Füme Simli Tokalı Bone

Şıklığını Siyah Kırmızı Abiye Tokalı Bone TamamKumaş Cinsi : Tül - payet Ürün Özelliği : Tokalı Abiye Bone , arka kısmında toka bulunmaktadır. Abiye kulanıma uygundur. Işıltılı Füme Simli Tokalı Bone Farklı Tasarımlar Arayanlar İçin Kumaş Cinsi : tül - payet Ürün Özelliği : Hazır bone, Tokalı kullanılabilir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş gü..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Ekru Abiye Tokalı Bone

Işıltılı Ekru Abiye Boneyi Bordo Farklı Tasarımlar Arayanlar İçin Kumaş Cinsi : tül - payet Ürün Özelliği : Hazır bone, Tokalı kullanılabilir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Bordo Tokalı Şal

Saniyeler içinde Takılan Bordo Tokalı Şal Modelleri Çok Rahat Kumaş Cinsi : Saten - hayal tül Ürün Özelliği : Hazır bone, tokalı kullanım. Mevsimlik kullanıma uygun. Yıkama: Elde yıkama yada 30 derecede hassas yıkama uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Işıltılı Burgu Bone

Yazlık Kumaşıyla Işıltılı Burgu Bone Kumaş Cinsi : ışıltılı likralı kumaş Ürün Özelliği : Hazır bone , günlük ve abiye kullanıma uygundur. Yıkama: 30 derecede elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu   Yaz günlerinin vazgeçilmez renkleriyle tasarladığımız son zamanların yeni trendi olan Işıltılı Burgu Bonelere yeni modeller ekliyoruz. Günlük ..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Somon Abiye Bone

​Soft Şıklığı Gülkurusu Hazır Türban ile Tamamlandı Kumaş Cinsi : Simli abiye kumaş Ürün Özelliği : Hazır türban bone. Çıkartılabilir fular özelliği Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah Abiye Bone

Siyah Abiye Bone ile Her Zaman Şık Ve Pratik Simli Abiye kumaşa sahip olan bone kombinlerinize farklı bir görüntü kazandıracaktır. Gümüş simli olan bone abiye kullanımlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Tokalı olarak kullanılan bu model saniyeler içinde takılabilir. Büzgülü kısmını kafanıza ortalayın ve tokası ile enseden bağlayın bu kadar basit. Kalan parçayı boneniniz içine kamufle edebilir yada ensede şekil verebilirsiniz. Günlük Kıyafetleriniz için de kullanabileceğiniz bu modeller şık bir t..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah Kırmızı Abiye Tokalı Bone

Şıklığını Siyah Kırmızı Abiye Tokalı Bone TamamlasınKumaş Cinsi : Tül - payet Ürün Özelliği : Tokalı Abiye Bone , arka kısmında toka bulunmaktadır. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru Temizleme öneririz. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Hazır ürünlerin bir numaralı tercihi tesettür bone modelleri şık rahat ve pratikliği ile çok tercih ediliyor. Abiyelerle ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Mürdüm Abiye Tokalı Bone

Şıklığını Mürdüm Abiye Tokalı Bone TamamlasınKumaş Cinsi : Tül - payet Ürün Özelliği : Tokalı Abiye Bone , arka kısmında toka bulunmaktadır. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru Temizleme öneririz. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Hazır ürünlerin bir numaralı tercihi tesettür bone modelleri şık rahat ve pratikliği ile çok tercih ediliyor. Abiyelerle kullana..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Kırmızı Gold Tokalı Bone

Şıklığını Kırmızı Gold Tokalı Bone TamamlasınKumaş Cinsi : Tül - payet Ürün Özelliği : Tokalı Abiye Bone , arka kısmında toka bulunmaktadır. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru Temizleme öneririz. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Hazır ürünlerin bir numaralı tercihi tesettür bone modelleri şık rahat ve pratikliği ile çok tercih ediliyor. Abiyelerle kullana..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Beyaz Dantel Tokalı Bone

ŞıklığınıBeyaz Dantel Tokalı Bone TamamlasınKumaş Cinsi : Tül - payet Ürün Özelliği : Tokalı Abiye Bone , arka kısmında toka bulunmaktadır. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru Temizleme öneririz. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Hazır ürünlerin bir numaralı tercihi tesettür bone modelleri şık rahat ve pratikliği ile çok tercih ediliyor. Abiyelerle kullanabil..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Zümrüt Gold Tokalı Bone

