıpranmaya dayanıklı olan bu ürünler hanımlara Kolaylık sağlıyor. Kuaföre gitmeden , zaman kaybetmeden kullanabileceğiniz hazır ürünlerdir. Hazır Şallarımızı tek başınıza Kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Şalımız kendinden bonelidir. eni 75 cm Boy u 1,80 metre 1. kalite fransız şifondan yapılmıştır. Ön bandına aynalı abiye kumaş kullanılmıştır. İncinin Zarafeti ve Şıkl..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Gece Işıltılı Boyunluklu Abiye Başlık

Yılın Modası Bordo Işıltılı Boy unluklu Abiye Başlık Olacak Kumaş Cinsi : Şifon ve abiye simli kumaş Ürün Özelliği : Boy unlu pelerin model başlıklıdır. Ön bandı hazır dikilmiş ve Boy un kısmına monte edilmiş başlık saniyeler içinde takılır. Abiye kullanıma uygundur.    Yıkama: Kuru Temizlemeye uygundur. Işığınızı yansıtabilmek için ihtiyacınız olan tek şey kombininizi final dokunuşuyla taçlandımak. Son derece rahat kullanabilirsiniz .Abiye Boy unlu başlık içinizdeki zarafetin dışarı taşımanızı ..

95,00TL Vergiler Hariç: 87,96TL

Gümüş Işıltılı Boyunluklu Abiye Başlık

Son Derece Kolay Kullanıma Sahip Gümüş Işıltılı Boy unluklu Abiye Şıklığını Tamamlayacak Kumaş Cinsi : krep ve abiye simli kumaş Ürün Özelliği : Boy unlu pelerin model başlıklıdır. Ön bandı hazır dikilmiş ve Boy un kısmına monte edilmiş başlık saniyeler içinde takılır. Mevsimlik kullanıma uygundur.    Yıkama: Kuru Temizlemeye uygundur. Zarafet, ışıltı , Kolay kullanım, pratik, hazır, özel, farklı. Tümünü kendinde toplayabilen bir tasarım, abiye Boy unlu başlık.İğne yok zaman kaybı yok. Son dere..

95,00TL Vergiler Hariç: 87,96TL

Gümüş Payetli Bone Şal

Uzun süreli kullanımlara uygun, yıpranmaya dayanıklı olan bu ürünler hanımlara Kolaylık sağlıyor. Kuaföre gitmeden , zaman kaybetmeden kullanabileceğiniz hazır ürünlerdir. Hazır Şallarımızı tek başınıza Kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Gümüş Payetli Bone Şalın ön kısmı burgu şeklindedir .Burgu modelinin bir tarafı payetli abiye kumaştan tasarlanmıştır. Yoğun Taş İşlemesiyle, Gümüş Payetli Bone Şal Özel Davet ve Günlerde Işıltınızı GöstereceksinizTesettür abiye elbise , nişan , söz veya ö..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Jade Yeşili Kösem Taşlı Bone Şal

Ürün Rengi : jade yeşiliKumaş Bilgis : şifonÜrün Kodu: KSM039Uzun süreli kullanımlara uygun, yıpranmaya dayanıklı olan Jade Yeşili Kösem Taşlı Bone Şal hanımlara Kolaylık sağlıyor. Kuaföre gitmeden , zaman kaybetmeden kullanabileceğiniz hazır ürünlerdir. Hazır şallarımızı tek başınıza Kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Şalımız kendinden boneli değildir. Ekstra topuz yoktur. Topuzlu bone yada topuz tokası takarak daha şık bir duruş elde edebilirsiniz. eni 75 cm Boy u 1,80 c.metre 1. kalite..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Antrasit Boyunluklu Abiye Başlık

Yaza Damgasını Siyah Antrasit Boy unluklu Abiye Başlık Vuracak Kumaş Cinsi : Kendinden ışıltılı likralı abiye kumaş Ürün Özelliği : Boy unlu pelerin model başlıklıdır. Ön bandı hazır dikilmiş ve Boy un kısmına monte edilmiş başlık saniyeler içinde takılır. Mevsimlik kullanıma uygundur.    Yıkama: Kuru Temizlemeye uygundur. Bu yaza damgasını vuracak bir modelle siz seçkin müşterilerimizin ayrıcalığını ortaya koyuyoruz. İlklerin ve modanın öncüsü tasarımların adresinde doğru yerdesiniz. .Siyah Ant..

95,00TL Vergiler Hariç: 87,96TL

Siyah Bakır Gold Şifon Payetli Şal

Ürün Rengi : siyahKumaş Bilgisi : şifonÜrün Kodu : payetli 603Uzun süreli kullanımlara uygun, yıpranmaya dayanıklı olan bu ürünler hanımlara Kolaylık sağlıyor. Kuaföre gitmeden , zaman kaybetmeden kullanabileceğiniz hazır ürünlerdir. Hazır Şallarımızı tek başınıza Kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz.Şalımızın ön kısmında bakır bakır pul payet işleme kullanılmıştır.Siyah Bakır Gold Şifon Payetli Şal ile Tarzınızı GösterinDüğünlük şal modelleri mi arıyorsunuz? hem şık pratik olan Siyah Bakır G..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Bordo Payetli Bone Şal

Ürün Rengi : siyahKumaş Bilgis : şifonÜrün kodu : payetli 660Uzun süreli kullanımlara uygun, yıpranmaya dayanıklı olan bu ürünler hanımlara Kolaylık sağlıyor. Kuaföre gitmeden , zaman kaybetmeden kullanabileceğiniz hazır ürünlerdir. Hazır Şallarımızı tek başınıza Kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Şalımızın ön kısmında bordo Renkli payet kullanılmıştır.Siyah Bordo Payetli Bone Şal İle Farkınızı Gösterin!!Tesettür Abiye Kıyafetlerinizle kombin yapabileceğiniz yüzlerce modelden biri siyah b..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL