Abiye Şal  Modelleri

 Kadınlar için söz konusu tesettür giyim olduğunda abiye seçimi yapmak   biraz zorlaşıyor. Tesettür giyime ait abiye modelleri her geçen sezon   değişiyor. Abiye modellerinin gelişmesiyle kadınlar daha geniş seçenekler   arasında abiye seçimi yapıyor. Abiyeler, özel gün ve davetlerde tercih   ediliyor. Düğün, nişan, kutlama, organizasyon gibi özel anlar için tercih   edilen abiyeler tasarım, renk ve model olarak kullanıldığı davetle uyumlu   olması gerekiyor. Tesettür giyim için özel olarak tasarlanan ve üretilen   abiyeler Sofia Tesettür Giyim ile satışa sunuluyor.

 2021 Yılı Tesettür Abiye Modelleri

 Tesettür abiyeler her sezon yeni modellerle beğeniye sunuluyor. 2021   abiye modelleri arasında da farklı renk ve tasarımlarda modeller bulunuyor. Sade ve şık abiye modellerinin yanında taşlı ve daha hareketli abiye modelleri de bulunuyor. 2021 abiye modelleri arasında yer alan modeller:

  • Taş detaylı abiye modelleri 
  • Güpür detayları abiye modelleri 
  • Pul detaylı abiye modelleri 
  • Balık abiye modelleri
  • Pelerin detaylı abiye modelleri

2021 abiye modelleri arasında farklı tasarımlarda modeller yer alıyor. Kullanım alanınıza ve kullanım nedenine en uygun abiye modelini bu tasarımlar arasından rahatlıkla seçebilirsiniz. 2021 abiye modelleri yeni sezona özel tasarlanarak satışa sunulmaktadır.

Uygun Fiyatlı Abiye Modelleri

Tesettür giyimin önemli bir parçası olan abiyeler her sezon yeni tasarımlarla hazırlanıyor. Tesettür abiyeler kullanım yeri ve amacına hitap etmesi için özenle tasarlanıyor. Yüksek kaliteye sahip kumaşlarla üretilen tesettür abiyeler farklı fiyatlarla satışa sunuluyor. Abiyelerin fiyatlarında yaşanan bu değişiklik ise abiyenin modeline göre değişiyor. Farklı abiye modellerinin bulunduğu sitemizde abiye tasarımında kullanılan kumaş, abiyenin detayları, abiye üzerindeki işlemeler vs. abiyenin fiyatını değiştirmektedir. Sitemizde en kaliteli abiyeler uygun fiyatla satışa sunulmaktadır. Ucuz abiye modelleri şık tasarımıyla dikkat çekerken abiyeler kalitelidir.

Ucuz abiye modelleri arasında bulunan abiyeler daha sade tasarıma sahiptir. Tesettür abiye alışverişi yapmak isteyenler indirimli abiyeler arasında tercih yapmaya özen gösterir. İndirimli abiyeler ise sitemizde uygun fiyatla satışa sunulmaktadır. Yüksek kaliteye sahip kumaşlarla tasarlanan abiyeler ucuz fiyatlarla site üzerinde yer almaktadır. En şık abiye modelleri renk ve tasarımıyla dikkat çekmektedir. Tesettür elbise modelleri arasında nasıl bir seçim yapması gerektiğine karar veremeyenler Sofia Tesettür Giyim ile aradığı abiye elbiseyi rahatlıkla bulabilir. Kibar görünümlü abiye modelleri şık ve zarif görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır.

Tesettür Abiye Yerine Tunik Kombini Yapabilirsiniz

Narin abiye modelleri arasında istediğiniz tasarımda abiyeyi bulmakta zorlanıyorsanız ya da abiye tercih etmek yerine kendinizi daha rahat hissetmek için tunik kombini yapmak istiyorsanız siteyi ziyaret edebilirsiniz. Site üzerinde tesettür tunik modelleri yer almaktadır. Tunik modelleri arasında kullanım alanına uygun şık, kaliteli, kullanışlı ve uygun fiyatlı tunikler kolaylıkla tercih edilebilir. En kaliteli abiyeler ve tunikler Sofia Tesettür Giyim ile satışa sunulmaktadır. Abiye ve tuniklerin özellikleri:

  • Farklı renk ve tasarımlara sahiptir. 
  • Geniş beden seçeneğine sahiptir.
  • Kaliteli ve kullanışlıdır. 
  • Sade tasarımlarla birlikte şık ve zarif tasarımlar da bulunmaktadır. 
  • Uygun fiyatlıdır. 

Site üzerinde indirimli abiyeler bulunduğu gibi tunik modellerinde de indirim uygulanmaktadır. Uygun fiyatlı modeller kolaylıkla sipariş edilebilir. Kısa sürede hazırlanan siparişler kargo aracılığıyla adrese teslim edilecektir. En şık ve zarif tasarımlı tunikler aynı zamanda kendinizi rahat hissetmenizi de sağlar. Abiye ve tunikler özel kumaşlarla üretilir. Bu sayede abiye ve tunikle rahatlıkla hareket edebilirsiniz. Özel gün ve davetlerde tercih edeceğiniz şık ve güzel tasarımlar sitemiz üzerinden sizlere sunulmaktadır.