Şıklığını Zümrüt Gold Tokalı Bone  TamamlasınKumaş Cinsi : Tül - payet Ürün Özelliği : Tokalı Abiye Bone , arka kısmında toka bulunmaktadır. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru Temizleme öneririz. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Hazır ürünlerin bir numaralı tercihi tesettür bone modelleri şık rahat ve pratikliği ile çok tercih ediliyor. Abiyelerle kul..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Bordo Abiye Tokalı Bone

ŞıklığınıBordo Abiye Tokalı Bone TamamlasınKumaş Cinsi : Tül - payet Ürün Özelliği : Tokalı Abiye Bone , arka kısmında toka bulunmaktadır. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru Temizleme öneririz. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Hazır ürünlerin bir numaralı tercihi tesettür bone modelleri şık rahat ve pratikliği ile çok tercih ediliyor. Abiyelerle kullanabi..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Somon Abiye Tokalı Bone

Şıklığını Somon Abiye Tokalı Bone Tamamlasın Kumaş Cinsi : Tül - payet Ürün Özelliği : Tokalı Abiye Bone , arka kısmında toka bulunmaktadır. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru Temizleme öneririz. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu Hazır ürünlerin bir numaralı tercihi tesettür bone modelleri şık rahat ve pratikliği ile çok tercih ediliyor. Abiyelerle kullanab..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah Desenli Bone Şal

 Siyah Desenli Bone Şal ile Gözler Üzerinizde Olacak Kumaş Cinsi : hayal tül - payet Ürün Özelliği : Hazır tokalı bone. Abiye kullanıma uygundur.2 farklı bağlama modeli. Yıkama: Kuru temizleme yıkanabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

75,00TL Vergiler Hariç: 69,44TL

Siyah İşlemeli Hazır Türban Bone

​ Siyah İşlemeli Hazır Türban Bone ile Hem Çok Şık Hem Çok Rahat Olacaksınız Kumaş Cinsi : Hayal tül- payet Ürün Özelliği : Hazır tokalı bone. Abiye ve günlük kullanıma uygundur. 2 farklı bağlama seçeneği   Yıkama: Kuru temizleme uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu Çeşit çeşit takma modelleri bulunan ve prati..

75,00TL Vergiler Hariç: 69,44TL

Gold İşlemeli Hazır Türban Bone

​Abiyelerinizi Gold İşlemeli Hazır Türban Bone ile Taçlandırın Kumaş Cinsi : Tül Ürün Özelliği : Hazır türban bone,tokalı kullanım. İster salık halde istersenizde topuzlu olarak kullanın. 150 cm boydan yapılmıştır. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü..

75,00TL Vergiler Hariç: 69,44TL

Ekru Abiye Bone

Işıltılı Ekru Abiye Boneyi Bordo Farklı Tasarımlar Arayanlar İçinIşıltılı Ekru Abiye Boneyi Bordo Farklı Tasarımlar Arayanlar İçin Kumaş Cinsi : Abiye kumaş Ürün Özelliği : Hazır bone, Tokalı kullanılabilir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  ..

75,00TL Vergiler Hariç: 69,44TL

Siyah Işıltılı Hazır Türban Bone

​ Minimalist Tarzınızı Siyah Işıltılı Hazır Türban Bone ile Tamamlayın Kumaş Cinsi : Hayal tül Ürün Özelliği : Hazır türban bone, tokalı kullanıma uygundur, açık yada topuzlu olarak kullanılabilir. Abiye kullanıma uygundur.  Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu Minimalist tarzın birinci te..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Bakır Abiye Bone Modelleri

​​ Siyah Bakır Abiye Bone Modelleriyle Trendi Takip edin Kumaş Cinsi : tül-payet Ürün Özelliği : Hazır tokalı bone, 2 farklı bağlama seçenği. Avviye kullanıma uygundur. Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Mor Desenli Burgulu Hazır Bone

Yeni Sezon, Yeni Model, Burgulu Hazır Bone İle Farkını Göster Desenli Burgulu Hazır Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz yeni sezon bone modelleri arasında satışa sunuldu. HAYAL TÜL kumaş kullanılmıştır.Ödeme ve fiyat konusunda Kolaylıklar sağlayan Aişe tesettürden Kolaylıkla temin edebilirsiniz. Her yüz şekline uyumlu Desenli Burgulu Hazır Bone ile göz kamaştırın. Makinada yıkamaya uygundur. Kumaşı kalitesiyle göz doldurur ve saniy..

75,00TL Vergiler Hariç: 69,44TL

Altın Rengi Simli Abiye Fularlı Bone

Ürün Kodu : BNA047Kumaş Bilgisi : simli fantaziAltın Rengi Simli Abiye Fularlı Bone. Sizde bu şıklığa ve rahatlığa kavuşun. İster özel davetlerde, İsterseniz de günlük kullanın. Altın Rengi Simli Abiye Fularlı Bone ile Parıl ParılAltın Rengi Simli Abiye Fularlı Bone, her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmakta, bir numara diyebileceğiniz ölçüde iddialı olmakta ve kendisini tercih edenlerin sahip oldukları rahatlık neticesinde bir daha vazgeçemedikleri ürünle..

75,00TL Vergiler Hariç: 69,44TL

Gülkurusu Hazır Türban

​Soft Şıklığı Gülkurusu Hazır Türban ile Tamamlandı Kumaş Cinsi : Simli abiye kumaş Ürün Özelliği : Hazır türban bone. Çıkartılabilir fular özelliği Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Mürdüm Bandana Pratik Hazır Şal

Mürdüm Bandana Pratik Hazır Şal İle Tarzını Yansıt Tesettürlü bayanların yaz günlerinin kurtarıcısı, hazır şal bonelerde her hafta yeni renklerle karşınızdayız Mürdüm Bandana pratik hazır şal rengi ile her kıyafete uyum sağlayan modeli ile bayanlar için kullanım kolaylığı sağlayarak, hanımlara gün içinde vakit kazandıran, şık ve kullanışlı bir modeldir. Uygun fiyat, iade ve değişim garantisine sahip olan model, çok satan ve tercih edilen modeller arasında üst sıralardadır. Dışarıdan bakıl..

75,00TL Vergiler Hariç: 69,44TL

Gümüş Fularlı Abiye Bone

Ürün Kodu : BNA028Kumaş Bilgisi : Esnek simli fantezi kumasGümüş Fularlı Abiye Bone kendinden dökülme yapmayan simli esnek kumaştan yapılmıştır. Ütü istemez, makina da yıkanabilir en şık bone modelleri için acele edin. Sizde bu şıklığa ve rahatlığa kavuşun. İster özel davetlerde, İsterseniz de günlük kullanın. Çıkartılabilir fularlarıyla bir çok farklı kıyafetinizle kullanabilirsiniz.. Ekstra fular alarak değişik kombinler yapın..Yeni Moda Gümüş Fularlı Abiye Bone ile Işıltınız Göz KamaştırsınGü..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Bakır Tesettür Bone Modelleri

Yeni Sezonun Modası Bakır Tesettür Bone Fularıyla Şıklığınızı Tamamlar Kumaş Cinsi : Işıltılı Fantazi Kumaş Ürün özelliği: Hazır bone, çıkartılabilir fular özelliğine sahiptir.   Yıkama : Kuru temizleme yapılabilir İade ve Değişim : 15 gün içinde iade ve değişim yapılmaktadır. İade ve değişimlerde kargo bedeli müşteriye aittir.   Teslim Süresi : Türkiye içi ortalama 2-4 iş günü / Avrupa ülkeleri ve Amerika ortalama 4-7 iş günü içinde teslimat yapılmaktadır. Editörün NotuYeni sezon açıldı abiyele..

85,00TL Vergiler Hariç: 78,70TL

Siyah Simli Abiye Tesettür Bone

Ürün Rengi : siyah Kumaş cinsiKumaş Bilgis : Siyah Simli Abiye Tesettür Bone özel davetlerde kullanabileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda.Arka kısmı piliseli esnek kumaştan ön bandı simli esnek kumaştan yapılmıştır. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri tasarlarken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz. Göz Kamaştıran Tasarımlar Siyah Simli Abiye Tesettür Bone Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kama..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Gümüş Abiye Tesettür Bone

Özel Tasarım Gümüş Abiye Tesettür Bone Modelleri Şıklığını Tamamlar Kumaş Cinsi : Işıltılı Fantazi Kumaş - fuları şifon Ürün özelliği: Hazır bone, çıkartılabilir fular özelliğine sahiptir. Yıkama : Kuru temizleme yapılabilir İade ve Değişim : 15 gün içinde iade ve değişim yapılmaktadır. İade ve değişimlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Teslim Süresi : Türkiye içi ortalama 2-4 iş günü / Avrupa ülkeleri ve Amerika ortalama 4-7 iş günü içinde teslimat yapılmaktadır.  ..

75,00TL Vergiler Hariç: 69,44TL

Siyah Gold Tesettür Abiye Bone

Siyah Gold Tesettür Abiye Bone İle Hem Çok Rahatlık Hem Çok Şık Olacak Siyah Gold Tesettür Abiye Bone , ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tas..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah Füme Tesettür Abiye Bone

Siyah Füme Tesettür Abiye Bone İle Hem Çok Rahatlık Hem Çok Şık Olacak Siyah Füme Tesettür Abiye Bone , ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tas..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah Payet Abiye Bone

Siyah Payet Abiye Bone İle Hem Çok Rahatlık Hem Çok Şık Olacak Siyah Payet Abiye Bonen , ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlanan bir model..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah Payetli Hazır Türban

Siyah Payetli Hazır Türban İle Hem Çok Rahatlık Hem Çok Şık Olacak Siyah Payetli Hazır Türban , ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlanan ..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah Payetli Tesettür Bone

​Siyah Payetli Tesettür Bone İle Hem Çok Rahatlık Hem Çok Şık Olacak Siyah Payetli Tesettür Bone , ister günlük kullanım isteğe göre de abiye üzerinde kullanılabilir. Çok sık bir modeldir. Hazır bone türlerindendir. Günlük hayatta, hız ve zaman kazandırır. Özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Özel günler için de kullanımı uygundur. Kullanım kolaylığının yanı sıra uygun fiyatı da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Her kafa ve yüz şekline uygun olarak tasarlana..

99,00TL 80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Kırmızı Simli Abiye Tesettür Bone

Ürün Rengi : siyah-kırmızı Kumaş cinsiKumaş Bilgis : Siyah Kırmızı Simli Abiye Tesettür Bone özel davetlerde kullanabileceğiniz en şık Tesettür bone modelleri arasında karşınızda.Sandy kumaştan yapılmıştır. bonemizin iç kısmında esnek kumaş kullanılmıştır. Sizler için her duruma uygun modeller bulabileceğiniz hazır boneleri tasarlarken fiyat konusunda da Kolaylıkları es geçmiyoruz. Göz Kamaştıran Tasarımlar Siyah Kırmızı Simli Abiye Tesettür Bone Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk göstere..

79,00TL 65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Mor Detaylı Abiye Bone

Gold Detaylı Abiye Bone İle  Farklı Tasarımlar Arayanlar İçinKumaş Cinsi : Abiye kumaş Mor Detaylı Abiye Bone Ürün Özelliği : Hazır bone, taşlı aksesuar sabittir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu      Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmakta, bir numara diyebil..

79,00TL 65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Payetli Tesettür Abiye Bone

Siyah Payetli Tesettür Abiye Bone Farklı Tasarımlar Arayanlar İçin Kumaş Cinsi : Abiye kumaş Ürün Özelliği : Hazır bone, taşlı aksesuar sabittir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu      Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmakta, bir numara diyebileceğiniz ölçüde iddialı ..

99,00TL 80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Zümrüt Abiye Tesettür Bone

Zümrüt Abiye Tesettür Bone Farklı Tasarımlar Arayanlar İçin Kumaş Cinsi : Abiye kumaş Ürün Özelliği : Hazır bone, taşlı aksesuar sabittir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu      Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmakta, bir numara diyebileceğiniz ölçüde iddialı olmakta..

79,00TL 65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Bordo Tesettür Abiye Bone

​Bordo Tesettür Abiye Bone Kumaş Cinsi : abiye kumaş Ürün Özelliği : hazır bone. Abiye kullanıma uygundur. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü ..

99,00TL 80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Payet Abiye Tesettür Bone

     Göz Kamaştıran Tasarımlar Siyah Payet Abiye Tesettür Bone ile Işıldayın Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmaktadır. Bir numara diyebileceğiniz ölçüde iddialı olmaktadır. ve kendisini tercih edenlerin sahip oldukları rahatlık neticesinde bir daha vazgeçemedikleri ürünlerden biri niteliğini taşımaktadır. Sizler için dikimi yapılmış, kumaşı kalitesiyle göz doldurmuş, duruşuyla ise asilliğini ortaya koymuş bir şekilde boy gösteren ha..

99,00TL 80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Gümüş Burgulu Hazır Bone

Yeni Sezon, Yeni Model, Siyah Gümüş Burgulu Hazır Bone İle Farkını Göster Siyah Gümüş Burgulu Hazır Bone dilerseniz günlük kullanımlarınız için dilerseniz de abiyeleriniz için tercih edebileceğiniz yeni sezon bone modelleri arasında satışa sunuldu.Simli piliseli kumaş kullanılmıştır..Ödeme ve fiyat konusunda Kolaylıklar sağlayan Sofia tesettürden Kolaylıkla temin edebilirsiniz. Her yüz şekline uyumlu Siyah Gümüş Burgulu Hazır Bone ile göz kamaştırın. Makinada yıkamaya uygundur. Kumaşı ka..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Lacivert Abiye Tesettür Bone

Tarz Duruşuyla Lacivert Abiye Tesettür Bone Çok Amaçlı Kullanıma Uygun Kumaş Cinsi : Abiye kumaş  Ürün Özelliği : Hazır bone, Aksesuarı dilediğiniz yere göre takabilirsiniz.   Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu   ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Siyah Gold Abiye Tesettür Bone

​Siyah Gold Abiye Tesettür BoneSiyah Gold Abiye Tesettür Bone Farklı Tasarımlar Arayanlar İçin Kumaş Cinsi : Abiye kumaş Ürün Özelliği : Hazır bone, taşlı aksesuar sabittir. Yıkama: Kuru temizleme yapılabilir. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu      Her kafa ve tabi yüz şekli için uygunluk gösteren hazır boneler göz kamaştırmakta, bir numara diy..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Metalik Bakır Abiye Bone

Bu Yılın Trendlerinden Metalik Bakır Abiye Boneyi Bordo İle Kombinledik Kumaş Cinsi : Abiye kumaş  Ürün Özelliği : Çıkartılabilir fularlı hazır bone. Abiye kullanıma uygundur.   Yıkama: Kuru temizleme yada elde yıkama yapılabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu   ..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Kırmızı Fularlı Şal Bone

Feminen Rengiyle Kırmızı Fularlı Şal Bone Hem Spor Hem Tarz Kumaş Cinsi : Full likralı sandy Ürün Özelliği : Hazır bone, Farklı fularla kullanabilirsiniz. Mevsimlik kullanıma uygundur.   Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu  2019 yaz trendleri belli olmaya başladı. Bir çok Renkle hazırlanan yaz Koleksiyonumuz da renga Renk , çiçekli, sportif, elegan..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Gümüş Siyah Abiye Bone

Kombin Renkleri Gümüş Siyah Abiye Bone Işıl Işıl Kumaş Cinsi : Işıltılı Kumaş Ürün özelliği: Hazır bone, çıkartılabilir fular özelliğine sahiptir. Yıkama : Kuru temizleme yapılabilir İade ve Değişim : 15 gün içinde iade ve değişim yapılmaktadır. İade ve değişimlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Teslim Süresi : Türkiye içi ortalama 2-4 iş günü / Avrupa ülkeleri ve Amerika ortalama 4-7 iş günü içinde teslimat yapılmaktadır...

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Zümrüt Hazır Türban Modelleri

​ Gold Işıltılı Zümrüt Hazır Türban Modelleri Sayesinde Gözler Sizde Olacak Kumaş Cinsi : Simli Abiye Kumaş Ürün Özelliği : Hazır türban bone, arka kısmında Aksesuar bulunmaktadır.   Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu Tarz , trend , moda, yeni sezon kumaşlar , farklı tasarımlar aradığınız her şey Aişe Tesettür'de.. Hiç bir yerde bulamayacağınız kad..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Gece Mavi Hazır Türban Modelleri

​ Işıltılı Gece Mavi Hazır Türban Modelleri Tarzınızı Değiştirecek Kumaş Cinsi : Simli Abiye Kumaş Ürün Özelliği : Hazır türban bone, arka kısmında Aksesuar bulunmaktadır.   Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu Abiye bone, hazır eşarp, abiye eşarp, derken yeni trend hazır türban modelleri. Saatlerce kuaförlerde nasıl çıkacağınızı bilmeden yaptıracağı..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Mürdüm Fularlı Abiye Bone

Özel Günlerinize Mürdüm Fularlı Abiye Bone Eşlik Edecek Kumaş Cinsi : Simli Abiye Ürün Özelliği : Çıkartılabilir fularlı hazır bone. Likralı abiye kumaş.   Yıkama: Kuru temizleme yada elde yıkamaya uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü Editörün Notu   Abiyelerin vazgeçilmez rengi mürdüm. Tek Renk kombinlerinizi tamamlayabileceğiniz , farklı fularlar takarak değişik kombinler yapabileceğiniz..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL

Jakarlı Fuşya Mor Hazır Türban

​ İçinizi Açan Renkleriyle, Jakarlı Fuşya Mor Hazır Türban ile Rahat ve Şık Olacaksınız Kolay bağlana bilir şal modelleri arayanlar için Aişe Tesettür'den bir ilk daha Jakarlı Fuşya Mor Hazır Türban ;Hem tarzınıza uygun hemde Kolay şal bağlama modelleri üreten Aişe Tesettür yeni trend. Bağla ve çık hazır türban modellerİpek Tafta kumaştan yapılmıştır. Makida düşük ısıda yıkanmaya uygun olmasıyla da hayatınıza Kolaylık katıyor. Yeni çıkan şal modelleri arıyorsanız bu Koleksiyon tam sizlik. Ko..

65,00TL Vergiler Hariç: 60,19TL

Siyah Vişne Çiçekli Zincir Bone Şal

Renklerin Ahengi , Siyah Vişne Çiçekli Zincir Bone Şal İle Zarafetini GösterSofiaTesettür en şık bone şal modellerine her hafta yenilerini ekliyor. Siyah Çiçekli Zincir Bone Şal mürdüm, vişne, pudra, krem Renkleri kullanılan çiçek Desenli kumaşı ile göz dolduruyor. Gün içinde size kullanım Kolaylığı sağlayan saniyeler içinde takabileceğiniz modeli ile siz pratik hanımların kurtarıcısı oldu. Satış rekorları kıran zincir bone şal modelimize yeni Renk ve Desenler ekleyerek dolaplarınızı Renk..

70,00TL Vergiler Hariç: 64,81TL

Siyah Taçlı Abiye Bone

​ Minimalist Tarzıyla Siyah Taçlı Abiye Bone Fark Atıyor Kumaş Cinsi : Viskon Krep Ürün Özelliği : Hazır bone, pul payet işlemelidir.   Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün NotuTesettür abiye modellerine farklı bir görünüm katacak abiye bone modelleriyle karşınızdayız. Payetli siyah taç görünümlü bone şıklığın adresi oluyor. Saatlerce uğraşmadan tek hamled..

99,00TL Vergiler Hariç: 91,67TL

Pudra Hazır Türban

​ 3 Boy utlu Kumaşıyla Pudra Hazır Türban Boneden Vazgeçemeyeceksiniz Kumaş Cinsi : 3 Boy utlu ithal Ürün Özelliği : Hazır türban bone, fularlı yada fularsız kullanılabilir. Her mevsim kullanıma uygundur.   Yıkama: Elde yıkamaya uygundur.   İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim    Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü    Editörün Notu..

99,00TL Vergiler Hariç: 91,67TL

Vişne Desenli Hazır Türban

​Gümüş Vişne Desenli Hazır Türban ile TamamlandıKumaş Cinsi : Simli abiye kumaş Ürün Özelliği : Hazır türban bone. Çıkartılabilir fular özelliği Yıkama: Elde yıkamaya uygundur. İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim  Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü  Editörün Notu..

80,00TL Vergiler Hariç: 74,07TL